Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Policjantów CraftBoard [Kwiecień 2017]
Autor Wiadomość
Wislak_1337 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 101
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Rekrutacja Policjantów CraftBoard [Kwiecień 2017]
Serwer: s1.craftboard.pl
Twoje imię: Paweł
Twój nick na serwerze: Wislak_456
Wiek: 14
Zainteresowania: Piłka nożna, ogólnie sport
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Nie gram zbyt długo ale chyba więcej ludzi kojarzy mnie z s1 craftserver
Co głównie nadzorowałbyś posiadając Policjanta?: Ogarniałbym chat, bo wiem, że co chwila jest spam itp., banowałbym cheaterów i reklamodawców i robił to co typowy Policjant
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: średnio 2h w tygodniu szkolnym w weekend itp na pewno dłużej. Czasem może krócej bo właśnie na s1 cs mam juz Policjanta
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności CraftBoard?: Pomagałem nie raz policjantowi, niestety nei zakupowałem VIPa ani SMS
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ ogarniam pluginy i ogólnie a pozatym tak jak mowilem mam range na s1 craftserver
Aktywowałeś kiedykolwiek dowolną usługę SMS na tym serwerze?: Tak, jak pisałem wyżej niestety nie, lecz myśle ze to nie będzie przyczyną odrzucenia mojego podania
Jakich pluginów znasz komendy? (Wymień pluginy a nie komendy): Essientals, authme, Clearchat, socialspy, wolrdedit
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Oczywiście
Pozdrawiam wszystkich graczy i Adminów CraftBoatd i CraftServer Smile
Oceny: RonderXP (+2)
05-02-2017 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #12
RE: Rekrutacja Policjantów CraftBoard [Kwiecień 2017]
Serwer: s1.craftboard.pl
Twoje imię: Arek
Twój nick na serwerze: T01K0sa
Wiek: 18 lat.
Zainteresowania: Sport, muzyka, gry komputerowe, programowanie.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Moje pierwsze przygody na waszym serwerze zacząłem na nicku Ark223, więc na oko 5 lat.
Co głównie nadzorowałbyś posiadając Policjanta?: Przede wszystkim zająłbym się gronem cheaterów i osób reklamujących serwery oraz dodałbym do serwera parę moich skryptów aby ulepszyć rozgrywkę.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ~4h/dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności CraftBoard?: Oczywiście. Byłem nieraz waszym ukochanym policjantem/moderatorem, jednak ze względu na starsze składy administracji byłem zmuszony odejść. Teraz się zmieniło i postanowiłem powrócić.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam wielkie doświadczenie w sprawach serwerowych oraz pluginowych, piszę skrypty np. AntiKillaura oraz inne z mojej grubej kolekcji.
Aktywowałeś kiedykolwiek dowolną usługę SMS na tym serwerze?: Z tego co pamiętam, to kilka razy kupowałem u was usługę VIP oraz Unban.
Jakich pluginów znasz komendy? (Wymień pluginy a nie komendy):
Essentials, WorldEdit, WorldGuard, AZRank, AuthMe, Citizens, PermissionsEx, Skript, SignShop, ColoredTags, NoCheatPlus, AntiCheat.
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Posiadam.
Pozdrawiam całą administrację serwerowni Craftboard, graczy oraz ekipę T01.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017 16:43 przez Ark223.)
Oceny: Hubix (+1)
05-02-2017 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Rekrutacja Policjantów CraftBoard [Kwiecień 2017]
Ze wszystkich podań zostały wybrane następujące osoby:
- TajemniczySteve
- MrSowa
Serdecznie gratulujemy, dodatkowo zapraszamy na zebranie CB/CS w poniedziałek 08.05.2017r. o godzinie 20 na TeamSpeaku (IP: TS.CRAFTSERWER.PL) w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Proszę czekać na kanale "Centrum Pomocy Minecraft".
Osoby ,które się nie zjawia zostaną automatycznie odrzucone. Więcej szczegółów nt. zebrania przekaże Wam revel (oczywiście jak będą jakieś pytania z tym związane).
Rangi na serwerze otrzymają osoby, które pomyślnie przejdą rozmowę kwalifikacyjną.
Wszystkim serdecznie gratulujemy Big Grin
05-07-2017 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
Rekrutacja Policjantów CraftBoard [Kwiecień 2017]
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
05-08-2017 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS