Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*Jak przeprowadzić uczciwą wymianę?*
Autor Wiadomość
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
*Jak przeprowadzić uczciwą wymianę?*
Witam,
chciałbym was poinformować o tym, jak przeprowadzić uczciwą wymianę nie narażając się na wszelkie kradzieże, oszustwa itp. A więc zanim podejmiesz krok ku wymianie radziłbym ci się zastanowić czy faktycznie warto ryzykować.

Chciałbym się wymienić, że on mi daje kosę zagłady, a ja mu amulet siły na s1.rolecraft.pl!
Jeżeli chcecie się wymienić w ten sposób to musicie wszystko razem uzgodnić i napisać do mnie żebym was "trade'nął". Polegać będzie to na tym, że obaj dajecie mi przedmioty, którymi chcecie się wymienić, a ja przydzielam przedmiot odpowiedniej osobie. Oczywiście, wymaga to zaufania do mnie, ale uważam, że większość osób mi ufa (zwłaszcza na serwerach 1.7.2, bo tam jestem znany przez większość osób). Już wymieniałem pare osób (przebiegło pomyślnie).

Chciałbym się wymienić, że ja mu daje excalibur na s1.rolecraft.pl, a on mi Smoczą Włócznię i amulet siły na n1.craftboard.pl!
Z taką wymianą również nie będzie problemu. Dajecie mi przedmioty na obu serwerach, następnie ja przydzielam każdej z osób ustalony wcześniej przez was przedmiot.

Chcę się wymienić w ten sposób, że ja mu daje Topór Tyranów, a on mi kupuje vipa albo 100k
Takich wymian podejmujecie się na własną odpowiedzialność, z uwagi na to, że ja nie wiem czy dana osoba faktycznie wysłała tego SMS'a, czy może nie... A może wysłała a po prostu danej osobie to nie zostało przydzielone?

Chcę się wymienić, że on mi daje excalibur, a ja mu 50 zł PaySafeCard.
Takie wymiany są zabronione, a wykonywanie owych wymian jest surowo karane.

Chcę się wymienić, że on mi daje excalibur na s1.rolecraft.pl, a ja mu daje set vipa na serwerze blablabla.pl (mam na myśli serwer nie z tej sieci)
Nadzorowaniem takich wymian również się nie zajmuję.


Jeżeli chcesz, żebym zajął się nadzorowaniem jakiejś wymiany między tobą, a innym graczem to po prostu napisz do mnie gdy będę znajdował się na serwerze.

Pozdrawiam, arekch72 Smile
Oceny: RonderXP (+1), _poisongirl_ (+2), xDemon (+1)
06-04-2016 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS