Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może by takk....
Autor Wiadomość
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #21
RE: Może by takk....
No ale myślisz że banan podwyży ci np do hmmm.. 300$? Nie. Wedlig mnie to by się opłacało wiecej osób by kupowało jakieś usługi itd. Ale no cóż, wybór administracji.
Ratunek:

Albo zmiana wersji albo wysokie podniesienie zarobków. Kiedyś jak perm miał range to wiele osób kupowało vipa i była specjalna strefa dla vipow w której sprzedawało się kwarc za 200$.

Tyle odemnie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-15-2018 12:48 przez MalyKox.)
11-15-2018 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sken12 Offline
Banned

Liczba postów: 139
Dołączył: Jan 2017
Post: #22
RE: Może by takk....
Perm? Chyba wiking. On wszystko robił. Dzięki niemu było wtedy 60 osób na serverze

Ja perma wspominam jako oszusta który kradnie itemy na vanishu a dla banana co szkodzi podnieść ceny jesli średnio na S1 już gra 2 typa
11-15-2018 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #23
RE: Może by takk....
Racja, chyba się pomyliłem. Zajebiscie by było jakby były ceny podniesione

11-16-2018 07:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bank_XD Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #24
RE: Może by takk....
wiem, że teraz dam kosmiczną cenę ale np tak 1000$ lub 2000$ wtedy to juz tyle typa będzie grało
jakby wam zależało na tych serwerach to byście tak zrobili. A widać, że wam w takim nie zależy serwery 1.5 czy 1.7 nie mają już kolorowej przyszłości.

S1 tez upadło po zdegradowaniu/odejściu revela nic do copy nie mam i doceniam co robi na serwerze, ale taka prawda
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-18-2018 13:44 przez Bank_XD.)
11-18-2018 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sken12 Offline
Banned

Liczba postów: 139
Dołączył: Jan 2017
Post: #25
RE: Może by takk....
Są gracze co wydawali tysiące na ten Server znam sam paru takich. S1 od zawsze było zapelnione cheaterami gdy administracja nie reagowała aż tak na to. To grało po 50 osób codziennie. A zarobki wtedy Servera były kosmiczne. Administracja w końcu chciała to wszytko zepsuć i zrobić aby nie grało 50 osób na servie a grało 5 osób czyli tak jakby reszta ludzi z tych 50 co grało bez cheatow
Zrektutowali więcej adminów w tym (XD) NAWET POLICJANTA cheatera który nadal jest policjantem. Chyba nie muszę mówić o kogo mowa.
Banowal każdego po kolei ale nie tylko on. I tak o to osiągnął co chciał. Każdy kto był z administracji na S1 od około 3 lat bez gmow i wyższych rang. (revel Copa banan Wolf itp) i wyjątki (wiking lajcik ark). To każdy inny policjant czy moderator niszczy ten Server do tego poziomu co teraz jest. Moim zdaniem to już koniec i ja nawet nie zamierzam wbić na ten Server chociaz raz przez to jak administracja zachowywała się w stosunku do graczy a gracze wydawali setki pieniędzy na grę
11-18-2018 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #26
RE: Może by takk....
Racja

11-18-2018 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lookas76 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 158
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 39 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #27
RE: Może by takk....
Moja propozycja do serwerów survival (n1,s1):
wersja serwerów 1.12+
nowy spawn
usunięcie działek i zamiast tego dodanie skrytek na itemy w itemshopie
dodanie systemu ulepszeń broni w kowadle albo craftingu (np w opisie by pisało brąz, srebro itp.) które by zwiększały statystyki broni/narzędzi (obrażenia, szybkość ataku) albo nawet dodatkowe funkcje
otwarty rynek - dodanie sprzedaży itemów, dodanie możliwości zrobienia sklepu (signshop/chestshop) i dodanie terenów do wynajęcia na te sklepy np obok spawna i warpu free
otwarty nether, end z ograniczonym dostępem
usunięcie kopalń kwarcu i dodanie kopalń z kamieniem z jakimś dropem

Posty: 10 50 100 200 500 1000

Discord: JózefSztacheta#4882
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018 14:43 przez lookas76.)
Oceny: Sebexan (+2)
12-06-2018 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #28
RE: Może by takk....
1. Wersja 1.12 - Tak,
2. Nowy Spawn - Tak,
3. Otwarty Nether i End - Tak,
4. Otwarty rynek - Częściowo, być może - Dla ViP'ów,
5. Cała reszta - Nie.
12-08-2018 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS