Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranga budowniczy
Autor Wiadomość
Natunkaa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Ranga budowniczy
Na serwerach z pewnością są osoby, które budują fajne "rzeczy", tylko nie mają gdzie tego pokazać.
Ostatnio napisał do mnie gracz z zapytaniem o rangę budowniczy. Więc chodzi o to, że według mnie byłoby warto wprowadzić taką rangę na serwerach.
Urządziłoby się rekrutację. Każdy chętny zgłaszałby się w postach pod tematem. Musiałby wstawić jakieś zdjęcia swoich wcześniejszych prac. I oczywiście pomysł (lub dwa) na wybudowanie czegoś na którymś z serwerów. Musiałby podać/opisać jakby to mniej więcej wyglądało. Każda osoba, która zostałaby przyjęta, dostałaby cuba (o rozmiarach takich, jakich by potrzebowała) i gm, żeby mogła swój projekt zrealizować.

Co o tym sądzicie?
05-22-2012 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Ranga budowniczy
Dlaczego by nie, ale jakie im dać uprawnienia?.. Poza tym do tego jakiś regulamin zrobić, kto dochodzi, kto nie. Jeśli to będzie spełnione przez was moderacje i ja to zatwierdzę to wprowadzę owa rangę. Bo ja serwer sam składam od wersji 1.9? Wiec jakoś nie mam obecnie ochoty za coś się zabierać mam wolne ze tak powiem, serwery działają stabilnie zero błędów w consoli wiec jak napisałem wyżej jak chcecie to napiszcie to ja jak mi się spodoba to zatwierdzę i wgram.

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-23-2012 23:24 przez KalisPro.)
05-23-2012 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Ranga budowniczy
Moim zdaniem dobry pomysł , ale nie kompatybilny. Każdy pewnie chciałby mieć taką rangę. Więc jakby była ta rekrutacja , to trzeba wrzucić zdjęcia swoich budowli , tak? Ale to może być jakaś podróba. O to chodzi , że wezmę sobie jakąś fajną fotkę super budowli i będę mieć rangę ! Ten ktoś dostanie gamemoda , wykorzysta to i np da sobie jakieś itemy, a na cubie zbuduje jakiś shit. No nie wiem jak można odróżnić podrabiaczy od prawdziwych budowlańców. To jest moja opinia.

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
05-24-2012 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Ranga budowniczy
To jest proste wystarczy myśleć do przodu piec minut. Owa budowla musi być na naszym serwerze i do tego kordy musza być podane, co by tu jeszcze? A i poza tym nawet jak postawi owy budynek może dać podanie na forum o cuboid jest takie temat wiec nic trudnego

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
05-24-2012 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Ranga budowniczy
A jeśli napisze Ci , że ta budowla jest na innym serwerze?

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
05-24-2012 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
peAce Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Ranga budowniczy
łatwiej by bylo dać tylko vip taka mozliwosc . Kawalek tereny wyznaczyc i niech robią . To co fajne i ładne zostaje przeniesione do miasta reszta set 0 i od nowa nastepny cos moze posklejać .
05-24-2012 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Natunkaa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Ranga budowniczy
Tylko, że nie każdy VIP ma zdolności do budowania.
Jeśli chodzi o budowle na innym serwerze to ostatecznie można by było się pofatygować tam i zobaczyć, ale z tym to trochę za dużo zachodu.
Może ktoś ma jakieś propozycje jak rozwiązać problem z prawdopodobnymi oszustami?
A ostatecznie budowla, którą gracz pokazałby jako dowód swojego talentu, musiałaby być na naszym serwerze.
05-24-2012 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Ranga budowniczy
No to zabierajcie się za robienie permissions ^^, i regulaminem jak zobaczyliście ja z olennnkaaa zrobiliśmy obszerny regulamin wiec dacie sobie rade ;]

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
05-24-2012 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS