Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
Autor Wiadomość
TSteve Offline
Emeryt
**

Liczba postów: 331
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 78 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
Chciałbym zagrać w grę Attack on Pearl Harbor, lecz nie wiem, skąd ją pobrać. Nie piszcie mi, że w sklepie, bo ta gra jest stara, więc jej tam nie będzie. Jest masa linków do pobrania, tylko, nie wiem czy mi uwierzycie, żaden z nich nie działa, jedne są niekompatybilne z Windows 10 (taki mam) jedne wymagają CD, a znalazłem ponad 3 GBtowy torrent, który zainstalowałem i gra była spakowana w archiwum, ale żeby je rozpakować, trzeba było podać hasło, które mogłem pobrać na jakiejś stronie, ale ta wymagała wypełniania pułapkowych ofert. Dacie mi link czy co?
11-13-2016 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
jdesd Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
[/align]

W/S BRAZY BLOODS to uliczna grupa utożsamiająca się z jednym z najbrutalniejszych gangów w Stanach Zjednoczonych – Bloods, których początki datuje się na 1971, w Compton, najbiedniejszej dzielnicy Los Angeles. Na temat kultury owej grupy można było by zrobić długi wykład, jednak przykładowymi cechami owej kultury jest wymawianie „B” zamiast „C”, pokazując dysrespekt do wrogiego gangu Crips. Drugim charakterystycznym elementem gangu Bloods jest malowanie przekreślonych liter „CK”, które oznaczają „Crip Killa”. Formująca się grupka z Mason Street zrzesza w głównej mierze czarnoskórych dzieci, które chcą zarobić łatwy szmal sprzedając narkotyki na ulicy. Przywiązują oni dużą uwagę do kultury Bloods między innymi nosząc od czasu do czasu czerwoną bandanę, nosząc dumnie tatuaże M.O.B. oraz B-walkując pokazując jednocześnie swoją przynależność do gangu Bloods

[img][Obrazek: UNYoIAo.png][/img]

Mason Street – ulica znajdująca się w zachodniej części South Central tuż obok Idlewood. Częste napady, morderstwa na tej ulicy to normalna sprawa dla ich mieszkańców, nie brakuje również codziennych patroli policyjnych.
OOC:
Siema, tu dzejkob razem z ekipą ustaliliśmy, że zrobimy set Bloods. Nie mamy zamiaru bezczynnie stać przed domkiem i gadać bezsensownie , jak i nadużywać dm’u i ciągle robić gang bangi, dopóki nas nie sprowokują. Nie będziemy strzelać do każdego człowieka przechodzącego przez Mason Street, bo to jest bez sensu. Chcemy wchodzić w interakcję z innymi ludźmi, a potem przejąć kontrole nad South Central.
Ekipa:
11-20-2016 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Blackaut Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 241
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 135 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
tsteve napisz na forum mineserwer to szybciej ci napisza.
Oceny: Killer120001 (+1)
11-20-2016 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
optrix Offline
Banned

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2016
Post: #4
RE: Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
wiem to spoko gra xD

wiem to spoko gra xD

co tam robicie

co robicie

Znam tą ulice wiesz .

Siemanko co porabiasz Big Grin?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-28-2016 12:19 przez optrix.)
12-28-2016 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Attack on Pearl Harbor - skąd wziąć grę?
Zamek.
Oceny: kuba140608b (+2)
12-28-2016 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS