Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban dla użytkownika gajcia19
Autor Wiadomość
kuba140608b Offline
Banned

Liczba postów: 207
Dołączył: Dec 2016
Post: #21
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Xraen dostales bana za cheaty i to byli kiedy mialem OT .. Gajcia dostal bana za cheaty i to byl słuszny i sam sie wkopał

Pozdrawiam kuba140608b Pol na 1.sb i 3.sb
02-13-2017 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #22
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Ehhhh, Lajcik Powinieneś mieć zabraną range za napisanie "jak by był bez winy by miał 0 VL NCP." a ty nie masz policji tylko moderatora. Dales mi dwa bany tak? jeden okolo 2 miesiace temu gdzie nagralem twoją fachowość - LINK " https://www.youtube.com/watch?v=bJFcuUZK36Q "(Ibuprom to lajcik) i to dowód że jestem nie winny, a ty klamiesz(ze dwa razy mialem cheaty), ani mnie nie zaprosiłeś na skype, ani VL nie sprawdziles, ty nawet nic na cheacie nie napisales, dodatkowo oddales 200zl graczom w eq ginąc, widac z reszta ze te osoby co cie zabily mialy cheaty, to po co sie interesowac nimi, ty w tedy kazales kubie dac mi bana bez sprawdzania mnie, takim moderatorem jestes ze nawet d**y ruszyć niegrzecznie mowiac nie łaska. Dopisz jeszcze takich 100 kolejnych postów , bez podstawnych. Argument i dowód to nie przedszkole. Kolejnym dowodem ze powinienes dostac degrada jest, ze kalispro mowił "jakis lajcik robil tabliczki i dawal pieniadze" jest nagrane. Te filmy ktore dales to żadne dowody ze uzywalem cheaty na serwerze s1.craftboard.pl. Przejdzmy do dowodów, waszym zdaniem świadczących o tym ze mam cheaty. Pierwszy filmik przedstawia ze włączam minecrafta i jest google client i film sie konczy. Drugi pokazuje ze jestem w lailu i mam laga, ok super, ale gdzie tu dowody ze posiadalem cheaty na serwerze s1.craftboard.pl? Skoro drogi policjant wszystko nagrywa to czemu te filmy sa tak dziwne? Banow dostalem w odrębie 2-3 miesiecy aż 3. 1 od lajcika co udowodnilem powyzej ze nie mialem cheatow i to ze lajcik nie nadaje sie na policjanta nie mowiac o powierzeniu tak ważnej rangi jaka jest "Moderator". Drugi ban od kuby 2-3 dni temu, kiedy kuba dal w tym samym dniu ub, dziwne. Pózniej kolejny ban tym razem od lajcika, bez dowodow, argument "jak by był bez winy by miał 0 VL NCP.". Teraz takie pytanie żądam odpowiedzi, wy sobie żarty robicie? xD Jeszcze dodam ze prosze o degrada dla lajcika tego jest zbyt duzo by zostalo zamiecione pod dywan. To co mowiliscie ze to dowody, dowodami nazwac nie mozna, czytac ze zrozumieniem, wiec do tej pory jak nie bedziecie mieli dowodów ja sie DOMAGA! unbana.
PS sry za bledy

Pozdrawiam gajcia19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2017 22:55 przez gajcia19.)
Oceny: Maniuka (+1)
02-13-2017 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kuba140608b Offline
Banned

Liczba postów: 207
Dołączył: Dec 2016
Post: #23
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Ban byl słuszny a co do gajci brak słów ... Sam wkopałes ... Ze cheatowałeś

Zamknięcia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2017 23:01 przez kuba140608b.)
02-13-2017 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #24
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Brak slow bo brak argumentow. Ban nie słuszny. Nigdzie sie nie wkopalem by bym musial miec najpierw cheaty na serwerze s1.craftboard.pl. A skoro sluszny to na jakiej podstawie? Wasze dowody 3. (Trzeba miec dowody)
1. 500VL Lajcik cytat "jak by był bez winy by miał 0 VL NCP."
2. Filmik nr1
- Pokazuje nam ze odpalam minecraft.
- Jest widoczny google client.
- Koniec filmu.
Podsumowanie - Nie dzieje sie to na serwerze s1.craftboard.pl
3. Film nr2
- Gracz gajcia19 (czyli ja) jest w lailu.
- Stoi w miejscu caly czas (Dzieje sie tak po przez lagi na serwerze jak i tez światłowodom z dirtu.
- Film sie kończy a ja dalej w tym samym miejscu.
Podsumowanie - Lag, lagi serwerowe, lagi internetowe oosby nagrywajacej, lagi internetowe osoby nagryanej nie swiadczą o tym ze osoba nagrywana ma cheaty.

Po podsumowaniu waszych dowodów nie sa wystarczajace by dac mi bana (nie sa to w ogóle). Ze wzgledu na braku dowodów DOMAGAM! sie unbana. Kuba to chyba dla ciebie powinno być przejrzyste i nie pisz jak nie wiesz co napisac.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2017 23:34 przez gajcia19.)
Oceny: kuba140608b (-2), Maniuka (+1)
02-13-2017 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sken12 Offline
Banned

Liczba postów: 139
Dołączył: Jan 2017
Post: #25
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
No niestety jestem za gajcia...
Lajcik powinien byc ukarany,. lecz nie degradem
lecz Kuba Moim zdaniem degrad..
Znajdzcie kogos innego a nie cheaterka Kube ktory klamie ze niby konto kolegi ma
...
Oceny: gajcia19 (+1)
02-14-2017 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RonderXP Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 196
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 23 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #26
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Według mnie gajcia19 nie powinien dostać bana, ale się bił jak by ma cheaty, ale to czysty skill..
Lajcik nie wiedział
Kuba nie wiedział
Nikt nie powinien dostać degrada do zamknięcia dziękuje.
Gajcia jeżeli masz uba to już nie prowadź dyskusji
Oceny: Maniuka (+1)
02-14-2017 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
LajcikXP Offline
Banned

Liczba postów: 448
Dołączył: Aug 2016
Post: #27
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Niech kupi uba, w końcu polecą warny za spam postami. Smile
Oceny: kuba140608b (+2)
02-14-2017 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lifesimmer Offline
Banned

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2017
Post: #28
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Lajcik i to jest dowód. Serwer jest pod hajs. A i sprzedajesz ip innych osób. (Karalne) jesteś żałosny.
02-14-2017 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Maniuka Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 24 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #29
RE: Ban dla użytkownika gajcia19
Witam,
chciałbym poinformować administracje oraz graczy serwerów craftboard że gracz który ma dostać bana za cheaty powinien mieć przynajmniej 10k VL (oczywiście nie obserwując wcześniej gracza). Jeśli gracz był obserwowany przez administratora oraz były na niego skargi na forum lub w postaci innej może on dostać bana ale tylko wtedy gdy miał dość spory zakres VL np. ponad 1k VL. Przypominam też że administrator banujący powinien zawsze mieć dowody że dany gracz używał wspomagaczy (najlepiej ss poziomu VL) oraz że gracz czysty to nie taki który jego VL jest równy zero lecz ten który nie ma skarg na niego a VL nie przekracza przynajmniej 1k VL (zależy też czego ma duży poziom VL).
Oceny: kuba140608b (-2)
02-14-2017 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS