Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje na powrót starej edycji
Autor Wiadomość
SLAJMIK Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 7 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Propozycje na powrót starej edycji
W związku z niewypałem nowej edycji warza, postanowiono przywrócić tą starą edycję warza, przy okazji mogę zaproponować parę rzeczy które można by było dodać/zmienić/usunąć:


1. Antycheat - To jeden chyba z najbardziej oczekiwanych zmian na tym serwerze przez graczy, dlaczego?
Ponieważ na serwerze latało masa odpałów których antycheat wogóle nie wykrywał jak i tych czystych czasami wywalał po prostu za nic.
Np. Stałeś sobie na spawnie i biłeś kogoś z około 3 kratek to po jakichś 10-15 sekundach cię wyrzucało.

2. Bug z guardianem - Polecałbym zamienić tego guardiana co jest, ponieważ istniał związany z nim dosyć bardzo nieprzyjemny błąd, ponieważ jeśli byłeś w trakcie walki na pvp i wywaliło ci prąd/internet to ginałeś, i słusznie - zachowywał twoje itemy, lecz jeśli logowałeś się po wejściu na serwer to te itemy ci po prostu zabierało i tak o sobie traciłeś drogi ekwipunek na który nie zbierałeś 10 minut. Myślę że to zostanie wkońcu naprawione po tylu oczekiwaniach, bo doświadczyłem to na własnej skórze, i wielu graczy pewnie ze mną też.

3. Dodać jakieś osiągnięcia za które będziemy otrzymywać nagrody, rynek oraz pokazywanie itemu w ręce na czacie - Myślę żę to urozmaici rozgrywkę na serwerze poza kopaniem w kopalni i biciem się na pvp.

4. Przywrócić Trade w gui - Aby uniknąć oszustw podczas wymiany i uniknąć masy skarg na forum , polecam plugin Tradeplus

To wszystko, co chciałem zaproponować wraz z powrotem starej edycji, mam nadzieję że coś zostanie wzięte pod uwagę, dziękuje i życzę miłego dnia.[/b]
Oceny: xBarti (+1), Piotr_69 (+2)
10-07-2021 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
xBarti Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Propozycje na powrót starej edycji
mądrze napisane ale znając życie bananus pewnie nawet nie doda tych nowości tylko wszystko to stare...

2 pomysłem to mogli by zrobić serwerowego dc warza lepsza komunikacja by była
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2021 15:58 przez xBarti.)
10-08-2021 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Propozycje na powrót starej edycji
(10-07-2021 19:43)SLAJMIK napisał(a):  W związku z niewypałem nowej edycji warza, postanowiono przywrócić tą starą edycję warza, przy okazji mogę zaproponować parę rzeczy które można by było dodać/zmienić/usunąć:


1. Antycheat - To jeden chyba z najbardziej oczekiwanych zmian na tym serwerze przez graczy, dlaczego?
Ponieważ na serwerze latało masa odpałów których antycheat wogóle nie wykrywał jak i tych czystych czasami wywalał po prostu za nic.
Np. Stałeś sobie na spawnie i biłeś kogoś z około 3 kratek to po jakichś 10-15 sekundach cię wyrzucało.

2. Bug z guardianem - Polecałbym zamienić tego guardiana co jest, ponieważ istniał związany z nim dosyć bardzo nieprzyjemny błąd, ponieważ jeśli byłeś w trakcie walki na pvp i wywaliło ci prąd/internet to ginałeś, i słusznie - zachowywał twoje itemy, lecz jeśli logowałeś się po wejściu na serwer to te itemy ci po prostu zabierało i tak o sobie traciłeś drogi ekwipunek na który nie zbierałeś 10 minut. Myślę że to zostanie wkońcu naprawione po tylu oczekiwaniach, bo doświadczyłem to na własnej skórze, i wielu graczy pewnie ze mną też.

3. Dodać jakieś osiągnięcia za które będziemy otrzymywać nagrody, rynek oraz pokazywanie itemu w ręce na czacie - Myślę żę to urozmaici rozgrywkę na serwerze poza kopaniem w kopalni i biciem się na pvp.

4. Przywrócić Trade w gui - Aby uniknąć oszustw podczas wymiany i uniknąć masy skarg na forum , polecam plugin Tradeplus

To wszystko, co chciałem zaproponować wraz z powrotem starej edycji, mam nadzieję że coś zostanie wzięte pod uwagę, dziękuje i życzę miłego dnia.[/b]

1.
Po zmianie AC na lepsze JESZCZE CZESCIEJ bedzie wywalac kogos kto cheatow nie ma, przy wsparciu wersji serwera jakie oferuje jest to nieuniknione, ale na probe zostanie wgrany na start AC z surviala MF, jesli sie nie nada przywroci sie poprzedni.

2.
Nie ma czego naprawiac bo ani jedna taka sytuacja realnie nie zostala zgloszona. Przy testach blad rowniez nie wystapil.

3. Zadnych nagrod za osiagniecia nie bedzie, pokazywanie itemow dodalem jesli wam sie przyda.

4. nie bedzie zadnego takiego kazdy jaki znam zezwala naduplikowanie itemow rowniez Tradeplus.
Mimo wszystko dodam /oferty aby moc handlowac przedmiotami.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Piotr_69 (+1)
10-09-2021 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
xBarti Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Propozycje na powrót starej edycji
SzybkiBanan było kiedyś zgłaszane z guardianem.. jeszcze 2 na poprzednich edach i nawet copaface pisał że będzie inny guardian
10-09-2021 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Propozycje na powrót starej edycji
Zgloszenie bez konkretow to zadne zgloszenie, zademonstruj problem to bedzie mozna mowic o naprawie czegokolwiek.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
10-09-2021 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
xBarti Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Propozycje na powrót starej edycji
szybkibanan jest jeszcze 1 propozycja o to żeby żelazne ity nie śmieciły eq to można by było zrobić że tylko diaxowe ity wypadają za zabicie diax jest na to plugin i tez mógłbyś zrobić żeby podczas wylogowania podczas gry wypadały ity z przeciwnika ... a za zabicie żelaka to by tylko wypadały refile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2021 16:25 przez xBarti.)
10-09-2021 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Propozycje na powrót starej edycji
(10-09-2021 16:17)xBarti napisał(a):  szybkibanan jest jeszcze 1 propozycja o to żeby żelazne ity nie śmieciły eq to można by było zrobić że tylko diaxowe ity wypadają za zabicie diax jest na to plugin i tez mógłbyś zrobić żeby podczas wylogowania podczas gry wypadały ity z przeciwnika ...

nie moge tego wywalic, wyobraz sobie zwykla walke nowego gracza ktoremu pada set... nawet alternatywy nie bedzie posiadac gdy startowa bron/miecz mu peknie.




@temat
napisalem nowego guardiana, ala ten z n1.craftserver.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
10-09-2021 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Propozycje na powrót starej edycji
Zmieniony zostal tez nieco system dropu przedmiotow z graczy, startowe sety z ewkipunkow nie beda juz wypadac na ziemie (chyba ze ktos mial taki set na sobie to wtedy wypadnie) ale te dodatkowe ktore zasmiecaly eq beda kasowane automatycznie po smierci.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Piotr_69 (+2)
10-09-2021 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS