Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Policja] Pan ReadLord!
Autor Wiadomość
ReadLord11 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Policja] Pan ReadLord!
Czy posiadasz VIP:Nie, ale spróbuje, pisze podanie bo na serio mam duży staż na CraftBoard, ale jak będę miał kase to napewno kupię. Wczoraj miałem urodziny
Twój nick:ReadLord
Twoje imię: Kamil
Twój wiek: 18 <Wczoraj uroddziny>
Jak długo grasz w Minecrafta? : Od Alphy do czasów 1.4.2
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Bardzo długo, jak się zacząłem interesować klockami < Minecraft > To ino survival, jak wyszło 1.8.1 to już sie ciekawiłem serwerami.
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Bardzo długo, pamiętam jeszcze Chestera, Kalisa, i BananaPro, i wiele innych którzy może i mnie też pamiętają, i wiedzą jak dużo czasu na serwer poświęcałem
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :Bardzo dużo, po za szkołą mam dużo czasu.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Spokój, i to co najważniejsze, BRAK SPAMU, Teraz jak siedzę na serwerze to widze spamerów, którzy spamią do usranej śmierci, tego chcę zwalczać.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : A dlaczego nie ja, Znają mnie dużo osób z craftboard, napewno mnie jeszcze pamiętają, Jestem dość znaną osoba, i myślę, że mam szanse, umiem się zachować itp itd. Wczoraj miałem urodziny. Mam 18 lat.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldEdit, I bardzo dużo innych, szkoda czasu marnować Big Grin
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje: Tak.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Posiadam Skype, jak coś to ReadLord1, a gg 44473782
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Mam na imię Kamil, Mieszkam w Warszawie, jestem interesowny-zainteresowany Burzami, Tornadami, różnymi zjawiskami atmosferycznymi, oraz szkołą, chodzę na studia, Mam 18 lat, i mieszkam w Warszawie, nie popełniam błędów ortograficznych, czasem bez kreski albo bez czegoś napisze, no ale moja klawiatura nie wyrabia, szkoda gadać, wróćmy do tematu bo to jest nasz główny temat, więc co chcę dodać od siebie, bardzo dużo chcę dodać, napewno by nie było spamerów, hackerów, różnych kłótni oraz bugów, jestem dość znaną osoba, ktora wczoraj obchodziła urodziny, tak jak mówilem mam 18 lat, na serwerze craftboard jestem dość długo, prawie juz rok będzie, dlatego już troszkę mi sie nudzi gracz, więc czemu nie napisać podanie? Mam nadzieję ze coś wniosę jak zostane przyjęty Big Grin




POZDRAWIAM!


PARE FAKTÓW:
NIE MAM VIPA, I PROSZE ODRAZU NIE ODRZUCAĆ ANI NIC, TYLKO PRZECZYTAĆ PODANIE, TO DLA MNIE WAŻNE, A ROZPISYWANIE SIE PÓŁ GODZINY BY CIE NIE PRZYJELI JEST BEZSENSU
WIEM ZE SZANS NIE MAM NO ALE SPROBUJMY
10-31-2012 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
[Policja] Pan ReadLord!
Twoje podanie zostało odrzucone

Prawdopodobne przyczyny :
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
Oceny: Ridek (+1)
11-01-2012 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS