Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
Autor Wiadomość
DanioX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #91
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
ja bym był za jakąś latarką, dodania mooba (fajnie by było jakby dodać jakieś pod ziemne dżdżownice).
07-10-2011 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
pigman Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #92
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
thx nie wiedzialem
07-10-2011 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GhostPL4 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #93
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
ja bym chcial nowe moby np. wielkie robale (tylko pod ziemiom), smoki i herobrine
07-12-2011 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KrzywyMarian Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #94
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
możliwość trzymania płonącej pochodni w ręce
07-13-2011 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Markos Offline
Po prostu Markos

Liczba postów: 151
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 23 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #95
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
GhostPL, widzę że Cie wyobraźnie troche nosi xd Fajnie by było z lunetami albo lornetką. Najważniejsze co chciałbym aby dodali do Minecrafta
to dachówki ^^
07-21-2011 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MineCreeper Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #96
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
1.Koniecznie niech Notch wprowadzi meble (mogą być z Ikei, mi to bez różnicy) bo zbudowałem domek a w środku pusto i ponuro
2.Więcej mobów : konie, byki, rekina, wieloryba
3.Innych ludzi (z tym nie powinno być problemów, bo muszą tylko dodać zachowanie i specyficzne cechy bo wygląd człowieka jest w plikach gry pod nazwą monster.png) budujących wioski
07-26-2011 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bobeer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #97
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
A ja to bym chciał jakieś lilie wodne, ptaki, nowe obrazy, może jakiś nowy itemek? np . młotek? i będzie nim mozna cos tam robić? I jeszcze fajnie by było żeby wprowadzili jakieś levele do MC ;D
08-06-2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dibi444 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 30
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #98
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
ja bym chciał jakieś moby fajne Tongue no i te meble co mówił MineCreeper ale żeby w tych meblach były jakieś rzeczy jak "P

no i jakies nowe ciuchy ;p
08-07-2011 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #99
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
Bobeer
jeśli wszystko dobrze zrobisz to będziesz mógł własne obrazy robić ;D

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
08-09-2011 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
sinner Offline
Rogue

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #100
RE: Co chcielibyście, aby Notch dodał do gry?
Kask ze światełkiem nakładany na głowę. Po co pochodnia trzymana w ręce,skoro będzie to używane przede wszystkim w jaskiniach gdzie potrzebny jest kilof? ^^

I coś w rodzaju Czerwia z Diuny (może ktoś czytał książkę,albo grał w grę czy tam oglądał film) - Występujący tylko na pewnych terenach pustynnych, poruszający się dość szybko pod piaskiem,na chwile zmieniając jego barwę i połykający gracza ;d Ewentualnie dodać jeszcze jakiś specyficzny surowiec w takich miejscach ^^
(07-26-2011 09:04)MineCreeper napisał(a):  1.Koniecznie niech Notch wprowadzi meble (mogą być z Ikei, mi to bez różnicy) bo zbudowałem domek a w środku pusto i ponuro
2.Więcej mobów : konie, byki, rekina, wieloryba
3.Innych ludzi (z tym nie powinno być problemów, bo muszą tylko dodać zachowanie i specyficzne cechy bo wygląd człowieka jest w plikach gry pod nazwą monster.png) budujących wioski

Co do trzeciego - od dłuższego czasu na internecie są mody które wprowadzają takie wioski. Spotkałem się jak na razie z jednym,najprostszym,gdzie znajduje się rolnik,drwal-budowniczy i 'żona drwala',skupująca i sprzedająca towary, z których ci ludzie-CPU budują całą wioskę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-15-2011 21:07 przez sinner.)
08-15-2011 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS