Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halo Halo!
Autor Wiadomość
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #31
RE: Halo Halo!
Ale jak ty sobie myślisz? Już cheatowało się w 2k14 i rozwijało się to od Huzuni już do potężnych Morbidow z mocnymi tankami jak tera w typa dasz 10 combo exc + kosa to on dalej będzie miał 10 HP
01-30-2020 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #32
RE: Halo Halo!
Proponuję nie pisać głupot tylko wpłacić coś na Server jeżeli chce ktoś grać na nim.
Banan zauważy że ludzie wpłaca to będzie można pisać o Serverze...
01-30-2020 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #33
RE: Halo Halo!
A czy ja pisze jakieś głupoty? Po prostu pisze co jest dobre dla serwera..
01-30-2020 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
SzacuN Offline
Banned

Liczba postów: 77
Dołączył: Mar 2018
Post: #34
RE: Halo Halo!
Może jakaś strona albo licznik (?) ile pieniędzy już jest uzbieranych?
01-30-2020 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lookas76 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 158
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 39 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #35
RE: Halo Halo!
co do mapy jak by nie było żadnych kopii to mogę wysłać mape "free" co była na n1
jak by ktoś chciał obczaić to pisać

Posty: 10 50 100 200 500 1000

Discord: JózefSztacheta#4882
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2020 14:49 przez lookas76.)
01-30-2020 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #36
RE: Halo Halo!
Mi możesz pokazać, wyślij mi ip serwera na dc Galantis#4281
01-30-2020 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #37
RE: Halo Halo!
(01-29-2020 09:10)Admin napisał(a):  To zrobimy inaczej, skoro i tak parę osób deklaruje się wsparcie serwera i chce dołożyć swoją cegłówkę aby mógł on wystartować to stworzyłem dwie usługi w sklepie craftboard.

Usługi są przedpremierowe, jedna to zamówienia VIPA przed startem serwera druga to zwykła dotacja (na kwotę 2zł), gdy uzbiera się chociaż część kapitału na serwer to takowy powstanie, jeśli nie to będzie organizowana zbiórka tak długo aż się uzbiera.


Konto VIP PRZEDPREMIEROWE:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5440

Dotacja na serwer 2zl:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5442


jeśli ktoś chce wesprzeć bardziej może zakupić PRZEDPREMIEROWEGO vipa kilka razy. Będę informował w temacie kto i co zakupił lub też ile się uzbierało.
Serwer na starych mapach mogę wam przygotować, wraz z lepszymi cenami kwarcu nie mniej nie będę go promował ani na nim grał - zaznaczam od samego początku.
Po pierwszym miesiącu okaże się czy będzie można go przedłużyć na kolejne lata czy wersja 1.5.2 jest już zapomniana Smile

W sumie sama zbiórka pokażeczy ktoś jest jeszcze zainteresowany.

Widzę ze zrobił się spam z tego wątku Admin tu wam wszystko napisał jak bedzie jakaś wpłata to was będzie informował a co do map piszcie sobie PW lub na chatbox
ZAMYKAM

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
01-30-2020 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #38
RE: Halo Halo!
(01-30-2020 13:57)BronekAug napisał(a):  Proponuję nie pisać głupot tylko wpłacić coś na Server jeżeli chce ktoś grać na nim.
Banan zauważy że ludzie wpłaca to będzie można pisać o Serverze...

No truee, więcej gadania niż zaangażowania Smile

(01-30-2020 14:40)SzacuN napisał(a):  Może jakaś strona albo licznik (?) ile pieniędzy już jest uzbieranych?

aktualnie:
jedyna osoba to
Remigier - VIP (niestety najgorszy typ płatności bo SMS ktory pozostawia najmniej po prowizjach, przelew/psc pozostawia znacznie więcej) więc jakieś 9zł jest w portfelu serwerowym.

i to by bylo na tyle Smile

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
01-30-2020 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #39
RE: Halo Halo!
Póki wątek niezamknięty, pozwolę sobie jeszcze coś dodać od siebie na koniec.

Chillwagon, po pierwsze, to okaż więcej szacunku do gościa, dzięki któremu ta cała sieć powstała i z której zapewne czerpałeś przyjemność z gry, skoro tak bardzo chcesz reaktywacji serwera.
Po drugie, zrozum wreszcie, ze to Banan ustala warunki, Ty jedynie możesz składać propozycje i wiedz, że wystarczy napisać raz, a nie powtarzać tysiąc razy w kółko to samo.
Po trzecie, nie nazywaj nikogo dzieciakiem, bo poziom jaki prezentujesz jest tak żenujący, że nie jeden DZIECIAK potrafi się lepiej zachowywać.
Po czwarte, postaraj się mieć odrobinę cierpliwości i następnym razem przemyśl minimum TRZY razy zanim coś napiszesz.
Po piąte, naucz się czytać ze zrozumieniem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to nastąpi REAKTYWACJA serwera, a nie stworzenie nowego. Więc zapomnij o jakichkolwiek drastycznych zmianach. Będzie to dalej serwer craftboard jak gdyby nigdy nic.

Ps. Zluzuj poślady Tongue

Oceny: Admin (+5)
01-30-2020 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #40
RE: Halo Halo!
Mam szacunek do właścicieli którzy te craftboardy stworzyli i zajebiste czasy były oraz bardzo chce reaktywacje serwera, ale chciałbym o przywrócenie starych map, a nie z tych 2k18 /warp free jakieś liche i brzydkie oraz małe i to jest moja właśnie propozycja a nie wymagam jak nie ma, to nie ma dla mnie problemu to niech zawoła administracje na s1 i niech zbudują fajne /warp free. W 2k15/2k16 bardzo mu ładne szło te prowadzenie craftboardow elegancko ale coś mu w 2k17 zaczęło się coś psuć no i tak craftboard upadł.
01-30-2020 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS