Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban dla kolorado
Autor Wiadomość
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Ban dla kolorado
Witam, ten gracz ma /sethome u mnie w gildii i nam niszczy wszystko.
Prosiłbym o bana dla niego gdyż ustawił /sethome i niszczy nam na gamemodzie. Nie można nawet go zabić.
Do zamkniecia sprawa rozwiazana
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2013 14:29 przez _Pytlak_.)
02-14-2013 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Ban dla kolorado
jakieś dowody w postaci zdjęć?
02-14-2013 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
toastt Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Ban dla kolorado
(02-14-2013 14:08)_Pytlak_ napisał(a):  Witam, ten gracz ma /sethome u mnie w gildii i nam niszczy wszystko.
Prosiłbym o bana dla niego gdyż ustawił /sethome i niszczy nam na gamemodzie. Nie można nawet go zabić.
Do zamkniecia sprawa rozwiazana

Osobiście jestem w gildii i oprócz niego jakub28282828 tpał ludzi do gildii i ma sethome oprócz tego kilka innych osób nas okradlo i zgriefowało zamek.
02-14-2013 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Ban dla kolorado
A oto ssiki z griefowania musimy sie przeprowadzić cały tydzien pracy poszedł w las sie jebać Sad
Kolorado sie przeprowadzil ale jest nowy problem.
http://imageshack.us/gal.php?id=q5Wokp2j...K2Zo9PZ2pU
Prosze zbanowac Jakuba, mistersowa232 i corgona czy jak mu tam.
Oceny: toastt (+1)
02-14-2013 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
toastt Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Ban dla kolorado
Jakub zaczął tpać, a corang mial jakiś cheat, dzięki czemu nie dostawał on obrażeń i lewitował.
Reszta tpła się do jakuba i ustawiła homa, po czym okradła i zgriefowała.
Oceny: BOB MARLEY 2828 (+1)
02-14-2013 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BOB MARLEY 2828 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Ban dla kolorado
Zacznijmy od tego, że o ile mi wiadomo serwer s2 jest serwerem survival. I o ile mi wiadomo to na takich serwerach nie ma zakazu budowania i niszczenia jakiejkolwiek części mapy jaka nie jest w cuboidzie. Regulamin serwerów zamieszczony na forum nie mówi nic o ustawianiu sethoma( w końcu każdy ma prawo ustawić go gdzie mu się tylko podoba ) oraz o niszczeniu bloków. Jeśli Pytlak chce zbudować dom którego nie można zniszczyć radzę zaopatrzyć się w działkę. Jako zwykły gracz również doświadczyłem niszczenia mojej pracy, która bez trybu creative jest dużo bardziej czasochłonna i wymagająca. Jednak jako że jest to serwer survival nie miałem do nikogo o to żalu. Regulamin natomiast jasno mówi o nie przeklinaniu na chacie serwerów co Pytlak notorycznie robił, przy okazji obrażając gracza Jakub28282828 wielokrotnie( i pomyśleć, że Pytlak, z takim słownictwem, chciał dostać się do Policji serwera ). Taką postawę uważam za kwalifikującą się do bana lub co najmniej zdjęcia VIP-a. Pytlak sam dostarczył dowodów na to na swoich własnych screanach. Jeżeli gracz Jakub28282828 dostanie bana uznam to za uprzywilejowanie graczy VIP tylko dlatego iż oni płacą, podczas kiedy zwykły gracz tego nie robi.

Pozdrawiam Bob12345

PS. Pomimo tego wszystkiego uważam iż przegonienie całej grupy VIP-ów z zamku przez jednego zwykłego gracza jest sytuacją dosyć śmieszną, zważając jakie możliwości ma zwykły gracz a jakie VIP Smile. Ukazuje on również całkowitą bezsilność VIP-ów w pewnych sytuacjach i rodzi pytanie o zasadność graczy VIP na serwerach typu survival.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2013 23:43 przez BOB MARLEY 2828.)
02-14-2013 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Ban dla kolorado
(02-14-2013 23:22)BOB MARLEY 2828 napisał(a):  Zacznijmy od tego, że o ile mi wiadomo serwer s2 jest serwerem survival. I o ile mi wiadomo to na takich serwerach nie ma zakazu budowania i niszczenia jakiejkolwiek części mapy jaka nie jest w cuboidzie. Regulamin serwerów zamieszczony na forum nie mówi nic o ustawianiu sethoma( w końcu każdy ma prawo ustawić go gdzie mu się tylko podoba ) oraz o niszczeniu bloków. Jeśli Pytlak chce zbudować dom którego nie można zniszczyć radzę zaopatrzyć się w działkę. Jako zwykły gracz również doświadczyłem niszczenia mojej pracy, która bez trybu creative jest dużo bardziej czasochłonna i wymagająca. Jednak jako że jest to serwer survival nie miałem do nikogo o to żalu. Regulamin natomiast jasno mówi o nie przeklinaniu na chacie serwerów co Pytlak notorycznie robił, przy okazji obrażając gracza Jakub28282828 wielokrotnie( i pomyśleć, że Pytlak, z takim słownictwem, chciał dostać się do Policji serwera ). Taką postawę uważam za kwalifikującą się do bana lub co najmniej zdjęcia VIP-a. Pytlak sam dostarczył dowodów na to na swoich własnych screanach. Jeżeli gracz Jakub28282828 dostanie bana uznam to za uprzywilejowanie graczy VIP tylko dlatego iż oni płacą, podczas kiedy zwykły gracz tego nie robi.

Pozdrawiam Bob12345

PS. Pomimo tego wszystkiego uważam iż przegonienie całej grupy VIP-ów z zamku przez jednego zwykłego gracza jest sytuacją dosyć śmieszną, zważając jakie możliwości ma zwykły gracz a jakie VIP Smile. Ukazuje on również całkowitą bezsilność VIP-ów w pewnych sytuacjach i rodzi pytanie o zasadność graczy VIP na serwerach typu survival.

Bob, żebyś sam to niszczył (NIE WIEM KIM JESTEŚ) i nie na vipie.
Jak wy wparowaliście z creative i zaczęliście wszystko rozpierdalać co to ma być?
A co to przeklinać nie można? Od kiedy przekleństwa nie są dozwolone?
Uwierz mi jak byś tydzień dzien w dzien po kilka godzin siedzial tez bys sie wkurzyl. A wy wparowujecie kradniecie niszczycie griefujecie! Lawa magazyn zalany wszystko w pizdu rozwalone. A połowa serwera /sethome co to ma być? Proszę go jakoś upomnieć na forum za post nic nie wnoszący.
02-15-2013 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BOB MARLEY 2828 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Ban dla kolorado
(02-15-2013 13:17)_Pytlak_ napisał(a):  
(02-14-2013 23:22)BOB MARLEY 2828 napisał(a):  Zacznijmy od tego, że o ile mi wiadomo serwer s2 jest serwerem survival. I o ile mi wiadomo to na takich serwerach nie ma zakazu budowania i niszczenia jakiejkolwiek części mapy jaka nie jest w cuboidzie. Regulamin serwerów zamieszczony na forum nie mówi nic o ustawianiu sethoma( w końcu każdy ma prawo ustawić go gdzie mu się tylko podoba ) oraz o niszczeniu bloków. Jeśli Pytlak chce zbudować dom którego nie można zniszczyć radzę zaopatrzyć się w działkę. Jako zwykły gracz również doświadczyłem niszczenia mojej pracy, która bez trybu creative jest dużo bardziej czasochłonna i wymagająca. Jednak jako że jest to serwer survival nie miałem do nikogo o to żalu. Regulamin natomiast jasno mówi o nie przeklinaniu na chacie serwerów co Pytlak notorycznie robił, przy okazji obrażając gracza Jakub28282828 wielokrotnie( i pomyśleć, że Pytlak, z takim słownictwem, chciał dostać się do Policji serwera ). Taką postawę uważam za kwalifikującą się do bana lub co najmniej zdjęcia VIP-a. Pytlak sam dostarczył dowodów na to na swoich własnych screanach. Jeżeli gracz Jakub28282828 dostanie bana uznam to za uprzywilejowanie graczy VIP tylko dlatego iż oni płacą, podczas kiedy zwykły gracz tego nie robi.

Pozdrawiam Bob12345

PS. Pomimo tego wszystkiego uważam iż przegonienie całej grupy VIP-ów z zamku przez jednego zwykłego gracza jest sytuacją dosyć śmieszną, zważając jakie możliwości ma zwykły gracz a jakie VIP Smile. Ukazuje on również całkowitą bezsilność VIP-ów w pewnych sytuacjach i rodzi pytanie o zasadność graczy VIP na serwerach typu survival.

Bob, żebyś sam to niszczył (NIE WIEM KIM JESTEŚ) i nie na vipie.
Jak wy wparowaliście z creative i zaczęliście wszystko rozpierdalać co to ma być?
A co to przeklinać nie można? Od kiedy przekleństwa nie są dozwolone?
Uwierz mi jak byś tydzień dzien w dzien po kilka godzin siedzial tez bys sie wkurzyl. A wy wparowujecie kradniecie niszczycie griefujecie! Lawa magazyn zalany wszystko w pizdu rozwalone. A połowa serwera /sethome co to ma być? Proszę go jakoś upomnieć na forum za post nic nie wnoszący.

Oj, ktoś tu kłamie i to perfidnie. Zacznijmy od tego, że nie wiem o co Ci chodzi kiedy piszesz "wy". O ile dobrze pamiętam to Jakub28282828 jest zwykłym graczem i nie ma creativa, także jeśli coś niszczył to robił to bez niego. Następna sprawa, jeśli już składałeś podanie do Policji serwera to powinieneś przynajmniej przeczytać regulamin, takie minimum, i skoro chciałeś karać ludzi to wypada wiedzieć za co można a za co nie. Jeśli już nie masz zamiaru go czytać to przytoczę pierwszy jego punkt. §1 Regulamin ogólny. 1.Nie przeklinamy. I w tym temacie tyle. Idźmy zatem dalej, twoje słowa "A wy wparowujecie kradniecie niszczycie griefujecie!" jakże trafnie oddają istotę serwera typu survival( aczkolwiek dalej nie wiem kto to "wy" ). Nie widzę tu nic co by się kłóciło z naturą takiego serwera. Jeśli lubisz budować to z pewnością znajdziesz wiele innych serwerów typu freebuild lub skyblock gdzie dostaniesz taką możliwość, a twoje budowle zostaną odpowiednio zabezpieczone. Kolejna sprawa co do niszczenia to o ile widziałem na chacie i dowiedziałem się od osób będących na miejscu, że to "wy", czyli Ci, którzy budowali ten zamek, sami go zniszczyli, żeby nikt inny nie chciał się w nim osiedlić. I nie tłumacz mi co to znaczy stracić godziny pracy, bo sam tego doświadczyłem, ale w przeciwieństwie do Ciebie, miałem tego pełną świadomość wybierając ten serwer. Ostatnia sprawa, jeśli czyjś post nie wnosi nic do tematu, to zapewne Twój. Ja w moim przedstawiłem kilka ważnych spraw, o których Ty w akcie zdenerwowania i rozpaczy zapomniałeś wspomnieć.

Pozdrawiam Bob12345

PS. Odpowiadając na Twoje pytanie "co to ma być?" jak i również na wszystkie Twoje inne zarzuty, powiem tyle. To ma być SURVIVAL, przetrwają najlepsi. Przynajmniej ja to tak rozumiem, i z zachowań innych graczy, którzy na tym serwerze spędzili już trochę czasu wnioskuję bardzo podobnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2013 15:31 przez BOB MARLEY 2828.)
02-15-2013 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Ban dla kolorado
NIE O TEN ZAMEK MI CHODZI!!!
Chodzi mi o nowy jakub naspraszal mistersowa232 rozwalala!
Czytaj ze zrozumieniem i zdjecia patrz!

A przy okazji mistersowa232 nie dostala bana nie wiem jakim cudem dalej gra....
I na survivalu byle kto gm nie ma i nie niszczy co popadnie!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2013 16:49 przez _Pytlak_.)
02-15-2013 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BOB MARLEY 2828 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Ban dla kolorado
A czy ja piszę o jakimś innym? Nie wiem czy Ty rozumiesz co piszesz ale ja cały czas piszę o wczorajszej akcji. I nie ma powodu do tego żeby się unosić. Ja tu próbuję przeprowadzić konstruktywną dyskusję.

A nawiązując do twojego tekstu "I na survivalu byle kto gm nie ma i nie niszczy co popadnie!", to muszę nie przyznać Ci racji, gm dostanie byle kto, wystarczy, że zapłaci.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2013 16:56 przez BOB MARLEY 2828.)
02-15-2013 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS