Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewyjaśniony ban
Autor Wiadomość
lorak321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Niewyjaśniony ban
Witam!!!

Dnia 24.04.12r otrzymałem bana za "natręctwo" od Roocer'a. O ile pamiętam, prosiłem o odbanowanie gracza Kacper770xp (wiem, nie wolno mi, gdyż od tego jest sklep craftboard.pl). Roocer nic nie odpowiadał, ja zacząłem troszke spamować. Po chwili otrzymałem ów bana za "natręctwo" (nie dostałem wcześniej kicka, jako ostrzeżenie).

Dnia 25.04 wchodzę, aby sprawdzić, czy nie zostałem odbanowany (KalisPro w jakimś poście pisał, że natręctwo i spam to ban do max. 7 dni, w zależności od wykroczenia).

Nie udało mi się dostać za serwer, zamiast tego otrzymałem taką wiadomość:

zbanowany na tym serwerze Powod: NIGDY NIE WBIJAJ NA TEGO SERWA! MASZ BANA I KONIEC! Nie nawidze

Chciałbym wiedzieć, dlaczego mam taką wiadomość i co takiego zrobiłem, że zostałem pernamentnie zbanowany.

Poniżej zamieszczam screenshota z tą wiadomością.

Mój nick na s2craftboard.pl to karoll.

   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-25-2012 10:55 przez lorak321.)
04-25-2012 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Niewyjaśniony ban
Jak tylko będzie roocer to go nakieruje na ten temat i wyjaśnimy to.
04-25-2012 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lorak321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Niewyjaśniony ban
dodam też, że dostałem bana na nick, a nie na IP
04-26-2012 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lorak321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Niewyjaśniony ban
Pomoże mi ktoś wreszcie???
04-27-2012 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Niewyjaśniony ban
Hmm, po 1. dałem ci bana na 7 dni, ale patrze po 1 min wbijasz na serwa. To oznacza że masz zmienne IP, a tego administracja wręcz nie cierpi. Wiec ci dałem perma. Wiesz jak to wkurza administracje jak dasz komuś bana a on zaraz znów wbije? To właśnie jest natręctwo. Nie dajesz spokoju Adminowi.
Hmm, a za co w ogóle ten ban? Za to że nie wolno prosić admina/moda o odbanowanie kogoś na czacie, a ty nawet po ostrzeżeniach na czacie nie przestałeś. Zacząłeś "trochę" spamować, zrobiłeś taki spam że nie widziałem co inni pisali. Wiec słuchaj, ty i ten twój kolega zamówcie sobie unbana TUTAJ a nie robić spam na czacie.
Dziękuje, dobranoc.

PS tam dalej pisało: Nienawidzę ludzi ze zmiennym IP.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-27-2012 21:58 przez Roocer.)
04-27-2012 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lorak321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Niewyjaśniony ban
Nie wiem, jak ty mogłeś mnie widzieć na serwerze. IP nie mam zmiennego. Jedyne, co mogłem zrobić to próbować wejść na serwer, ale "to IP jest zbanowane". Bana dostałem o ok. 22.00, więc próby wejścia na serwer ponowiłem następnego dnia, kiedy otrzymałem tą "nową" wiadomość.

Możliwe, że ktoś poprostu mając pirackiego minecrafta zmienił sobie nick na mój i dlatego sie dostał na serwer.(oczywiście nie mógłby się zalogować, bo nie znałby hasła.)

Proszę tylko o wyrozumiałość. Jestem pewien, że na serwer się od tamtej pory ani razu nie dostałem.
04-27-2012 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Niewyjaśniony ban
Słuchaj, może i jakiś pirat próbował wbić, ale masz jakieś dowody? Możliwe że trochę przesadziłem z tym permem, bo byłem lekko zdenerwowany przez noobów. Dostałeś bana na 7 dni za prośby o unbana. Minęło już 4 dni. Za 3 dni dostaniesz unbana. Napisz mi na PW za 3 dni bo zapomnę. Za to że kulturalnie zapytałeś się o co chodzi anie zacząłeś wyzywać, dostaniesz unbana teraz. Ale pamiętaj, nigdy już tak nie rób i przeczytaj jeszcze raz regulamin! Pozdrawiam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-28-2012 10:49 przez Roocer.)
04-28-2012 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lorak321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Niewyjaśniony ban
Dziękuję za drugą szansę i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. Zapoznałem się już dokładnie z regulaminem.
Temat chyba jest do zamknięcia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-28-2012 12:35 przez lorak321.)
04-28-2012 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
Niewyjaśniony ban
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS