Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchodzę i nie wracam
Autor Wiadomość
0zelot Offline
Zombie
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2017
Post: #1
Odchodzę i nie wracam
Witam.
Jak już niektórzy zauważyli, już od kilku dobrych miesięcy przestałem grać na craftboardach. Postanowiłem jednak napisać ten wątek.

Dlaczego odchodzę? Sieć CraftBoard i CraftServer z dnia na dzień tracą popularność. Przypomnijmy sobie, gdy nie cały rok temu, gdy Revel otrzymał globala, wszystko jakoś się jeszcze trzymało. Na serwerach było znacznie więcej graczy niż teraz. Nawet na s1 cb był pełny tab (ktoś o tym pisał na forum). Teraz, gdy revel już od nie całego roku opiekuje się serwerownią, widzimy jak na większości serwerów liczba graczy rzadko kiedy przekracza 10. Widać, jak revel zaniedbał serwery. Po 2. rekrutacja - w działach wszystkich serwerów jest napisane Rekrutacja OFF. Ostatnia rekrutacja była chyba w maju Tongue. I co się dziwić, że na wszystkich serwerach są sami cheaterzy. Kolejne, na wszystkich serwerach są kopiowane itemy! Nikt oczywiście z tym nic nie robi, bo po co? Kilka miesięcy temu był wątek w dziale S1.RoleCraft.pl. Były podane tam dane kopiowanych excaliburów. Ale revel nic nie zrobi, ponieważ jest już tak długo w administracji, a wciąż nie posiada rangi na tym serwerze. Jeszcze rok temu, za czasów _poisongirl_, gdyby takie coś się wydarzyło, z automatu banan by to ogarnął, zrobił reset czy coś podobnego. SignShopa na N1.CraftBoard przez całe wakacje również nikt nie ogarnął. Teraz napiszę coś o naszym szanownym SzybkimBananie. Twierdzi on, że nie istnieje coś takiego, jak silnik Spigot 1.7 - 1.8. Każdy, kto miał styczność z tworzeniem serwera, na pewno wie, że takowy silnik istnieje. Do tego, posiada go wiele serwerów EasyHC. Dziwne też, że np. Na anihilacji mcsu*vi.pl także jest możliwość łączenia się przez 1.7 i 1.8. Wiem, że istnieje takie coś, jak ProtocolSupport czy ViaVersion, ale wątpię, żeby te pluginy były używane w w/w sytuacji. Więc, SzybkiBanan pisze, że nie ma takiego czegoś, jak silnik 1.7-1.8 a sam go używa?

To by było na tyle, Ark kilka miesięcy temu, pisząc, że CB upada, miał jednak rację. Do końca roku, serwerownia zapewne jeszcze się utrzyma, lecz w następnym roku, kto wie... Więc, jeśli chcecie, grajcie nim będzie za późno. Revel zaniedbał te serwery i przez niego one pewnie upadną. W tej sytuacji, jaka jest teraz, chyba nawet nowy GlobalMod już by nic nie zrobił.

Btw. Revel, rozumiem, że musisz "pracować codziennie" i to szanuję, ale to widać, że nie dajesz sobie rady z CraftBoardami. Wiem, że usuniesz ten wątek, ale miej szacunek i nie usuwaj go od razu.

Pozdrawiam wszystkich. Nie będę wymieniać nicków, ponieważ przez te 4 lata, poznałem tutaj wiele fajnych osób, m. In. na N1, N2, N3 craftserver, S1.Rolecraft, N1.craftboard itd.

Jeśli ktoś chce itemy na N1.CraftBoard/S1.RoleCraft, proszę śmiało tutaj pisać, o ile ten wątek jutro nie znajdzie się w koszu. Pewnie też za chwilę polecą hejtujące posty.

Przepraszam, za ewentualne błędy, i pozdrawiam.

Oto ss co pisał SzybkiBanan: https://zapodaj.net/dd4913208cec7.png.html (nie wiem, czy dodawanie tego, to był dobry pomysł ale...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017 23:48 przez 0zelot.)
09-01-2017 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TSteve Offline
Emeryt
**

Liczba postów: 331
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 78 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Odchodzę i nie wracam
Moim zdaniem masz całkowitą rację. Szczególnie o Global Moderatorze - Revelu. Jak nie daje rady, ja mógłbym pomóc chociażby na forum. Świetnie ogarniam MyBB i mam pewne doświadczenie w "panowabiu" nad tym skryptem.
ale niestety.. Żegnaj Ozelot. Będę tęsknił. Sad
I jak chcesz możesz mi dać itemy na N1.CraftBoard.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017 22:55 przez TSteve.)
09-01-2017 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lookas76 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 158
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 39 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Odchodzę i nie wracam
o dziwo na n1 widziałem ponad 20 osób, z tego co widze s1 też sie trzyma
0zelot idź do roboty 12h na dobe i może znajdziesz czas na mc
moim zdaniem to kalis i banan zaniedbują te serwery

Posty: 10 50 100 200 500 1000

Discord: JózefSztacheta#4882
09-01-2017 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sanil Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 114
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Odchodzę i nie wracam
Eh po 12 godz dziennie a idź sobie na 23 godziny tak jak ja i do tego mam jakoś czas na mc
09-02-2017 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Odchodzę i nie wracam
Kolejny, który odchodzi a i tak wróci tak jest zawsze.
09-02-2017 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
0zelot Offline
Zombie
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2017
Post: #6
RE: Odchodzę i nie wracam
Jeśli w ogóle będzie do czego wracać...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017 22:07 przez 0zelot.)
09-03-2017 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
Odchodzę i nie wracam
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
09-10-2017 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS