Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SKARGA] Killzon395
Autor Wiadomość
Cristal203 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[SKARGA] Killzon395
Witam, piszę tę skargę ponieważ wchodzę na serwer a Policjant Killzon395 Dostał awans na Moderatora, nie wiem dlaczego ma awans skoro jego ortografia jest 1/10, Zbudował przecudowne pudełko {warp ox}... Ale co najbardziej mnie irytuje w tym Ziomku to fakt, że gracz o nicku ElitePwn napisał do niego, że miał "włam na konto" i ten dał mu unbana Smile nie rozumiem tego czyli, że jak przypuśćmy "cheatowac" i napisze, ze ktoś włamał mi się na konto to otrzymam Unbana?

Tyle w tym temacie.

---------------------------------------------------
Pozdrawiam cała administrację!

Jeszcze dziś postaram się nagrać filmik jak owy gracz Chetuje i ucieka compassem podczas walki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-16-2016 17:32 przez Cristal203.)
05-16-2016 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DobryKolega Offline
Kajtek1337

Liczba postów: 66
Dołączył: May 2016
Post: #2
RE: [SKARGA] Killzon395
Killzon jest bardzo dobrym moderatorem a z tego co słyszałem jest dyzortografikiem
05-16-2016 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Killzon395 Niedostępny
Creeper
****

Liczba postów: 264
Dołączył: Jan 2016
Post: #3
RE: [SKARGA] Killzon395
Coś nie pasuje oto link do wątku o kradzieży konta. http://craftboard.pl/Temat-KOnto-15214
05-16-2016 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]_poisongirl_ Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 1,936
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 279 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [SKARGA] Killzon395
Skoro Killzon przez 3 miesiące jako Policjant nie przeszkadzał Ci, że ma dysortografię, to powiem Ci tylko Tyle że zazdrość Cię zżera, że ma awans.

Tej sytuacji z ElitePwn nie znałam, ale nie ma ub na skradzione konta. To w ogóle nie trzyma się kupy co napisałeś. Ale jeśli Killzon zrobił coś nieodpowiedniego, czyli odbanował konto cheatera to niech się ten ziomek cieszy że dostał prezent w postaci unbana od Moderatora.

Jakbyś chciał troszkę poczytać o dysortografii to wiedziałbyś, jak bardzo Killzon pracuje nad sobą i jakie trudności przezwycięża, chcąc rozwijać siebie na potrzeby serwera.

Ja daję szansę Killzonowi i mam nadzieję że skorzysta z niej najlepiej jak można.
05-16-2016 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Cristal203 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [SKARGA] Killzon395
to już wole kose12 Smile mimo, ze banował każdego haxa i pilnował serwer całymi dniami a nie jak Killzon na mulciakach biega wbija i banuje Smile szacun bro..

a co do dysortografii, skoro ją ma to zaprzeproszeniem uj złożył podanie, wszystko świadczy o serwerze Wink
Jakieś dowody wgl poison posiadasz na tego ziomka Smile?


Edit.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2016 12:55 przez Cristal203.)
05-18-2016 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]_poisongirl_ Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 1,936
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 279 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: [SKARGA] Killzon395
Twoja skarga jest tak chaotyczna i widzę że sam nie wiesz już do czego się przyczepić. Administracja nie może brać udziału w pvp ze względu na to że gracze skarżą się co chwilę, iż taki policjant/pomocnik/mod nadużywa swoich uprawnień i że taka walka nie jest uczciwa. Tak więc moderatorzy mogą tworzyć sobie dodatkowe konta, na którym mogą grać pvp. Co z tego że przy okazji sobie spisuje nicki cheaterów i ich za chwile banuje?

05-20-2016 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS