Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(NieAktualne) Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Autor Wiadomość
Wh1ter Offline
Świeżak

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Przepraszam ale czy jak gram na cheatach jak to ujołeś?
Nie bo jestem nowy gram od niecałego tygodnia i gram uczciwie
nikt nigdy nie powiedział mi Cheaterze ludzie lubili jak gram bo zazwyczaj byłem żelazny i nie psułem gry ale wychodzili jak ty wchodziłeś
wiesz czemu? Ponieważ bali się niesłusznego bana np taki JacaPraca co cie
obchodzi jego nick on go stworzył nie ma tu przkleństw itp. a jak ty byś
miał nick GohaKochaJace to dostał byś bana za swój nick? a poza tym byłem wtedy na serwerze i on nie powiedział do ciebie żadnego słowa poza tym grał uczciwie bo miałem z nim arene na żelazne i nie miał cheatów jeszcze jeden przykład Polakdonate123 dostał bana z ZMIEŃ NICK i co można tak
tak poprawiłeś się później i zmieniłeś to ale nie dałeś mu ub. Jak napisałem do cb na chat Sebexan sojusz cały serwer pisał do mnie Lubisz Sebexana !!/JAK MOŻESZ ON PSUJE WSZYSTKIM GRĘ OD KĄD JEST POLICJANTEM NIE DA SIĘ GRAĆ BO ZA WSZYSTKO BAN NIE DAJE OSTRZEŻEŃ dobra dobra za cheaty rozumiem bez ostrzeżenia ale za napisanie nie pełnego ip na chat powinno być ostrzeżenie bo to nie reklama nie ma w regulaminie że nie można zabierać graczy z serwera a w reklamie kluczowe jest ip a w moim przypadku go tam nie ma a jak by ktos na czat chciał napisać PVP a napisał by CPVP też by dostał bana?? moim zdaniem nie zasługujesz na administratora i jak mówisz mam 15 lat może masz ale rozum jak 7 latek pozdrawiam: gracz mądrzejszy od Sebexana
08-29-2018 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Lil_Xan Offline
Świeżak

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Sebexan nikt cie nie chce wkopać... po prostu chce dostać unbana dałeś mi bana a nawet nie masz dowodów ze z konta JacaPraca było pisane coś na ciebie zresztą tak jak napisał Wh1ter każdy na chacie piszę do kucina i innych twoich sojuszników JAK TY MOŻESZ ZADAWAĆ SIĘ Z SEBEXANEM JSJSJS KONFIDENTA i to jest prawda banujesz osoby które nic ci nie zrobiły np taki Fifa383 dostał wczoraj bana za to że pisał cały czas kurwa123 to jego sprawa co pisał na chat każdy jest inny jak lubi pisać wulgaryzmy to świadczy to na temat jego osoby myślę że unban się należy dla mnie i dla Wh1ter bo nic takiego nie zrobiliśmy tak jak pisał Wh1ter gdyby ktoś się pomylił i napisał cpvp zamiast pvp też by dostał bana?
a i na jakim przykładzie rozkopałeś działkę kubex300 (pijanemu) jak dostał bana? tak się składa że widziałem go na gc2 i sam mi opowiedział jak to było również ukradłeś działkę Kubix277k i dałeś balunnnowi
ja grałem uczciwie i Wh1ter nie mieliśmy cheatów, nic takiego złego nie robiliśmy trudno jak nie dostaniemy unbana to nie będziemy tam grać i odejdzie 5 stałych graczy mam nadzieje że to przemyślisz moim zdaniem Sebexan nie zasługuje na rangę Policjant to już nie 1 twój wybryk kto w ogóle go dodał do administracji...
pozdrawiam WYŻSZĄ ADMINISTRACJE oraz GRACZY ~Gracz mądrzejszy od Sebexana
08-29-2018 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sebexan Offline
Pomocnik WARZ.PL
***

Liczba postów: 711
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 344 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
(08-29-2018 08:44)Wh1ter napisał(a):  Przepraszam ale czy jak gram na cheatach jak to ujołeś?
Nie bo jestem nowy gram od niecałego tygodnia i gram uczciwie
nikt nigdy nie powiedział mi Cheaterze ludzie lubili jak gram bo zazwyczaj byłem żelazny i nie psułem gry ale wychodzili jak ty wchodziłeś
wiesz czemu? Ponieważ bali się niesłusznego bana np taki JacaPraca co cie
obchodzi jego nick on go stworzył nie ma tu przkleństw itp. a jak ty byś
miał nick GohaKochaJace to dostał byś bana za swój nick? a poza tym byłem wtedy na serwerze i on nie powiedział do ciebie żadnego słowa poza tym grał uczciwie bo miałem z nim arene na żelazne i nie miał cheatów jeszcze jeden przykład Polakdonate123 dostał bana z ZMIEŃ NICK i co można tak
tak poprawiłeś się później i zmieniłeś to ale nie dałeś mu ub. Jak napisałem do cb na chat Sebexan sojusz cały serwer pisał do mnie Lubisz Sebexana !!/JAK MOŻESZ ON PSUJE WSZYSTKIM GRĘ OD KĄD JEST POLICJANTEM NIE DA SIĘ GRAĆ BO ZA WSZYSTKO BAN NIE DAJE OSTRZEŻEŃ dobra dobra za cheaty rozumiem bez ostrzeżenia ale za napisanie nie pełnego ip na chat powinno być ostrzeżenie bo to nie reklama nie ma w regulaminie że nie można zabierać graczy z serwera a w reklamie kluczowe jest ip a w moim przypadku go tam nie ma a jak by ktos na czat chciał napisać PVP a napisał by CPVP też by dostał bana?? moim zdaniem nie zasługujesz na administratora i jak mówisz mam 15 lat może masz ale rozum jak 7 latek pozdrawiam: gracz mądrzejszy od Sebexana
1.,,Przepraszam ale czy jak gram na cheatach jak to ujołeś?''
https://zapodaj.net/6d519cec251bd.png.html
w Zielonym Kwadracie odpowiadałem tobie w Czerwonym Lil_Xan
2.,,ludzie lubili jak gram bo zazwyczaj byłem żelazny i nie psułem gry ale wychodzili jak ty wchodziłeś
wiesz czemu? Ponieważ bali się niesłusznego bana
'' Wiekszej kpiny nie słyszałem w tym dniu nikomu nie daje niesłusznego bana i jakoś przy mnie gra 15 typa i nie wychodzą a ja też teraz nie wychodzę na pvp bo nie chce im psuć gry
3,,a jak ty byś
miał nick GohaKochaJace to dostał byś bana za swój nick? a poza tym byłem wtedy na serwerze i on nie powiedział do ciebie żadnego słowa poza tym grał uczciwie bo miałem z nim arene na żelazne i nie miał cheatów
''Noo nie tylko zrozum wczoraj 2 typów Lil_Xan i chyba toto mnie prowokowali/obrażali i dostali po banach na 4-5 kont swoich a to konto JacaPraca sluzylo do znowu nieregulaminowego grania
4.,,jeszcze jeden przykład Polakdonate123 dostał bana z ZMIEŃ NICK i co można tak
tak poprawiłeś się później i zmieniłeś to ale nie dałeś mu ub.
''
Hahahahah XDDDD Jakie kłamstwa wymyślasz on dostał bana za obraze administracji i po za tym nie mogę zmieniać powodu bana/odbanowywać itd. jak już zbanuje to nie ma odwrotu z mojej strony
5.,,jak napisałem do cb na chat Sebexan sojusz cały serwer pisał do mnie Lubisz Sebexana !!/JAK MOŻESZ ON PSUJE WSZYSTKIM GRĘ OD KĄD JEST POLICJANTEM NIE DA SIĘ GRAĆ BO ZA WSZYSTKO BAN NIE DAJE OSTRZEŻEŃ
Hah a masz jakiś dowód na to? po za tym 5 krotnie ostrzegałem Fifa383 żeby nie przeklinał a on miał mnie gdzieś nawet by mute nie pomógł bo i tak by to robił nadal....
6.,,ale za napisanie nie pełnego ip na chat powinno być ostrzeżenie bo to nie reklama nie ma w regulaminie że nie można zabierać graczy z serwera a w reklamie kluczowe jest ip a w moim przypadku go tam nie ma a jak by ktos na czat chciał napisać PVP a napisał by CPVP też by dostał bana??'' Właśnie nie ale ty zapraszałeś graczy na ten serwer i jeszcze na tryb castlemod to potraktowałem to jaka reklamę bo chciales zabrać graczy z warza na twój serwerek....
7.,,moim zdaniem nie zasługujesz na administratora i jak mówisz mam 15 lat może masz ale rozum jak 7 latek pozdrawiam: gracz mądrzejszy od Sebexana'' Twoje zdanie nie uwzględniam 1.jesteś nowy jak mówisz 2.Wolisz gre w którym sa cheaterzy i nie którzy wbija kille na multikontach itd. czy spokojna bez cheatów z np. blazingpackiem i bez wbijania na mk? ,,Gracz mądrzejszy od Sebexana'' w czym w głupocie? ile zrobiłeś dla tego serwera? daje bany za nic? ile zgłosiłeś cheaterów? jakiś problem/bug dałeś pomysł? Polecam przeglądnąć moje wcześniejsze wątki przed 19.07.2018 ile zrobiłem dla tego serwera...... Chamstwo po prostu

(08-29-2018 09:57)Lil_Xan napisał(a):  Sebexan nikt cie nie chce wkopać... po prostu chce dostać unbana dałeś mi bana a nawet nie masz dowodów ze z konta JacaPraca było pisane coś na ciebie zresztą tak jak napisał Wh1ter każdy na chacie piszę do kucina i innych twoich sojuszników JAK TY MOŻESZ ZADAWAĆ SIĘ Z SEBEXANEM JSJSJS KONFIDENTA i to jest prawda banujesz osoby które nic ci nie zrobiły np taki Fifa383 dostał wczoraj bana za to że pisał cały czas kurwa123 to jego sprawa co pisał na chat każdy jest inny jak lubi pisać wulgaryzmy to świadczy to na temat jego osoby myślę że unban się należy dla mnie i dla Wh1ter bo nic takiego nie zrobiliśmy tak jak pisał Wh1ter gdyby ktoś się pomylił i napisał cpvp zamiast pvp też by dostał bana?
a i na jakim przykładzie rozkopałeś działkę kubex300 (pijanemu) jak dostał bana? tak się składa że widziałem go na gc2 i sam mi opowiedział jak to było również ukradłeś działkę Kubix277k i dałeś balunnnowi
ja grałem uczciwie i Wh1ter nie mieliśmy cheatów, nic takiego złego nie robiliśmy trudno jak nie dostaniemy unbana to nie będziemy tam grać i odejdzie 5 stałych graczy mam nadzieje że to przemyślisz moim zdaniem Sebexan nie zasługuje na rangę Policjant to już nie 1 twój wybryk kto w ogóle go dodał do administracji...
pozdrawiam WYŻSZĄ ADMINISTRACJE oraz GRACZY ~Gracz mądrzejszy od Sebexana
1.,,Sebexan nikt cie nie chce wkopać... po prostu chce dostać unbana dałeś mi bana a nawet nie masz dowodów ze z konta JacaPraca było pisane coś na ciebie'' Yhm jakbym miał dostep do ip to bym pokazał liste twoich wszystkich kont i dowody jak mnie prowokowales/obrazales z tych kont.... a jakby konto JacaPraca dostał ub co by to zmieniło nadal byś grał nieregulaminowo przeklinał itd. jak na tych wszystkich mk np. baobab......
2.,, zresztą tak jak napisał Wh1ter każdy na chacie piszę do kucina i innych twoich sojuszników JAK TY MOŻESZ ZADAWAĆ SIĘ Z SEBEXANEM JSJSJS KONFIDENTA Wiekszej bzdury nie słyszałem od odpisania Wh1ter zresztą powinniście pisać ,,JS'' właśnie przyznałeś że ciągle mnie obrażasz itd. i na pewno większość tak o mnie nie pisze....
3.,, i to jest prawda banujesz osoby które nic ci nie zrobiły np taki Fifa383 dostał wczoraj bana za to że pisał cały czas kurwa123 to jego sprawa co pisał na chat każdy jest inny jak lubi pisać wulgaryzmy to świadczy to na temat jego osoby'' On to robił celowo żeby mnie prowokować tylko mnie [nawet chyba to ty] noi po prostu wiedziałem ze mute i tempban nie pomoże wieć dostał perma... jak chce grać to niech kupi unbana i się zastanowi żeby więcej nie pyskować.......
4.,,myślę że unban się należy dla mnie i dla Wh1ter bo nic takiego nie zrobiliśmy tak jak pisał Wh1ter gdyby ktoś się pomylił i napisał cpvp zamiast pvp też by dostał bana?'' -Tobie unban żeby jak to nazwałeś bawić się w impre ,,drunk stream'' żeby przeklinać itd.? -Wh1ter nie dostanie unbana bo zapraszał graczy na ten serwer i jeszcze na tryb castlemod..... i nie jakby nie zapraszał i napisał tak to by tylko dostał kicka żeby nie pisał tak bo to już podchodzi pod nazwe serwera która zna większość osób......
5.,,a i na jakim przykładzie rozkopałeś działkę kubex300 (pijanemu) jak dostał bana? tak się składa że widziałem go na gc2 i sam mi opowiedział jak to było również ukradłeś działkę Kubix277k i dałeś balunnnowi'' Nie używam już konta MrWentyk1337 a po za tym ma jeszcze dostep do tego konta mój kolega który szczerze nie nawidził pijanego i zrobił to celowo lecz niestety sam jest tego winnień ,,Administracja nie odpowiada za stracone itemy i nie odpowiada za dodania do działki'' i po za tym zrobił to tak że nikt wtedy nie był na serwie tylko jakieś randomy... i po za tym to działka nie należy do balunnnna to że takie mk ma taka nazwe to nie stanowi że to on i wcale to nie jest podszywanie się on nie miał pretensji a wręcz przeciwnie był w dobrym humorze...
6.,,ja grałem uczciwie i Wh1ter nie mieliśmy cheatów, nic takiego złego nie robiliśmy trudno jak nie dostaniemy unbana to nie będziemy tam grać i odejdzie 5 stałych graczy'' Nie dostaniecie od mojej strony 5 stałych graczy którzy grają na cheatach wbijają na mk lamia regulamin tu podam 2 filmy
https://www.youtube.com/watch?v=oBnOhcuIlCI tu jak dyaebl się cieszy z lvl który wbił na cheatach nawet nie ukrywał tego pijany i lukas2306 tez cheatowali....
https://www.youtube.com/watch?v=PEE5QMTOosc - A tutaj film o tb i o toto bo chyba jak zalozyles to konto to grałeś na nicku Lil_Xan72 a teraz specjalnie wchodzisz na mk i prowokujesz mnie razem z toto za te bany...... i to nie jest prowokacja? Nic tylko padnąć na podłogę i się smiać ...

Przemyślicie to sobie przeczytajcie 3-5 razy a potem piszcie wasze prośby o unbany odrzucam

[Obrazek: image.php?di=R39O]
() Start () Policja ()
() 08.01.2017 () 18.07.2018 ()


Posty 750❌,1000❌
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2018 11:01 przez Sebexan.)
08-29-2018 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Lil_Xan Offline
Świeżak

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
no spoko chuj ci w dupe essa
08-29-2018 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wh1ter Offline
Świeżak

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Przepraszam cie bardzo ale nie mam nic wspólnego z jakimś Lil_xan tak miałem z sojusz bo miał diamentowego seta i bałem się że zginę.
Po drugie skąd wiesz że konto JacaPraca to konto któregoś z nich możę
ktoś inny zrobił sobie to konto i chciał pograć tak jasne poźniej Lil napisał skargę na forum i się wydało ale jak banowałeś o tym nie wiedziałeś.
Po trzecie każdy administrator/policjant zawsze daje ostrzeżenie graczowi
reklamującemu a ty nie dałeś nawet ostrzeżenia na chat.
Po czwarte z tym polakdonate nwm do końca jak był on mi powiedział że dostał bana za ZMIEN NICK jeżeli tak nie był to przepraszam.
Po piąte tak już mówiłem powinieneś dawać ostrzenia a nie odrazu banować
bo niektórzy gracze mogą np nie znać regulaminu.
Po Szóste cpvp to nie jest mój serwer i w regulaminie nie ma nic o tym że nie można pisać do graczy czy gdzieś idą jest że nie można reklamować a ja nie zareklamowałem bo nie napisałem ip serwera
Po siódme wole na blazingpack bez cheaterów ale poco piszesz o tym jeżeli to nie dotyczy naszej dyskusji.
Po ostatnie chamstwo poprostu ? no chyba cie coś w d**e ukryzło chamstwo to ty robisz na tym serwerze pozdrawiam
08-29-2018 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
@UP
To jest ich konto ale że nic nie pisali z niego zostało odbanowane.Z ich ip logowało się mnóstwo nicków
Nikt nie da ci ostrzeżenia jak reklamujesz jakieś ip serwera lub grasz na cheatach. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania
Gracz Wh1ter ma ub
@Lil_Xan i toto to jedno konto i nie raz szkodziłeś serwerowi,a za te wyzwisko na forum dostajesz bana
Chcecie sobie jeszcze pogadać to piszcie do siebie na PW .Ten wątek nie został stworzony do kłótni

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
Oceny: Sebexan (+2)
08-29-2018 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hongkong123 Offline
Banned

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2018
Post: #17
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Zamykam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2018 13:12 przez Hongkong123.)
08-29-2018 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ToruńskieDymy Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
w dalszym ciągu konto Wh1ter i JacaPraca są zbanowane
08-29-2018 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wh1ter Offline
Świeżak

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
Heart

Nadal mam bana dac ss?

To znowu ja i zgłaszam że konta zbanowane przez sebexana nie mogą wykupić ub ponieważ gracz Sebexan banuje z komendy /eban żeby je odbanować należy wpisać komendę /eunban Pozdrawiam <informacji dowiedziałem się od kogoś innego nie wiem czy są one prawdziwe ale moje konto nadal jest zbanowane>

To znowu ja i zgłaszam że konta zbanowane przez sebexana nie mogą wykupić ub ponieważ gracz Sebexan banuje z komendy /eban żeby je odbanować należy wpisać komendę /eunban Pozdrawiam <informacji dowiedziałem się od kogoś innego nie wiem czy są one prawdziwe ale moje konto nadal jest zbanowane>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2018 14:02 przez Wh1ter.)
08-29-2018 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hongkong123 Offline
Banned

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2018
Post: #20
RE: Zgłaszanie Skarg bez wymaganych 10 postów
(08-29-2018 13:46)Wh1ter napisał(a):  Heart

Nadal mam bana dac ss?

To znowu ja i zgłaszam że konta zbanowane przez sebexana nie mogą wykupić ub ponieważ gracz Sebexan banuje z komendy /eban żeby je odbanować należy wpisać komendę /eunban Pozdrawiam <informacji dowiedziałem się od kogoś innego nie wiem czy są one prawdziwe ale moje konto nadal jest zbanowane>

To znowu ja i zgłaszam że konta zbanowane przez sebexana nie mogą wykupić ub ponieważ gracz Sebexan banuje z komendy /eban żeby je odbanować należy wpisać komendę /eunban Pozdrawiam <informacji dowiedziałem się od kogoś innego nie wiem czy są one prawdziwe ale moje konto nadal jest zbanowane>
nom
08-29-2018 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS