Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwie propozycje
Autor Wiadomość
Natas666 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Dwie propozycje
Dzień dobry. Mam 2 propozycje, które wg. mnie mogą się przydać na serwerze.

1. Targ/Galeria handlowa - Jak dobrze wiadomo, jest /warp sklep, ale niestety nie ma wszystkich przedmiotów do kupna/sprzedaży. Oczywiście jest jeszcze handel typu 'kto chce diaxy pisać 123', ale nie jest on aż taki dobry. Gdyby powstał targ czy tam galeria handlowa, gracze mieliby możliwość sprzedaży swoich przedmiotów oraz kupna itemów od innych. Oczywiście zwykły gracz miałby mniejsze miejsce niż VIP, ale to już zostawiam tym wyższym.

2. /givemoney - Zauważyłem, że nie ma tutaj takiej komendy, a szkoda. Taka cmd przydałaby się tutaj, bo jedynym sposobem na zdobycie kasy jest sprzedaż itemów lub wysłanie smsa. Nie wszystkich stać na wysłanie smsa, a niektórzy zbyt wielu itemów na sprzedaż nie mają, więc w pewnym stopniu ułatwiłoby grę nowym graczom.

Pozdrawiam Smile
02-14-2013 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Dwie propozycje
1. Wporządku potaramy się wprowadzić rozszerzoną wersje /warp sklep

2. Pomyślimy nad tym, na razie nic nie obiecujemy.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: HardCore1971 (+1)
02-15-2013 01:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Natas666 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Dwie propozycje
Mam jeszcze jedną propozycję. Jak jest komenda /tpaccept i /tpdeny, to jeśli wpisuje tę drugą, to jest napisane, że nie mam uprawnień, szkoda. Tak samo kiedy się zabije lub coś podobnego pokazuje się napis, żeby wpisać /back, ale do tej komendy też nie mam uprawnień. Czy można to poprawić?
02-27-2013 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
maslav Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 21
Dołączył: May 2013
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Dwie propozycje
Komenda /back to dla vipów.
05-05-2013 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS