Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów
Autor Wiadomość
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Kilka słów
Witam,
na samym wstępie chciałbym przypomnieć o błędnym działaniu drzwi w wymieniarkach - w 3 pokojach się nie zamykają oraz arenie, która jak już zapewne każdy zdążył zauważyć, nie działa/nie istnieje. Jedyne co można zrobić to wpisać komendę, która wyświetla komunikat, a żadna akcja nie jest wykonywana. Zgłoszenie tych błędów było pisane już w sierpniu (aktualizowano we wrześniu), przez policjanta Sebexana, ale jak dobrze wiemy, nie podjęto żadnych działań.

Oprócz tego, grając na tym serwerze już ładny okres czasu, widzę coraz mniejsze zaangażowanie ze strony copaface2. Głupia poprawka drzwi w wymieniarkach trwa już tyle czasu... a przepraszam bardzo, próba nawet nie została podjęta (chyba, że została, ale się nie udało). Ja rozumiem, że można nie mieć czasu i można nie wchodzić codziennie, bo jesteśmy tylko ludźmi i mamy swoje sprawy poza wirtualnym światem, ale to już trochę trwa, aż za długo.

Wiem... jestem tylko graczem i się czepiam pierdół, ale czepiam się w słusznej sprawie, bo ciężko się z tym nie zgodzić (osoby nie zgadzające się ze mną mogą napisać coś od siebie, możemy podyskutować Smile ).

Nie chcę słuchać tłumaczeń, że copaface zrobił o wiele więcej dla serwera niż mi się wydaje, bo ja w to nie wątpię i tego nie zaprzeczam, ale jeżeli tyle czasu mija i taka głupia rzecz jak ta nie zostaje naprawiona, to jest coś nie halo.

Niech te słowa będą zwróceniem uwagi i proszę uprzejmie obecnego globalnego moderatora, żeby się otrząsnął i działał na bieżąco, bo z tego co widzę, to gdyby nie Sebexan, to ten serwer byłby zaniedbany, a to przecież tylko policjant - niestety. Może czas na jakieś zmiany?

Pozdrawiam serdecznie.

Oceny: balunnn (+1)
10-22-2019 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Kilka słów
Nie mogę naprawić wymieniarek nawet /wandem bo się coś zepsuło Admin był informowany kilka razy o tym, macie komende /trade.
Co do areny 1vs1 miała być wprowadzona,nawet ostatnio mnie prosił jeden z graczy o przypomnieniu,ale wszystko zależy od banana czy doda czy nie.

EDIT: wymieniarki naprawiłem

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
10-22-2019 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS