Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie [Policjant] VIP Mpolski
Autor Wiadomość
Mpolski Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie [Policjant] VIP Mpolski
Czy posiadasz VIP: Tak posiadam.
Twój nick: Mpolski
Twoje imię: Wojtek
Twój wiek: 15
Jak długo grasz w Minecrafta? : 5 lat.
Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera? : Pomagałem graczom rozwiązywać ich problemy jeśli czegokolwiek nie wiedzieli, podałem parę fajnych projektów do zbudowania różnych rzeczy. Wysłane do Ciastkoxd
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Razem gram z 3 lata.
Jak długo grasz na naszych serwerach? : po 6-8 godziny dziennie jak mogę czasami to jest mniej, ale dużo jestem w domu więc nie mam co robić to przesiaduje na forach i waszych serwerach.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Tak jak już napisałem powyżej, 6-8 ewentualnie do 10 w weekend może to być nawet 8-11 godzin z małymi przerwami.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? Przydałby wam się nowy Anti-Cheat ponieważ wyrzuca on czasami bez powodów ale to nie jest nic trudnego... Ogólnie to nie za dużo ponieważ serwer jest bardzo fajny chyba że ewentualnie dobudować jakieś zabawy itd... np: Spleef, Zrobienie SkyBlocku, dobudowanie wam parkurów, stworzenie Escape i tak dalej...
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Mam dużo doświadczenia z takimi rzeczami jak skargi podania czy Hackerzy, wiem za co banować i kiedy, powinno to być konsultowane z minimum dwoma Operatorami Serwera czy np: Mod, Admin, HeadAdmin.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : NovaFriends, Warn, WorldEdit,ColoredSign, Banner, Command Book, Essentalie wszystkie, EditWorld, AdminTolls, Vanish, MSG, Factions, MyWorlds, AutoSave World, FishChecker, Know Me, xPerms, LoginSecurity dużo tego znam szkoda wymieniać....
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Tak byłem Założycielem na CraftServer servera Glass.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Tak posiadam, TS3, Skype, Mumble, mam mikrofon.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Konkretnie bardzo bym się ucieszył jakbyście mnie przyjęli zrobiłbym wszystko aby serwer nie upadł znajdowałbym dla was najwięcej czasu, pomagał wszystkim w potrzebie.
05-04-2013 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie [Policjant] VIP Mpolski
Wporządku, przyjmiemy Cię na próbę, gdy wrócisz z tej twojej olimpiady Smile

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-06-2013 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS