Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stracone itemy :@ :@ :@
Autor Wiadomość
42_0 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Stracone itemy :@ :@ :@
Mój nick w grze: 42_0
Witam dnia 11.02.2020 między 19:15-20 straciłem moją zbroje (smoczą) mając guardiana przy sobie.
Dokładny opis sytuacji:
Będąc na evencie było tyle mobów, że nie nadążyłem zjeść koxa tym samym umierając nastepnie wyświetliło mi się, że mam moje itemy bo miałem przy sobie guardiana chwile potem zobaczyłem że nie posiadam zbroji (reszta itemów się na szczęście zapisała ale to zbroja była najbardziej drogocenna) https://zapodaj.net/0a01444b226ac.png.html. Wkurzyłem się, ponieważ na to dużo pracowałem zabijając graczy i kupując dolary żeby teraz nieuczciwie to stracić.
Ogólnie z całą sytuacją bym się pogodził biorąc to na klate ale to już nie jedna taka sytuacja. Pierwsza sytuacja wyglądała tak, że chwile po tym jak zamówiłem 100 tysięcy zakupiłem amulet szybkości wkładając go do enderchesta i po restarcie całego serwera enderchest się nie zapisał.
Druga sytuacja wyglądała tak, że wgrany był zły AC i również straciłem swoje bardzo cenne itemy (zbroje smoka, amulety itp.). Ale teraz to za wiele. Mam nadzieję, że jakoś się dogadam z administracją i itemy które dziś straciłem zostaną mi przywrócone.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2020 19:42 przez 42_0.)
02-11-2020 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
Z tego co wiem to Administracja nie odpowiada za stracone itemy, każdy gracz mógłby tworzyć taka historie i prosić o jakiś item.
Moglabyc taka historia że podczas bicia bossa jak wspomniałeś było dużo mobów, one mogły ci po prostu tą zbroje zepsuć i dlatego by może padłeśSmile

Tak czy siak raczej itwkow nie odzyskasz, nie jesteś jedynym graczem który miał jakiś problem lub stracony item bez powodu podczas gry na Serverach
02-12-2020 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Galantis Offline
Świeżak

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
+1 Big Grin
02-12-2020 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RomanReignsCHAMP Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 323 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
(02-12-2020 13:59)Galantis napisał(a):  +1 Big Grin
9. Zakaz spamowania na forum (wysyłanie zbędnych, nic nie wnoszących do tematu postów). Big Grin

(02-11-2020 19:39)42_0 napisał(a):  Mój nick w grze: 42_0
Witam dnia 11.02.2020 między 19:15-20 straciłem moją zbroje (smoczą) mając guardiana przy sobie.
Dokładny opis sytuacji:
Będąc na evencie było tyle mobów, że nie nadążyłem zjeść koxa tym samym umierając nastepnie wyświetliło mi się, że mam moje itemy bo miałem przy sobie guardiana chwile potem zobaczyłem że nie posiadam zbroji (reszta itemów się na szczęście zapisała ale to zbroja była najbardziej drogocenna) https://zapodaj.net/0a01444b226ac.png.html. Wkurzyłem się, ponieważ na to dużo pracowałem zabijając graczy i kupując dolary żeby teraz nieuczciwie to stracić.
Ogólnie z całą sytuacją bym się pogodził biorąc to na klate ale to już nie jedna taka sytuacja. Pierwsza sytuacja wyglądała tak, że chwile po tym jak zamówiłem 100 tysięcy zakupiłem amulet szybkości wkładając go do enderchesta i po restarcie całego serwera enderchest się nie zapisał.
Druga sytuacja wyglądała tak, że wgrany był zły AC i również straciłem swoje bardzo cenne itemy (zbroje smoka, amulety itp.). Ale teraz to za wiele. Mam nadzieję, że jakoś się dogadam z administracją i itemy które dziś straciłem zostaną mi przywrócone.
Jeśli tak było to stało się to pewnie dlatego że nie miałeś miejsca w eq. Guardian działa tak że po śmierci twoje itemy wracają do ekwipunku a ty nie miałeś tam miejsca więc odpowiedź jest prosta ;p

Pozdrawiam ♛RomanReignsCHAMP♛
Oceny: MalyKox (+2)
02-12-2020 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Galantis Offline
Świeżak

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
A czy ja spamie lol? xD
02-12-2020 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
iKirito Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
Aaaa co bedziecie z jakimis Romanami do lania pisac
02-12-2020 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RomanReignsCHAMP Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 323 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
To co jest w nawiasach też się czyta, widzę że po banie dalej nie zmądrzałeś Big Grin
Chodzi tu głównie o podbijanie sobie postów
A ty to właśnie robisz otwierasz wątki o sprawach o których banan dawno wie.

Pozdrawiam ♛RomanReignsCHAMP♛
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2020 18:26 przez RomanReignsCHAMP.)
02-12-2020 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
Głupiemu nie przetłumaczysz. Nie ma sensu już wchodzić w dyskusje z tym osobnikiem, skoro i tak nic do niego nie dociera. Z doświadczenia wiem, że to strata czasu Tongue Niech sobie robi co chce i tak każdy mądry ma go już daleko gdzieś Wink Jak wywinie znowu jakiś numer, to Banan się z nim rozprawi Big Grin

Oceny: RomanReignsCHAMP (+2)
02-12-2020 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Galantis Offline
Świeżak

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
-,- Xd
02-12-2020 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Stracone itemy :@ :@ :@
(02-12-2020 19:01)Galantis napisał(a):  -,- Xd

Dostajesz ostatnie upomnienie o nabijanie bezsensownych postów,nie mam zamiaru co chwilę kasować twoich wypocin,następne takie pisanie skończy się banem

Co do tematu to Roman wyjaśnił jak działa guardian

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
02-12-2020 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS