Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z rejestracją (nie, nie jestem noobem)
Autor Wiadomość
Majer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Problem z rejestracją (nie, nie jestem noobem)
Witam, w temacie napisałem że nie jestem noobem, bo chciałbym aby mnie dobrze zrozumiano i nie dawano rad jak dla 12 latka. Tyle tytułem wstępu, a teraz mój problem.

Wchodząc na jakikolwiek wasz serwer czy też na inny dowolny serwer. Ukazuje mi się na chacie informacja "Proszę się zalogować używając /login haslo" dziwie się bo nie mam konta, co bym nie wpisał za "/login", czyli jako hasło dostaje informację zwrotną "Złe hasło". No to wpisuje "register haslo haslo" informacja zwrotna "jesteś już zarejestrowany"

By ustrzec się głupich rad to powiem, nie nie miałem nigdy u was konta, nie nikt mnie nie shakował. Jest to moja pierwsza próba grania multi. Komendy wpisuje dobrze bo dostaje info zwrotne. Dzieje się tak na każdym serwerze.

Proszę mi wierzyć że nie zakładałbym konta na forum i pisał tego tematu gdybym wiedział co robić. Przekopałem internet w poszukiwaniu odpowiedzi, niestety bez skutku.

Teraz kilka rzeczy których nie rozumiem i proszę o wyrozumiałość jeśli jest to banalnie proste.
Przeczytałem, że możliwe że ktoś ma już taki nick dlatego od razu wyskakuje mi komenda prosząca o zalogowanie a nie zarejestrowanie. I tutaj moje pytanie jak sprawdzić/zmienić/wprowadzić nick. (non-premium) Bo szczerze powiedziawszy nie przypominam sobie bym jakiś nick wpisywał przy np. pierwszym uruchomieniu gry.

Poszperałem i ściągnołem plik dzięki któremu (podobno) można zmienić nick, tak więc wchodze w programik zmieniam nick, zatwierdzam i niestety nic, czyli to samo, na kazdym serwie prosi mnie o zalogowanie a nie rejestracje.

Proszę o rzetelną odpowiedź, a nie zbagatelizowanie problemu jak w niektórych tematach tutaj.

Pozdrawiam
Majer
02-26-2013 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Majer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Problem z rejestracją (nie, nie jestem noobem)
Przepraszam że post pod postem, ale rozwiązałem problem i chciałbym aby było to widoczne dla osób które mogą mieć podobny problem.
W moim wypadku pomogło wywalenie minecrafta i ponowna instalacja. Czym mogłybyć spowodowane moje problemy nie mam pojęcia ale już wszystko jest cacy.

Pozdro i dozoba w grze

Majer
02-26-2013 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Problem z rejestracją (nie, nie jestem noobem)
Zamykam
02-26-2013 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS