Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheater - fly chack
Autor Wiadomość
Malinkaaa Offline
Poziomaaa

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Rainbow Cheater - fly chack
Jego nick to Neonek125 jak widac na ss lata sobie. Zdjęcie niestety za duże do załącznika, ale tutaj jest link: http://imageshack.us/photo/my-images/685/cheaterx.png/ Troszeczkę zamazało dwie pierwsze litery nicku, ale mam nadzieję, że będzie uznane... Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam administracji w zwalczaniu takich cheaterów.
A i jeszcze żeby nie było odpowiedzi typu "może on ma vipa" tutaj załączam ss mówiący o tym, że Neonek125 vipa nie ma: http://imageshack.us/photo/my-images/571/neonek.png/
------------------------------------------------------------------------I jeszcze drugi cheater o nicku Pan_Pomarancz341 tak samo jak Neonek sobie latał przed sg. Oto zdjęcie: http://imageshack.us/photo/my-images/341/panv.png/
I jeszcze zdjęcie potwierdzający, że Pan_Pomarancz341 nie ma vipa:
http://imageshack.us/photo/my-images/28/jejr.png/
To narazie tyle Big Grin Proszę o bana dla tych osób.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-28-2013 15:48 przez Malinkaaa.)
01-28-2013 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Likon00 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Cheater - fly chack
To są po prostu albo bugi albo skoki które zscreenshotowałaś... Coś takiego nie można uznać za cheat.
01-28-2013 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Malinkaaa Offline
Poziomaaa

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Cheater - fly chack
Przykro mi, ale nie mam możliwości nagrania, że te osoby latały... Bugi to nie były... Ale cóż, jeżeli zostawicie to tak, to tylko wasza sprawa, mi wszyscy mówili, żebym robiła zdjęcia takim osobom, ale widocznie sensu to nie ma. Confused
01-28-2013 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Cheater - fly chack
Jak byłoby widać, że "biegną" w powietrzu, można uznać. Ale jak stoją, to są bugi. Nie raz widziałam na serwerze takie rzeczy, jak np. tepnęłam się na spawn. Jak wyżej, latających biegaczy fotografuj, wtedy uwierzymy. Smile

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
01-29-2013 00:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Malinkaaa Offline
Poziomaaa

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Cheater - fly chack
Ok, rozumiem, ale widziałam jak przemieszczali się w powietrzu... myślę, że to nie był bug, bo lagów nie było. Ech, ok, nieważne, postaram się robić na przyszłość zdjęcia osobom latającym wyżej. Myślę, że temat jest już do zamknięcia Smile
01-29-2013 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
shanee Offline
VIP

Liczba postów: 21
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Cheater - fly chack
Na tym pierwszym zdjęciu widać jakby on był w trakcie podskoku a nie latał :/ słabe te dowody...
Oceny: suskrofa1 (+1)
01-30-2013 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Malinkaaa Offline
Poziomaaa

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Cheater - fly chack
Och, nieważne. Ja wiem, że latał... Stał tak przez ok 5 min. i się poruszał w powietrzu. to nie był skok, ale następnym razem, po prostu będę robiła zdjęcia latającym wyżej. Temat jak powiedziałam do zamknięcia.
01-30-2013 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS