Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Permanently ;)
Autor Wiadomość
MineApeLP Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga na Permanently ;)
Nwm kurwa czemu ale ten permanently od wczoraj ciagle ślęczał przy mnie i tylko kurwa przy mnie czy to na vanishu czy nie. No po prostu sie kurwa uczepił a jak napisał że jestem podejrzany to mnie kurwica trafiła o cheaty... JAKIM KURWA PRAWEM... NA JAKIEJ PODSTAWIE...

Wiecie czemu na s1 odchodza ludzie? Bo wasz permanently do wszystkich kurwa podchodzi pisze spami o skype ! TO JEST KURWA CHOROBA nie da ludziom grać tylko ciagle podaj skype podaj skype i to tyle a jak ktos lognie bo np. net mu sie odlaczy albo chuj wie co, TO BANUJE SMIEĆ.

Dlatego ludzie odchodzą, to przesada... dobra raz na jakis czas popatrzy co kto robi ale NIE KURWA 24/7 SLECZY NAD TA SAMA OSOBĄ

To po prostu wkurwia graczy i wychodzą... dostaja bany itd...

Wiec prosze o wypierdolenie go z ekipy Wink pozdro Permanently

Wybaczcie za przekleństwa Wink by CaBuUM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2016 15:43 przez MineApeLP.)
09-01-2016 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dragosGWL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 122
Dołączył: May 2016
Reputacja: 12 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga na Permanently ;)
A czy to nie jest jego rola ?
09-01-2016 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
LajcikXP Offline
Banned

Liczba postów: 448
Dołączył: Aug 2016
Post: #3
RE: Skarga na Permanently ;)
Możesz dostać bana za obraze administratora, dało się grzeczniej.. Tongue
A ma obowiązek żeby był na vanishu i obserwował graczy czy nie mają cheatów itp..

A co do spamu na skype, masz dowody?
Oceny: kuba140608b (+2)
09-01-2016 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MineApeLP Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga na Permanently ;)
Bana to ja już dostałem..
09-01-2016 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
permanently Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 18
Dołączył: May 2016
Reputacja: 10 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga na Permanently ;)
Dzięki dragosGWL że mnie bronisz i tak to jest moje rola sprawdzanie graczy ... jak gracze się burzyli że ncp się za szybko nalicza więc wymyśliłem że będę sprawdzać przez skype i gadałem z graczami na skype i mówili że takie rozwiązanie im pasuje więc jak wykonuje swoja prace a jak się ktoś nie stosuje i jeszcze kręci jak go sprawdzam to już nie mam wątpliwości i jeszcze raz dragosGWL thx za pomoc w odpisywaniu na posty i jeszcze jak jesteś z s1.craftboard.pl podaj nick bo jestem ciekawy kto ty a jak nie to jakiś załóż bo chce ci coś pokazać Big Grin odpisz
09-01-2016 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
arekch72 Offline
Policjant s1.rolecraft.pl
**

Liczba postów: 286
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 74 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skarga na Permanently ;)
permamently on tylko taki święty na forum... Jak wbił dzisiaj na rolecraft to zaczął wszystkich wyzywać i cheatować a potem jeszcze pisał, że nie używa cheatów pff
09-01-2016 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MineApeLP Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga na Permanently ;)
dragosGWL podlizujesz się czy co? Ciekaw jestem co byś zrobił gdyby takie coś tobie się przytrafiło..

Permanently Daje bany jak opentany ;D Degrad i tyle... ale pewnie wolf znow go uratuje ;D Przeczytalem sb kilka postów na temat banowania kazdego na s1. Nie dziwie sie ze jest ciagle puste jak gracze za nic bany dostaja pzdr

Szkoda ze w swojej wypowiedzi permanently nie wspomniał o banowaniu od razu gdy lognie albo jak nie wejdzie na skype... Przecież mogło przerwać połączenie albo ktoś nie może gadać.. To co? Ma dostać bana za nic? Ze musi sie sluchac rodziców? Nie moze gadać w tej chwili lub cały dzien? Albo wywali mu neta ? I co za to też ma dostać bana? Nie jego wina...

Wkurwia mnie taki człowiek. Przez takiego tumana straciłem Vipa? Bo mi neta wywalilo podczas rozmowy? 2 dni pocieszyłem sie Big Grin gz administracja
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 15:41 przez MineApeLP.)
09-02-2016 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS