Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban - Jedziesz_Muran
Autor Wiadomość
JEDZIESZ_MURAN Offline
Świeżak

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Unban - Jedziesz_Muran
Nazwa użytkownika zbanowanego: JEDZIESZ_MURAN
Czy byłeś już kiedyś karany na naszej serwerowni?: Jeżeli chodzi o konto, JEDZIESZ_MURAN to nie, jeśli chodzi o wszystkie konta to posiadam aktywną karę za przyznanie się do AH [AutoHotkey].
Dlaczego chcesz dostać unbana: Ponieważ jak napisałem w pierwszej apelacji, bardzo zaluje kopania na skryptach. Po dostaniu bana skrypt został, zniszczony także po dostaniu ub. Nie mam zamiaru wracać do kopania na skryptach.
Data otrzymania bana: 5.28
Treść Bana: "speedmine-nara"
Osoba banująca: copaface2
Serwer: WARZ.pl

Jako iż w regulaminie składania odbanowań nie ma podpunktu, który wskazuje, że osoba składająca prośbę o odbanowanie, ma jakiś limit, to postanowiłem napisać drugą apelację, ponieważ w pierwszej apelacji pojawiło się kilka błędów jak np.: Pytanie o kary na serwerowni, albo brak prośby o niezamykanie wątku do mojej odpowiedzi na powody copy.

PS2: Proszę o niezamykanie wątku z odpowiedzią administratora.

Pozdrawiam,
JEDZIESZ_MURAN
05-29-2021 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Unban - Jedziesz_Muran
Jako iż w regulaminie składania odbanowań nie ma podpunktu, który wskazuje, że osoba składająca prośbę o odbanowanie, ma jakiś limit,


Dokładnie limitu nie ma,ale jaki jest sens pisania ponownej prośby o ub jak to co widzieliśmy to ci napisałem w pierwszej twojej prośbie

np.: Pytanie o kary na serwerowni, albo brak prośby o niezamykanie wątku do mojej odpowiedzi na powody copy.

Tu w regulaminie masz odpowiedź na swoje pytanie

§3 Obowiązki podczas gry na serwerze
5. Administracja posiada prawo do nałożenia kary na gracza w postaci warna, kicka, mute czasowego, bana tymczasowego, czy też bana permanentnego, w zależności od sposobu złamania regulaminu w ocenie indywidualnej

Proponuję zapoznać się z całym regulaminem

https://craftboard.pl/showthread.php?tid=1946

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-29-2021 19:54 przez Agent007.)
05-29-2021 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
JEDZIESZ_MURAN Offline
Świeżak

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Unban - Jedziesz_Muran
"Dokładnie limitu nie ma,ale jaki jest sens pisania ponownej prośby o ub jak to co widzieliśmy to ci napisałem w pierwszej twojej prośbie"

W mojej pierwszej prośbie napisałeś, że posiadam zbanowane mk, widziałeś moje szybkie kopanie, mimo że w prośbie napisałem, że korzystałem ze skryptu na „speedmine". Jedyne co to z tego wyniosłem to fakt, że popełniłem błąd, bo faktycznie jak zauważyłeś, źle odpisałem na pytanie: Czy byłeś kiedykolwiek karany na naszej serwerowni?


Ten wątek jest doprecyzowaniem, rozwinięciem tamtej apelacji, ponieważ jak napisałem, pojawiło się kilka błędów, które mogłeś uznać za kłamstwa, tak jak było w przypadku drugiego pytania z prośby odnośnie kar.

Jeżeli chodzi, o regulamin to znam większość, podpunkt z cheatami też znam, ale przyznaję się do używania skrypta, mimo to proszę o zdjęcie blokady, lub zmienienie jej na czasową np.: 14 dni. Jak pisałem, skrypt został usunięty, program do pisania tego typu skrypta też został usunięty, więc więcej nie będę z niego korzystać.

Proszę o przeczytanie 2 apelacji, wyciągnięcie z nich najważniejszych informacji i podjęcie wspólnie z administracją decyzji odnośnie zdjęcia blokady, nałożenia czasowej lub pozostawienie blokady.

Ps.: Autohotkey z mojego 1 bana na Mk został również usunięty.




Pozdrawiam.
05-30-2021 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Unban - Jedziesz_Muran
Pozostaje ci założyć nowe konto i grać czysto bez wspomagaczy lub zakupić usługę http://warz.pl/sklep/?site=zakup&id=80

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
05-30-2021 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS