Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Chester_Psycho
Autor Wiadomość
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga Chester_Psycho
Chciałbym poskarżyć sie na tego moderatora. Zbanował mnie za kilka przekleństw. To jest śmieszne żeby banować za kilka wyrazów, powinienem dostać bana na forum a nie w grze.
I to jeszcze sms za 20 złotych na unbana rozumiem piątaka ale nie dwie dychy!.
Oceny: Szymonas (+1)
02-16-2013 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ferix Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 67
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 10 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga Chester_Psycho
No to trochę nie fair banować za dwa przekleństwa może jakieś ostrzeżenie, a nie banować od razu Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-16-2013 19:44 przez Ferix.)
02-16-2013 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mafioso Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Skarga Chester_Psycho
ale niesprawiedliwość tu jest przecież przeklinanie nie jest dozwolone od 18 lat.
ja myśle żeby wogóle ten punkt z regulaminu wywalić, cały serwer przeklina.
02-16-2013 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga Chester_Psycho
Prosze nie zamykać tematu. Chcę podyskutować.
02-16-2013 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga Chester_Psycho
§1 Regulamin ogólny.
1.Nie przeklinamy,

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
02-16-2013 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skarga Chester_Psycho
Nie kpij sobie człowieczku, nie masz osiemnastu lat, a nawet jeżeli masz to zauważ, że minecraft jest grą familijną w tym dla dzieci, których rodzice być może nie życzą sobie by w przyszłości ich dzieci rzucały mięsem na prawo i lewo jak wy. To tylko pokazuje jakim zerowym poziomem kultury się odznaczacie. Nie podoba się tak PROSTY punkt w regulaminie to nie graj i idź szukać serwera na swoim poziomie kultury, gdzie każdy będzie takim samym prostakiem jak ty. I tak, mam prawo cię tak nazwać po twoich wybrykach nawet jeżeli sobie tego nie życzysz, takie są fakty.

Co do ostrzeżeń, nie będziemy się w to bawić. Osoby nie potrafiące opanować swoich emocji nie są mile widziane na naszych serwerach, dlatego z tej prostej przyczyny jest przyznawany ban.
Oceny: DexLukes (+1), Tato (+1), KapitanViper1234 (+1), Szymonas (+1)
02-17-2013 03:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga Chester_Psycho
Ty mnie raczej za przekleństwa na forum zbanowałeś, a więc zauważ sobie "człowieczku", że żaden taki "dzieciak" raczej nie ma konta na forum tylko w grze, lub rzadko odwiedza forum. Oj żebyś ty przesiadywał na serwerze po dwie godziny dziennie to by połowa serwera była zbanowana. A więc zbanowałeś mnie za przekleństwa na forum to powinien być ban na forum a nie w grze.

Jeszcze jednego nie wiem czemu sms un-banujący kosztuje tyle samo co vip?
02-17-2013 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Skarga Chester_Psycho
Nie jestem z tobą na Ty, byś się tak do mnie odnosił. Respektuj to że nie robię tego dla własnej satysfakcji czy jak wiele błędnie myśli - zysku. Uwierz mi, zachowanie kultury na serwie jak i na forum jest dla mnie priorytetem. Nie chcę potem mieć nieświadomego zchrzanionego sumienia jak któreś dziecko nauczy się bluzg i zacznie chodzić po ulicy i krzyczeć "JP", bluźnić, kraść itd. Bo od małych rzeczy zaczynają się duże.

Nie podoba się regulamin i sposób karania? To żegnam ozięble. Dura Lex Sed Lex
02-17-2013 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_Pytlak_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Skarga Chester_Psycho
"Ty" to nie znaczy że jesteś moim "kolegą" "ty" w tym wyrazie znaczy że ty a nie nikt inny.
Rozśmieszyłeś mnie nie chcesz mieć nieświadomie zchranionego sumienia że ktoś bedzie przeklinał itp.?
A więc ty ze mną jesteś na ty a ja z tobą nie?
02-17-2013 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Skarga Chester_Psycho
_Pytlak_,
Nie masz co się kłócić. To że nie znasz regulaminu to nie moja sprawa. Jakbyś się zapoznał z regulaminem to by nie było konsekwencji. Jak jest regulamin to trzeba się do niego stosować, a nie potem płakać, że ma się bana. Policjanci, Moderatorowie czy Admini nie banują bez przyczyny. A na forum może się zarejestrować każdy, z tego co wiem to większość zarejestrowanych nie ma ukończonych osiemnastu lat.

mafioso,
To żeś dowalił z tym pomysłem. Nie będziemy robić gówna z forum i serwerów.
02-17-2013 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS