Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Wiking Offline
s1.craftboard.pl
***

Liczba postów: 577
Dołączył: May 2015
Reputacja: 97 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Policjant
Taki policjant powinien dostać degrada gdyż niszczy grę graczom!

Mój kanał na yt---->>>> https://www.youtube.com/channel/UCZ7Ido8...lymer=true[/b]
02-10-2016 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wwe515 Offline
✯Policjant✯
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Policjant
Ja was nie rozumiem i tego tematu juz, taka sprawa nie miala miejsca na tym serwerze.
nie ufasz mi to nie ufaj tylko mowie jak bylo ze syzmo mnie tepnol(i nie nie pamietam kiedy to sie stalo poniewaz nie zapisuje na kartce co w jakim dniu zrobilem)
Ps.Brak dowodow
Post uwazam ze do zamkniecia.
Oceny: Potforek (+1)
02-10-2016 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]_poisongirl_ Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 1,936
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 279 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Policjant
ThePvPNoobs jeśli chcesz pograć sobie normalnie na równi z graczami stwórz sobie mulciaka, na którym nie będziesz miał żadnych permisji (tym bardziej do tepania i vanisha). Zmniejszy to ilość skarg na forum i uwiarygodni Twoją pozycję.

02-16-2016 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wwe515 Offline
✯Policjant✯
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Policjant
Oczywiscie tak zrobie Smile
02-16-2016 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
WolfiQ Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Policjant
ThePvPNoobs jest wzorowym policjantem i jeszcze nie miałem takiej sytuacji żeby się on do mnie tepnoł i mnie zabijał lub podbił mi gildje. Moim zdaniem NISSAN przesadzasz i zastanów się czy twój kolega Szymo napewno nie kłamie. Jeszcze nie widziałem żeby ThePvPNoobs zrobił coś źle i ogarnij się, on jest początkowym policjantem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2016 20:16 przez WolfiQ.)
02-21-2016 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
NISSAN001 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Policjant
Przepraszam że dawno nie odpisywałem.
Po raz kolejny twierdzę że syzmo nie tepał! gracz ten jest moim najlepszym przyjacielem i sam wie czym kończy sie okłamywanie mnie. Nie będe sie ogarniać bo takie zachowanie nie przystoi policjantom, nadal będe uznawał winę ThePvPNoobs aż sam się przyzna. Poraz kolejny mówię że nie kwestionuje jego pracy a interesuje mnie tylko ta sytuacja. wiem że dobrze się wywiązuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-25-2016 12:38 przez NISSAN001.)
02-25-2016 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
JetFire Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 131
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 23 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Policjant
Mnie taki "przyjaciel" okradł w pewnej grze . Tylko Bogu jak się to mówi można zaufać ...
Ponad 2 miesiące przegrane wliczając 4 h codziennie . I co z tego mialem ? Nic okradniecie konta , a chodziłem z nim do podstawówki nasze drogi się rozeszły, bo ja poszedłem do innego gimnazjum i on i w każdy weekend graliśmy, Po skończeniu podstawówki i tak razem graliśmy / gadaliśmy . A tu takie coś .. Nie ufaj , miej oczy dookoła .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-25-2016 19:19 przez JetFire.)
02-25-2016 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
tolkin9113 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Policjant
(02-25-2016 19:17)JetFire napisał(a):  Mnie taki "przyjaciel" okradł w pewnej grze . Tylko Bogu jak się to mówi można zaufać ...
Ponad 2 miesiące przegrane wliczając 4 h codziennie . I co z tego mialem ? Nic okradniecie konta , a chodziłem z nim do podstawówki nasze drogi się rozeszły, bo ja poszedłem do innego gimnazjum i on i w każdy weekend graliśmy, Po skończeniu podstawówki i tak razem graliśmy / gadaliśmy . A tu takie coś .. Nie ufaj , miej oczy dookoła .

Masz rację. Sam nie dawno się przekonałem (co prawda w zupełnie innej sprawie), że nikomu nie można ufać.
02-26-2016 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wwe515 Offline
✯Policjant✯
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Policjant
Ufaj komu chcesz ale ja nic nie zrobiłem.
Radze ci zmienic przyjaciol jak cie oszukuja.
Post do zamkniecia.
03-01-2016 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS