Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowicie niesłuszny BAN!
Autor Wiadomość
UnleashTB Offline
Świeżak

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Całkowicie niesłuszny BAN!
Witam,
Nazwa użytkownika zbanowanego: _Zerkaa
Czy byłeś już kiedyś karany na naszej serwerowni?: nie
Dlaczego chcesz dostać unbana: Blokada została nałożona przez totalną niewiedzę sprawdzającego
Treść Bana: Posiadanie cheatów na komputerze
Osoba banująca: Copaface2
Serwer: warz.pl


Świeżo założone konto, zabite może dopiero co 2,3 osoby na serwerze, świeżo po kupnie amuletów nagle zostałem zabrany na sprawdzenie.
Na komputerze nie posiadałem żadnych cheatów do żadnej z wersji minecrafta. Na pulpicie(nie w plikach gry) znajdował się pusty plik z cheata "Wurst" do 1.16.5 ( nie działający, wystarczyło otworzyć za pomocą winrara żeby sprawdzić iż jest on pusty), ja grałem na całkowicie czystym 1.8, co też moderator sprawdził w ustawieniach, po czym zostałem zbanowany za posiadanie cheatów, pomimo iż ich nie miałem i co najważniejsze grałem na zupełnie innej wersji. Podejście na zasadzie że na komputerze znajdują się cheaty pomimo że do innej wersji jest jak dla mnie chore, a ponadto z tego co mogę wnioskować po tym sprawdzeniu, to jeżeli nazwę sobie dowolny plik na komputerze nazwą cheata znanego administracji dostanę niesłusznego bana ...
Proszę o jak najszybsze wyjaśnienie sytuacji i odbanowanie.
Pozdrawiam
02-15-2021 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Barti__ Offline
Świeżak

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Całkowicie niesłuszny BAN!
też dostałem niesłusznego bana od Piotr_69 grałem na blazingpack wywaliło mnie przez console przez duży ping i ten mnie zaczął sprawdzać bez podstawnie jak na serwerze gra 70% cheaterów to ich nie sprawdza , wracając do tematu grałem na bp i ten zacząl mnie sprawdzac w version nic nie miałem tylo weszedł na przeglądarke weszedł w historie i napisał że jakieś cheaty mam a to było pobierane z 2 miesiące temu i już dawno było usunięte. Prosze o unbana movespeed
02-15-2021 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
balunnn Offline
POLICJA warz.pl
**

Liczba postów: 218
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 46 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Całkowicie niesłuszny BAN!
(02-15-2021 20:46)Barti__ napisał(a):  też dostałem niesłusznego bana od Piotr_69 grałem na blazingpack wywaliło mnie przez console przez duży ping i ten mnie zaczął sprawdzać bez podstawnie jak na serwerze gra 70% cheaterów to ich nie sprawdza , wracając do tematu grałem na bp i ten zacząl mnie sprawdzac w version nic nie miałem tylo weszedł na przeglądarke weszedł w historie i napisał że jakieś cheaty mam a to było pobierane z 2 miesiące temu i już dawno było usunięte. Prosze o unbana movespeed

Nie pisz postów nic nie wnoszących do tematu. Chcesz napisać prośbę o unbana, to stwórz nowy wątek. Czyjś wątek z odwołaniem, to nie miejsce na twoje zażalenia.

[Obrazek: image.php?di=10CA]
Oceny: Piotr_69 (+1)
02-16-2021 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Całkowicie niesłuszny BAN!
Regulamin to regulamin. Skoro jasno jest napisane, że zakaz posiadania cheatów na komputerze, to zakaz posiadania jest. Grając na serwerze gracz ma obowiązek znać regulamin, a to, że go nie znałeś to już nie moja wina. Jeżeli jest tak sytuacja, że grasz gdzie indziej na cheatach, a potem na warz, to po prostu usuwaj te cheaty i potem sobie instaluj je ponownie.
Tutaj dowód na posiadanie takowych cheatów: https://zapodaj.net/9f6b41611e464.png.html

I nie mów, że nie działają, bo pobrałem to samo i wyskoczyło coś takiego: https://prnt.sc/zqlv8t

Prośbę oczywiście ODRZUCAM. Jeżeli chcesz grać na serwerze to polecam kupno ub

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
02-16-2021 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS