Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programuje ktoś?
Autor Wiadomość
Alvi
Unregistered

 
Post: #11
RE: Programuje ktoś?
Ja obecnie uczę się tylko jednego języka strukturalnego - Pascala, tak więc samych podstaw. W od września może zacznę bawić się LUA, javą i C++ ew. Object Pascal (Delphi).
06-30-2011 02:10
Subskrybuj CraftBoardPL:
J Jay Jocker Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: -1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Programuje ktoś?
ja jeszcze gram tylko w MC a co do projektów wymyśl sobie i zrób bódowle jakie wymyśliłęś przy zakończeniu będziesz bardziej podziwiał swój pomysł i sie cieszył niż z czyjegoś
ja jeszcze gram tylko w MC a co do projektów wymyśl sobie i zrób bódowle jakie wymyśliłęś przy zakończeniu będziesz bardziej podziwiał swój pomysł i sie cieszył niż z czyjegoś pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-30-2011 08:45 przez J Jay Jocker.)
06-30-2011 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Lisek Offline
YouTuber

Liczba postów: 195
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 29 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Programuje ktoś?
ja niedawno skonczykem gierke 2d cos w stylu pacmana, ale nie pokarze bo mialem formata kompa i gre przejeb****
07-01-2011 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nethar Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Programuje ktoś?
Pascal i C++ ale to takie podstawowe programiki
07-05-2011 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
davidson Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Programuje ktoś?
HTML, PHP, PAWN
07-11-2011 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Zellus Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 35
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 15 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Programuje ktoś?
C++, Lua, PHP z czego C++ tylko podstawy,od zera mało co bym z pamięci napisał, ale edytować gotowe kody mogę bez większych problemów. Z projektów hmm... pracowałem kiedyś przy OTS Eternal Kingdoms,4K i EW(jak koleś od NPC i strony)(jakieś pół roku przygotowań, nie licząc naszych poprzednich serwerów z których trochę wzięliśmy). Do tego trochę javascript/ajax, ale tylko tyle co potrzebowałem do napisania paru prostych skryptów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2011 11:16 przez Zellus.)
08-31-2011 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dominator Offline
Redaktor

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Programuje ktoś?
HTML, PHP, VB, CSS, JAVASCRIPT/AJAX (trochę Tongue) i to na tyle xD
09-01-2011 06:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BlackCoder Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 16 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Programuje ktoś?
yyy, troche PHP, HTML5, CSS3, VisualBasic Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2011 13:00 przez BlackCoder.)
09-01-2011 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkMaster Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Programuje ktoś?
Ja programuje obiektowo w C++
09-02-2011 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Gecko Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #20
RE: Programuje ktoś?
(06-21-2011 15:46)Skzyp napisał(a):  A, dupa - HTML i CSS to nie są języki programowania! HTML to po prostu zwykły dokument ze znacznikami. a CSS to arkusz stylów. Więc gdzie tu do cholery jakie programowanie?

I tutaj się mylisz panie kolego HTML jest jak najbardziej językiem programistycznym(Choć do nie dawana myślałem tak samo jak Ty). Tak samo jak PHP czy C++ tylko, że tak jak php nie jest językiem kompilowanym a interpretowanym.

A teraz z innej beczki. Poszukuję osób znających Jave(lub chętnych się jej nauczyć. Jeśli znasz np C++ to niewielki problem) i chętnych stworzyć serwer RPG. Jestem w trakcie pisania pluginu do takiego serwera i przydała by się pomoc.

Dobra a teraz dotyczące tematu:
PHP,HTML,XHTML,CSS,JavaScript,C++,Java,Pascal Turbo

Pozdrawiam

@edit
Zresztą odpowiadając na twoje pytanie: Programujesz jak ma wyglądać strona.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2011 13:48 przez Gecko.)
10-09-2011 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS