Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zalogowaniem się.
Autor Wiadomość
shagrathwomen Offline
Banned

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Post: #1
Problem z zalogowaniem się.
Nie mogę się zalogować na server s6,wyświetl się ciągle napis że błędnie wpisuję swoje hasło.Nawet w weekend pograć nie można!!!AngryAngryAngryAngryAngry!!Wczoraj nie miałam Vipa dzisiaj problemy z logowaniem!!Po co ja zmarnowałam kasę jak grac nie można!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2013 08:17 przez shagrathwomen.)
04-06-2013 07:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tato Offline
Bob budowniczy

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2013
Post: #2
RE: Problem z zalogowaniem się.
ledwo co wstałeś już będziesz grał??Smile
04-06-2013 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
shagrathwomen Offline
Banned

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Post: #3
RE: Problem z zalogowaniem się.
(04-06-2013 08:11)Tato napisał(a):  ledwo co wstałeś już będziesz grał??Smile

i nie wstałeś tylko wstałaś,nie czekam na głupie odpowiedzi taka jak twoja!!!
04-06-2013 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tato Offline
Bob budowniczy

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2013
Post: #4
RE: Problem z zalogowaniem się.
Ojojoj co ty taka zła?? Może nie wyspana za wcześnie wstałaś. To nie była odpowiedź tylko pytanie. I nie chciałem być złośliwy sorki.
04-06-2013 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
shagrathwomen Offline
Banned

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2013
Post: #5
RE: Problem z zalogowaniem się.
Jak można być wyspaną jak wstaje się o 6 rano,chciałam sobie pograć jak dzieciaki śpią kiedy ma się jeszcze Vipa wykupionego,wczoraj chyba coś z serwerem robili bo Vipa nie miałam a dzisiaj zalogować się nie mogę cały dzień,można dostać jakiegoś szału!!!!Inni grają a ja nie mogę!!!To nie sprawiedliwe jest weekend a na codzień pracuję i mało mam czasu aby troszkę odpocząć i się zrelaksować!!!
04-06-2013 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tato Offline
Bob budowniczy

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2013
Post: #6
RE: Problem z zalogowaniem się.
ja gram wieczorem jak dzieciaki spią haha coby nie przeszkadzały
04-06-2013 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS