Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na kuba140608b.
Autor Wiadomość
_Manius1337 Offline
Banned

Liczba postów: 51
Dołączył: Dec 2016
Post: #1
Skarga na kuba140608b.
Witam.Exclamation
Jest problem z policjantem kuba140608b. Nie owijając w bawełnę, przejdę od razu do rzeczy. Ten o to policjant dał mi bana na nicku : Mr_PineApple BEZ PODSTAWNIE. Miałem na 100% 0VL! Jestem w pełniświadomy tego co mówię. Zgodnie z prawem: Art. 49-54a o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r, jest jasno i wyraźnie napisane, że za wymuszanie danych i groźby jest kara grzywny, bądź nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Chcę uświadomić kubie, że postępując następująco:
- Podawaj skype albo ban
Łamie Polskie prawo. Widać, jaką administracje przyjmujecie. Pytając go o VL, NIC nie odpowiadał, bo wiedział, że mam 0VL, co mnie bardzo ciekawi, na jakiej podstawie dał mi bana : ,,Brak współpracy,,? Człowieku, czy ty do jasnego chuja wiesz o czym mówisz? NIE MAM PRAWA I NIE MUSZĘ UJAWNIAĆ swoich danych osobowych. Skype mi służy do osób KTÓRE ZNAM! Nikomu nieznajomemu nie będę podawał swoich DANYCH. Ty za takie coś wjebałeś mi bana? Człowieku, ty byś się doinformował, co do prawa, bo to jest żałosne, co ty robisz Smile Grozisz ludzią, że albo podają skype, albo ban? Trochę rozsądku.. Z tym spokojnie mogę iść na policje, bo jeżeli wzięli na poważnie fakt, iż kiedyś kopiowałem itemy na pewnym serwerze, za co dostałem pouczenie od policji i w tej chwili mam nadzór na komputerze jeszcze pół roku, to ty myślisz, że za takie coś, nie zostałbyś ukarany? Mylisz się, nie uszło by Ci to płazem Smile Revel, szanuje Cię, ale jak takiego człenia można mieć w administracji? Cała sytuacja jest na consoli, rozmawiałem z Kalisem, powiedział, że nie ma czasu, żebym to tutaj umieścił. Także zrobiłem to co do mnie należało. Ogólnie to wnoszę, do całej sytuacji o:
- Degradacja kuby140608b z stanowiska policjanta, wiadomo z jakiego powodu,
- Unbana na moim koncie - Mr_PineApple, gdzie nie cheatowałem i chętnie poproszę o wysłanie mojego VL z gry dzisiejszej Smile Bo to co kuba robi, jest KARYGODNE!.
Pozdrawiam i liczę na interwencję w tej sprawie.
Mr_PineApple. Blush
01-26-2017 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga na kuba140608b.
Skype powinieneś podawać w celu sprawdzenia Ciebie pod względem haxow.
Nie współpracowałeś z administracją i za to dostałeś bana.
Niech Kuba przedstawi jakieś dowody.
Oceny: kuba140608b (+2)
01-26-2017 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Manius1337 Offline
Banned

Liczba postów: 51
Dołączył: Dec 2016
Post: #3
RE: Skarga na kuba140608b.
Gdzie w regulaminie jest napisanie, że GRACZ ZOBOWIĄZANY JEST DO UJAWNIANIA SWOICH DANYCH?
Mój skype składa się z mojego imienia i nazwiska i nie mam zamiaru ujawniać swoich danych. A powiem Ci, że w świetle prawa mam pełne prawo odmowy tego Smile A za takie wymuszanie tak jak pisałem z art.49 mogę iść nawet na policje i nie robię sobie w tej chwili jaj. Prosiłem o wysłanie ss`a mojego VL, bo i tak wiedziałem, że wynosi ono 0! A nie muszę podawać skype, aby potem nie wiadomo co robił, z moim imieniem i nazwiskiem Smile
SS ,,groźby,, wymuszenia...
https://zapodaj.net/73205bf9d0422.png.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2017 16:37 przez _Manius1337.)
01-26-2017 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KokainowyMax Offline
Banned

Liczba postów: 16
Dołączył: Jul 2016
Post: #4
RE: Skarga na kuba140608b.
Na ss'ie widać Brak współpracy z Administracją :x
Pozdrawiam Topolski1
01-26-2017 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Manius1337 Offline
Banned

Liczba postów: 51
Dołączył: Dec 2016
Post: #5
RE: Skarga na kuba140608b.
Jakim prawem mam podawać swoje dane? Pytam się 10 raz Smile Jest to niezgodne z prawem, a zmuszanie do tego jest karalne Smile
01-26-2017 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kuba140608b Offline
Banned

Liczba postów: 207
Dołączył: Dec 2016
Post: #6
RE: Skarga na kuba140608b.
Na nicku Fado55 Gracz dostał bana od Z0s'a i Mr_PineApple to ta sama osoba i na Fado55 miał cheaty i na Mr_PineApple
01-26-2017 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Manius1337 Offline
Banned

Liczba postów: 51
Dołączył: Dec 2016
Post: #7
RE: Skarga na kuba140608b.
Dasz mi dowody, że grałem na cheatach na Mr_PineApple? CHOĆ 1 VL daj mi ss`a, że grałem na cheatach? Na Fado55, też masz dowody? Nie sądzę :-) Czekam dalej na dowody.
01-26-2017 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RockeN Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2016
Reputacja: 92 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Skarga na kuba140608b.
Jpdl.. Jesteś tępy jakiś? Skype musiałeś mu podać w celu sprawdzenia cię czy masz haxy.. A jak na skype masz swoje imię i nazwisko to zmień nazwę.. PROSTE!
Pozdrawiam Policjant serwera N1 RockeN! :3
Oceny: kuba140608b (+2)
01-26-2017 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kamilkoks123 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 192
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 174 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Skarga na kuba140608b.
Jezu ja jakoś mam swoje imię i nazwisko na Skype podane i co gracze wiedzą jak mam na nazwisko....

Pozdrawiam
Były moderator S1.CRAFTBOARD.PL

kamilkoks123
01-26-2017 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Skarga na kuba140608b.
Do niczego nie jesteś zobowiązany podanie skypa i możliwość udowodnienia administracji ze nie posiadasz cheatow jest opcjonalna. Niczego żaden użytkownik nie musi masz do tego pełne prawo tak jak moderator ma prawo zbanować cię gdy widzi nieprawidłowości na twoim koncie zgodnie z regulaminem gry, dlatego twoje powoływania sie na prawo i artykuły znalezione w sieci to kpina w biały dzien. Dostales zasłużonego bana i w efekcie popłakałes sie na forum nie obierając w wulgaryzmach wiec i tu dostajesz bana. Nic dziwnego ze masz kuratora... jak widac resocjalizacja w twoim przypadku niewiele dała i powinno zastosować sie poważniejsze środki.


Groźby i wymuszenia gdy ktoś kulturalnie poprosił o skypa? dawno sie tak nie uśmiałem, może na serwerach prowadzonych przez gimnazjalistow twoje puste wymuszenia unbanow cos znaczą. Pomijam ze jest skype preview który nie wymaga żadnych danych czy alternatywy typu teamviewer jeśli ktoś chce byc anoninusem internetu.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: kuba140608b (+2), LajcikXP (+2)
01-26-2017 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS