Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Autor Wiadomość
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Hejka,

postanowiłem stworzyć temat do dyskusji, na temat nowości na serwerze s4.craftboard.pl, jeśli czegoś Wam brakuje to napiszcie o tym, możecie również zasugerować jakieś ciekawe pluginy, budowle lub schematy.
Oczywiście nie każda propozycja zostanie zaakceptowana, jednak chcielibyśmy poznać Wasze zdanie by móc ulepszyć serwer.

Pozdrawiam
Admin

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1)
03-16-2013 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xubix Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Ja posiadam pomysł ...
Może by coś zrobić by ten serwer wygladał jak "RealLife" i dodac jakiś skup przedmiotów ,np torów ,zelaza itd.

Bardziej ten server wyglada na PvP niż "RealLife"
04-11-2013 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
pvp na pewno to nie jest gdyż nigdzie poza areną pvp bić się nie można, sklepy są, jednak służą wyłącznie do kupowanie, dolary można zarobić korzystając z prac na serwerze.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1)
04-12-2013 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xubix Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Głownie to na tym serwie jest Sg lub arena ,ale to szczegół , prdzydały by się też ramki w sklepie do wszystkich itemków dla nowych graczy ,którzy nie znają ID itemków .

Chociaż skup metali ( złota,zelaza) ,diamentów i szmaragdów ,mogłby być zrobiony ,gdyz po 2 tysiach zelaza , nie ma po co tego zbierac...
04-12-2013 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Ramki były jednak czasem znikają same, i uzupełnianie wszystkich chwilę trwa, szczególnie że w shopie jest ponad 100 obiektów.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1)
04-12-2013 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xubix Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Znikają same? To dlaczwgo kilkadziesiąt ramek jest cały czas ; )
Ponawiam pytanie co do skupu metali ,diamentów i szafirów ,bo naprawde nie ma co z nimi co robic czesto.
04-13-2013 05:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
adi925 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Chciałbym powiedzieć żeby o 20:15 na S4 na evencie leciały kosy bo widze często że czasami nie ma eventu albo nic nie leci albo nic nie ma nie opyla się chodzic na eventy.
06-03-2013 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alan_US Offline
Agent s4.craftboard.pl
**

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2013
Reputacja: 50 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Chciałbym się wypowiedzieć na temat czegoś, czego naprawdę brakuje mi na serwerze. Otóż jak wiadomo wszelkiej maści zwierzęta zostały już dawno wybite, ubite, zabite tudzież zaciukane, zamordowane Rolleyes Czasem zdarzy się jednak, że z trudem znajdziemy takowe. Wielokrotnie przemierzałem nieraz pół mapy, aby znaleźć drugą krowę w celu hodowli. Szybko okazywało się, że mi je ktoś zabił. Po czym z trudem znajdowałem kolejne. Ponownie mi je zabijali. Teraz nie mogę już znaleźć żadnej. Na szczęście dostałem od kogoś kilka jajek spawnujących (mimo, że nie da się ich zastosować, tajemnicą Poliszynela jest, że są istnieją jednak sposoby, aby je użyć).
Moim postulatem byłoby wprowadzenie jajek spawnujących do sklepu za bardzo wysoką cenę i jedynie mobów pasywnych (wysoka cena uniemożliwi kupowanie jajek w nieskończoność a rodzaj pasywny mobów: czyli jedynie owce, krowy, świnie i kury przestrzeże przed graczami, którzy wpadną na pomysł, aby np. zespawnować komuś smoka kresu w domu).

[Obrazek: zdj1.jpg]
06-04-2013 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Dobry pomysł, dziś akurat wyjezdzam na małe wakacje, jednak po powrocie się tym zajmę. W między czasie wprowadziłem nową rzecz na S4 - EXPOWISKO - można je spotkać na /warp exp
Respią się tam w czasie rzeczywistym cały czas potwory, jest to dobre miejsce do spokojnego lvlowania swoich postaci - będą tam też organizowane specjalne eventy z silnymi potworami Smile

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1)
06-04-2013 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dimision Offline
-=GlobalModerator=-

Liczba postów: 86
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 23 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Czego Wam brakuje na s4.craftboard.pl ?
Co do Spawn Eggs'ów passywnych mobów, hmm... postaram się dodać do sklepu w najbliższym czasie Smile choć wiem, że już alan możesz sobie sam spawnować Big Grin i troche nowych zwierząt jest bo dosyć terenu zostało zregenerowane.
07-16-2013 03:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS