Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
Autor Wiadomość
ladydark12 Offline
Nowa graczka Minecrafta :)

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Witam wszystkich :)
Nowa użytkowniczka tej gry Minecraft się kłania wszystkim userom. Dominika, latek 20< Nie przeszkadza mi to mam dużą kreatywę by grać w MC>, po za MC gram w wiele gier komputerowych i konsolowych, lubię też mangę i anime. Mam nadzieję że będzie nam wszystkim się dobrze grało. Pozdro.
06-15-2012 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Witam wszystkich :)
A witamy cię serdecznie, miło że jest ktoś dorosły fizycznie i miejmy nadzieje że psychicznie także.
Widzę że upodobania co do anime i mangi mamy podobne ;]
06-15-2012 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Witam wszystkich :)
Witam ciebie Dominiko serdecznie na naszym forum, życzę przyjemnej gry. Polecam zapoznać się z regulaminem serwerów oraz forumSmile. Gier konsolowych, co ma masz na myśli; > może jak będziemy mieli te same konsole *ps3, a nie jakieś x boksy xD* to uda się w coś zagrać: D
Tez również zachęcam do pobranie i podłączenia się do naszego forumowego team speak, 3 aby porozmawiać z administracja i graczami:]

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
06-15-2012 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ladydark12 Offline
Nowa graczka Minecrafta :)

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Witam wszystkich :)
Odpisuję dopiero teraz po reoglądnięciu jednego serialu na sieciowej TV. : Tak mam PS3 ale bez internetu i PSN czy też Playstation+, straciłam konto po udanym ataku przez hakerów, teraz tylko używam Steama i Skype do komunikacji. Z gier na PS3 zachowałam FF XIII, ostatnio też sequel XIII-2, MvC3. Gram częściej na PC w gry typu Bioshock, Bulletstorm, Deus Ex: Bunt Ludzkości, także z sieciówek jescze jak byłam beta testerką to było też Diablo III ale teraz nie gram, gram obecnie z sieciówek w FF XIV Online I SMT Imagine Online.
06-15-2012 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Witam wszystkich :)
Jakoś się zgadamy i może w coś zagramy. W profilu masz moje gg odezwij się jeśli chcesz Smile

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-15-2012 19:07 przez KalisPro.)
06-15-2012 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ladydark12 Offline
Nowa graczka Minecrafta :)

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Witam wszystkich :)
Dodałam już GG, serwer jest świetny Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-16-2012 11:21 przez ladydark12.)
06-16-2012 05:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Witam wszystkich :)
Okey czekam aż się odezwiesz Big Grin.

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
06-16-2012 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Witam wszystkich :)
grasz na s1 czy na s2?
06-17-2012 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ladydark12 Offline
Nowa graczka Minecrafta :)

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Witam wszystkich :)
Gram obecnie na s1, możliwe że wkrótce też na dwójce. Mam szczęście że znajomy z FB dał mi giftlinka do Minecrafta, mam pełnego za darmo.
06-17-2012 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Witam wszystkich :)
Ooo gratulacje, i takich kolegów trzeba pozazdrościć. Osobiście polecam s2, mniejsze lagi, lepsza mapa itd. Tongue Nie żebym coś miał do s1.
06-18-2012 05:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS