Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parę propozycji odnośnie serwera
Autor Wiadomość
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Parę propozycji odnośnie serwera
Hej,
dawno mnie tutaj nie było. Z tego co widzę za dużo rzeczy się nie zmieniło, z wyjątkiem tego, że liczba graczy drastycznie spadła (nie tylko na N1).
Mam parę propozycji dotyczących serwera, które niekoniecznie wpłynęłyby na liczbę graczy (chociaż może), a bardziej na rozgrywkę...

PROPOZYCJA I: Zwiększenie ceny kwarcu

Aktualnie cena kwarcu wynosi 75$ / 64szt. ; może by tak zwiększyć cenę do 120$ jak na S1.SERWERYMINECRAFT.PL lub chociaż do 90$ - 100$ żeby bardziej zachęcić graczy do gry.

PROPOZYCJA II: MAPA SUROWCOWA

Nie wiem kto zrobił mapę surowcową, nie wnikam w to, ale jest za przeproszeniem okropna. Widać, że została zrobiona "na szybko". Podobne wrażenia u użytkowników... Myślę, że lepiej zostawić starą mapę FREE. To nie powinien być problem, zwłaszcza, że stara mapa jest ciągle ustawiona na spawnie przy portalach.

PROPOZYCJA III: Losowe TP

Już kiedyś zakładałem wątek odnośnie tego na forum - nie poskutkowało. A może tym razem się uda? Na warp FREE od zawsze brakuje mi losowego tp. Powinien on tam się znajdować, ponieważ wszystkie rudy przy spawnie zostały wykopane, a nie każdy ma czas zawalać 3k w jedną stronę. Nie wspominając już o graczach, którzy kampią na słabszych, którzy chcą jakąś rozpocząć swoją rozgrywkę.

PROPOZYCJA IV: BORDER MAPY SUROWCOWEJ

Z tego co wiem to border mapy surowcowej wynosi ok. 3k kratek (jeżeli się mylę to przepraszam). Może wypadałoby go powiększyć, żeby każdy nowy gracz miał szansę na rozpoczęcie rozgrywki. Mam na myśli to, że mapa w większości jest ograbiona.

PROPOZYCJA V: TUTORIAL - SAMOUCZEK

Kolejną propozycją jest samouczek. Może to by się sprawdziło? Każdy gracz po zarejestrowaniu spawnował by się na samouczku, gdzie mógłby się dowiedzieć, jak rozpocząć grę na serwerze, gdzie co się znajduję, jak zarabiać itp. Myślę, że było by to pomocne dla nowych graczy.

PROPOZYCJA VI: ADMINISTRACJA, ADMINISTRACJA I JESZCZE RAZ ADMINISTRACJA...

Nie ukrywajmy, że to właśnie przez to serwer (nie tylko ten) stracił swoją świetność. Mała liczba graczy została spowodowana nie tylko tym, że Banan stworzył tak nowoczesne i innowacyjne serwery jak MINESERWER czy MINEFOX, bo większość graczy mimo powstania tych serwerów grała na starych i dobrych CraftBoardach. Do rzeczy ; brak administracji spowodował dużo cheaterów, dużo cheaterów spowodowało utratę wielu graczy, utrata wielu graczy spowodowała utratę kolejnych graczy itd. Dążę do tego, że powinniście patrzeć na podania graczy bardziej pod kątem tego jak jest ogarnięty i jakie ma intencje wobec serwera. Nie powinniście dyskryminować młodszych ; " A ten ma 12/13 lat to się nie nada " ani zwracać uwagę na takie pierdółki jak liczba postów i wątków. Ortografia też nie jest najważniejsza, przykładowo ; to, że ktoś ma dysleksje raczej nie zwalnia go z możliwości przystąpienia do rekrutacji (najbardziej mnie irytują komentarze typu "Twoja ortografia świadczy o tym, że masz 9 lat"). Nie przybierając w słowach ; szanse powinien mieć każdy, zwłaszcza, że tutaj chętnych jest niewielu.


To tyle, mam nadzieję, że chociaż niektóre moje propozycje zostaną wdrożone na serwer.

@EDIT

PROPOZYCJA VII: PLUGIN NA UCZCIWE WYMIANY, TARGI I AUKCJE

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/trade/ - Plugin na trade, zmniejszyło by to liczbę oszustw...
https://bukkit.org/threads/econ-simple-r...4-0.85129/ - Wprowadziłoby targi graczy, fajne urozmaicenie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2016 13:30 przez arekch72.)
Oceny: DarkeLord (+1), _poisongirl_ (+2), Enfoz (+1)
04-12-2016 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GoToMonster Offline
Pozdrawiam
**

Liczba postów: 322
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 58 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Parę propozycji odnośnie serwera
I: Też tam uważam, cena ta powinna zostać zmieniana na wyższą (pamiętaj jednak że jest jeszcze warp kopalnia2 gdzie możesz sprzedawać 64 szmaragdy za 100 $ Tongue)
II : Ten portal powinien być zmieniony aby Teleportował na /warp free
III: Sam nie wiem :/
IV:Mapa i tak jest wielka, nie ma sensu zwiększać borderu.
V:Może i dobry pomysł ale myślę że wystarczy że jest /warp info lub /warp regulamin
VI: W tym administracja chyba nic dużo zdziałać nie może.Rekrutacja jest otwarta więc każdy może składać podania.A co do aktywności na forum... to jest podstawa aby wstąpić w szeregi administracji, przynajmniej ja tak uważam . Przyjąć byle kogo to nie sztuka Tongue
Oceny: _poisongirl_ (+2)
04-12-2016 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Parę propozycji odnośnie serwera
II - Mi chodzi o to żeby zostawić te stare FREE albo zbudować inne.
III - Moim zdaniem jest to konieczne, bo nowicjuszom jest znacznie ciężej zacząć grę niż tym, którzy grają tutaj od roku. A wgl to bardzo często widzę na chacie pytania typu "Gdzie jest losowe TP?".
IV - Po dodaniu losowego TP powinien zostać zwiększony (o ile zostanie dodany).
04-13-2016 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
VectorXDD Offline
Były Moderator s2.craftboard.pl
****

Liczba postów: 476
Dołączył: Jun 2014
Post: #4
RE: Parę propozycji odnośnie serwera
VII: już kiedyś był o tym temat Wink

Jura2122 napisał(a):Na 1.5.2 nie ma możliwości bawienia się z tym pluginem. A poza tym Banan powiedział, że to nie przydatne, gdyż można tym kopiować.

A z całą resztą się zgadzam Smile.

V: Masz rację. Samouczek przydał by się i to nawet bardzo, ponieważ wiele nowych graczy pyta się m.in.:
-Jak zarabiać pieniądze?,
-Jakie są warpy?
itp. itd.

Ode mnie to wszystko Wink I tak wiem, że nie wiele mogę zdziałać Big Grin

Pomogłem? Daj diaxa!

PS: Nie mam szansy rozpisania się za bardzo, ponieważ jestem na telefonie Smile może jutro jeszcze coś dopiszę Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2016 23:22 przez VectorXDD.)
04-13-2016 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Parę propozycji odnośnie serwera
Cytuje "Na 1.5.2". N1 jest na wersje 1.6.4 - 1.7.2, na tych wersjach nie powinno być problemów, można by ten plugin wykorzystać na serwerach, które są na tą wersje. ☺Moim zdaniem ten plugin przydałby się bardzo z uwagi na liczne oszustwa.
04-18-2016 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS