Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Autor Wiadomość
kubaaa203 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Czy posiadasz VIP:Niestety nie ale zamierzam kupić.
Twój nick:HoOLiGaN_AK_
Twoje imię:Jakub.
Twój wiek:17 lat.
Jak długo grasz w Minecrafta? :W minecraft gram już 7 lat.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :Ok.6 lat.
Jak długo grasz na naszych serwerach? :Na serwerach waszych już z 2 lata z przerwami czasem strasznie długimi.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :Przeważnie gram wieczorem ale po południu znajdzię się pare godzinek.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Narazie nic aby to wkurza że do kopalni vip cziterzy wchodzą.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Gram dużo na serwie znam dużo potrzebnych komend i pluginów.Zapoznałem się z wieloma ludzmi.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :myśle ze do bycia póki co policją potrzebne sa komendy takie jak /v /ban /banip /mute /tempban /tp Pluginy : PermissionsEx , /pex user/group itp , WorldGuard /rg d NazwaCub /rg flag nazwacub flaga deny/allow , WorldEdit : //wand //set //hsphere //hpyramid , AZrank /setrank NICk ranga 30d , Essentials : /gm 1 /compass warp /kit (plugin ogolnie potrzebny tak jak permEx)
Pluginy jakie znam (jeszcze) AuthMe (logowanie) , AutoSaveWorld(Automatyczne zapisywanie swiata) ,Jobs Praca , Backpack(plecaki) , EpicBoss (dodatkowe bossy) , CClogger (widac hasła gracz i ogólnie wszystko co piszą na czacie), ChatClear ( czyszczenie czatu), MineResetLite (automatyczne kopalnie), Gildia (plugin na gildie za itemki), DispenserRefill (nieskończoność itemkóów w dispenserze), MobHealth (widac ile gracz ma serduszek lub mob), AdminShop (Dodaje Sklep), OtherDrops (Możliwośc ustawienia dropu itemków ze stone'a), PlotMe (działki),
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak posiadałem oraz moderatora na wielu serwerach.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Posiadam wrzystko co tu wymienione.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Co chcialem dodac od siebie to ze : umiem dobrze porozumiewać sie z graczami jestem ogarniety,nie sprawiam kłopotów,jestem pomocny , gdy poznam wszystkie pluginy jakie sa na Waszym serwerze postaram się dowidziec wszystko o tych pluginów chociaż myśle że bede większość wiedział / Prosiłbym równiez o dodanie mnie do Administracji bo pisanie tego mi troche zajęło i szkoda by było aby poszlo tyle pisania w cholere
04-23-2016 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TSteve Offline
Emeryt
**

Liczba postów: 331
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 78 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Dołączyłeś na forum w zeszłym roku, ale:
• w ogóle się nie udzielałeś,
• nie zgłaszałeś żadnej osoby łamiącej regulamin
P.S. Widziałem, że złożyłeś podanie na inny serwer, ale teraz go zedytowałeś i napisałeś "Do usunięcia". To w końcu na jaki serwer składasz podanie? Podania piszemy w odstępie czasowym 20 dni. W ostatnim punkcie, ostatnie słowo: za kulturalne to nie było.
P.S.2 Na serwerze nie istnieje ranga: Pomocnik, tylko Policja. Jeszcze jedno... Mogłeś nazwać ten wątek: [Policja] Holigan. Bez tych całych pytań. Jak nie wiesz, czy chcesz składać podanie, to nie składaj.
Jestem na NIE.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2016 06:58 przez TSteve.)
04-23-2016 06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xxXBatonXxx Offline
Pozdrawiam Babllo ;D
**

Liczba postów: 469
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 53 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Na nie!! Czm?
Brak 10 postow i 3 watkow...ale i tak to zalezy od poi...
04-23-2016 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MaiszterStick Offline
Były Policjant.

Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Czytaj ze zrozumieniem. Na nie.
04-23-2016 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GoToMonster Offline
Pozdrawiam
**

Liczba postów: 322
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 58 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Na nie! zbyt mała aktywność na forum.
04-23-2016 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
@UP
@UP2
@UP3
@UP4

Wy zawsze jesteście na nie Wink.


A co do podania, jestem na tak. Ładnie rozpisane, pluginów wypisałeś całkiem sporo. Skoro ma 17 lat, ts'a, sprawne mikro to czemu by nie spróbować? Tak czy siak na serwerze administracji nie ma, a rąk do pracy nigdy nie za wiele.
Oceny: Subaruu (+1)
04-23-2016 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GoToMonster Offline
Pozdrawiam
**

Liczba postów: 322
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 58 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
@up znajomość forum to podstawa gdy chce się wstąpić w szeregi administracji Wink
04-23-2016 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
@up
Bardzo mi przykro, ale poison nie liczy się z twoim zdaniem... Ona przynajmniej patrzy na to jak ktoś jest ogarnięty, a nie ile ktoś ma postów czy też wątków. Piszesz ten sam powód po KAŻDYM podaniem, chociaż dobrze o tym wiesz, że twoje zdanie nie ma żadnego wpływu na to czy poison odrzuci, czy nie. Podania które zostały napisane poprawnie pomijasz i nie wypowiadasz się, ponieważ brak ci argumentów. To samo wyprawiasz na craftserverach, tylko, że tam (niestety) moderujesz, stąd brak administracji.
Oceny: Subaruu (+1)
04-23-2016 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GoToMonster Offline
Pozdrawiam
**

Liczba postów: 322
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 58 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
Czy ty nie rozumiesz czy ci musze jakoś inaczej tłumaczyć? Wink
Ja mam swoje zdanie na temat osób które zarejestruja się na forum i odrazu piszą podanie. Skoro moje zdanie nie ma wpływu to twoje niby ma? hmmm? bo widzę że też się wypowiadasz.
Ja nie wiem jaka ta osoba jest na serwerze ja widzę jaka jest na forum i mi to wystarczy Smile

A zasada z postami i wątkami była zawsze przestrzegana tylko od jakiegoś czasu poi mniej zwraca uwagę na posty i wątki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2016 17:32 przez GoToMonster.)
04-23-2016 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Pomocnik.Ale że HoOLiGaN :?
@up
Jeżeli nie grasz na jakimś serwerze to się po prostu nie udzielaj. Ja pod podaniami wypowiadam się naprawdę rzadko, a ty udzielasz się dosłownie pod każdym i jak to na ciebie przystało - NEGATYWNIE. Nie znasz żadnych innych argumentów oprócz tych, które mówią o tym, że gracz ma zbyt mały staż na forum, A TO NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE! Ja nie wiem czy to wynika z możliwości intelektualnych, czy z tego, że jesteś po prostu arogancki.

P.S: Popracuj nad składnią zdań: "Czy ty nie rozumiesz czy ci musze jakoś inaczej tłumaczyć?" - to zdanie zostało niepoprawnie złożone.
Oceny: Subaruu (+1)
04-23-2016 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS