Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba odchodze!
Autor Wiadomość
KyloRenHD Offline
Banned

Liczba postów: 43
Dołączył: Jan 2016
Post: #1
Chyba odchodze!
Witam!
Ja jestem slasher181 i wczoraj dostałem bana na nicku : Arrr_PL , a jeszcze wcześnej na ERT4 gdzie budowałem piękną działkę i Valforwing na którym także była działka. Prosze o wyjaśnienia bo chyba odchodze , nie używam także cheatów co widać na filmach na moim kanale ..
Zmieniłem się ale mimo wszystko bany się posypały ..
Chyba nie chcecie zatrzymać mnie przy sobie , ok jak se chcecie odchodze to był ostatni filmik z s1 na moim kanale!
Administracja powinna wspierać youtuberów serwera a nie ciągle banować na serwerach GC2 adm. wspierają yotuberów i dają im itemy aby robić a tutaj? Zero pomocy! odchodze nq!
Chyba że dacie ub bo tak nie może być ...
I dlaczego sie ukrywacie wszyscy na tym vanishu .. Jak ktoś ma do was sprawe to od razu /v i tyle .. Nie dość tego robiłem wymiane z typem na nicku: DeBest i ten koleś mnie oszukał ( Niestety nie pamiętam nicku coś tam Gaming dalej nie pamiętam ...) Miałem dać mu kose za ub na nicku ERT4 ale ten błazen mnie oszukał i nie dość tego ja dostałem bana a nie on..
ŻEGNAM! ALBO CHYBA ZE DACIE UB BO TO BEZ SENSU JAK JA NIE UŻYWAM JUŻ HAXÓW ZMIENIŁEM SIĘ!
Administracja Sraftboard nie dosrasta do pięt GC2
pozdr slasher181!
07-25-2016 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mateo1234 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Chyba odchodze!
A jaka dostałeś bana to jaki powód i to jest prawda że brakuje administracji na S1 bo chciałem zrobić wymianę a był perm i wiking pisałem czy któryś przypilnuje wymiany to nikt się nie odezwał,to trochę denerwuje.
07-25-2016 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wiking Offline
s1.craftboard.pl
***

Liczba postów: 577
Dołączył: May 2015
Reputacja: 97 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Chyba odchodze!
Ja cie na pewno nie zbanowałem dostałeś bana na blackskill przypomnę 70000 vl w aurze!Ale kiedy to bylo,huhu...
07-25-2016 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #4
RE: Chyba odchodze!
Masz.


Załączone pliki Miniatury
   
07-25-2016 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KyloRenHD Offline
Banned

Liczba postów: 43
Dołączył: Jan 2016
Post: #5
RE: Chyba odchodze!
(07-25-2016 17:05)Ark223 napisał(a):  Masz.
dzeki.... taki kumpel ...

(07-25-2016 14:48)Mateo1234 napisał(a):  A jaka dostałeś bana to jaki powód i to jest prawda że brakuje administracji na S1 bo chciałem zrobić wymianę a był perm i wiking pisałem czy któryś przypilnuje wymiany to nikt się nie odezwał,to trochę denerwuje.

Ale blackskill to juz nie wazne bo to konto Naza interesuje mnie Arrr_PL i ERT4.!!

(07-25-2016 14:48)Mateo1234 napisał(a):  A jaka dostałeś bana to jaki powód i to jest prawda że brakuje administracji na S1 bo chciałem zrobić wymianę a był perm i wiking pisałem czy któryś przypilnuje wymiany to nikt się nie odezwał,to trochę denerwuje.

Ale blackskill to juz nie wazne bo to konto Naza interesuje mnie Arrr_PL i ERT4.!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2016 17:57 przez KyloRenHD.)
07-25-2016 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wiking Offline
s1.craftboard.pl
***

Liczba postów: 577
Dołączył: May 2015
Reputacja: 97 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Chyba odchodze!
Po 1 ty zawsze udajesz świętego youtubera.Po 2 dostałeś bana za chity nieraz.Po 3 niewspieramy Cheaterów.

Mój kanał na yt---->>>> https://www.youtube.com/channel/UCZ7Ido8...lymer=true[/b]
07-25-2016 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KyloRenHD Offline
Banned

Liczba postów: 43
Dołączył: Jan 2016
Post: #7
RE: Chyba odchodze!
no to [Edytowane przez Moderatora] odchodze to byl ostatni filmik na moim kanale z tego serwera ...
07-25-2016 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mateo1234 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Chyba odchodze!
No co prawda to prawda jak bys byl czysty to bys niemial 17 k vl
07-25-2016 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TSteve Offline
Emeryt
**

Liczba postów: 331
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 78 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Chyba odchodze!
Hahahah xD

Dostał bana sam wie za co i jeszcze ma focha xD
Spokojnie, tutaj nagrywają też inni filmiki z tego serwera.
07-25-2016 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xxXBatonXxx Offline
Pozdrawiam Babllo ;D
**

Liczba postów: 469
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 53 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Chyba odchodze!
Haha xD

I co chcesz zamian unbana ? Ić się poskarż mamie... ZAPAMIĘTAJCIE DZIECI ZA CHEATOWANIE JEST BAN NA ZAWSZE !!! ...więc opłaca się cheatować ?? NIE...nie umisz grać bez cheatów to nie graj wcale a nie póżniej "pójdę na forum bo dostałem bana za nic"... śmieszni jesteście.

I dlaczego tak kłamiesz?? "ŻEGNAM! ALBO CHYBA ZE DACIE UB BO TO BEZ SENSU JAK JA NIE UŻYWAM JUŻ HAXÓW ZMIENIŁEM SIĘ" ...ten kto zaczął grać na cheatach nigdy nie przestanie...PAMIĘTAĆ WSZYSTKO WYJDZIE NA JAW...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2016 22:37 przez xxXBatonXxx.)
07-25-2016 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS