Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unabana!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Majes8 Offline
Banned

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2013
Post: #1
Thumbs Down Unabana!!!!!!!!!!!
Dzień dobry mam konto na waszym serwerze o nazwie Majes8. Dziś o ok
21 dostalem bana za przeklinanie.Bardzo żałuję za swój czyn ale ktoś o nazwie Majes1 podszywał sie podemnie i poprostu nie wytrzymałem.Bardzo przepraszam za mój czyn naprawdę bardzo żałuję ale ktoś się podemnie podszywał.Ten ktos pisał mi na prywatnym a ja niechacy wysłalem wiadomość na forum ogólne bardzo za to przepraszam.Niech mnie ktoś zrozumię ,bardzo się zdenerowałem bo mój kolega o nazwie GALO powiedział że już nie jestesmy przyjaciółmi bo mu napisałem że jest idiotą i inne takie ale to nie ja tylko jakiś Majes1.Przepraszam bardzo za to jeszcze raz.Nie stać mnie na zakup unbana więc bardzo proszę o niego naprawdę bardzo żałuję mojego czynu.To się więcej nie powtórzy.Przysięgam!!!!!!!!!
Bardzo proszę o un bana dla mnie.Proszę.
05-15-2013 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GALO Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Unabana!!!!!!!!!!!
Sory Majes8 że tak na ciebie naskoczyłem myślałem że to ty byłeś Majes1 i na mnie tak gadaleś.Jeszcze raz sorki Majes8.Ja również chce aby mój kolega czyli użytkownik Majes8 dostał unbana każdemy przecież się zdarza.Jego to naprawdę musiało wkurzyć że kroś podszywał się podniego.Jestem za unabaanem bo to naprawdę dobry i miły chłopak z tego serwera.UNBANA mu dajcie!!!!!!!!!!!!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-15-2013 22:45 przez GALO.)
05-15-2013 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sedes7 Offline
Banned

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2013
Post: #3
RE: Unabana!!!!!!!!!!!
Ja również jestem za unbanem to nie chłopaka wina,KAŻDY by tak zrobił jakby ktoś się pod niego podszywał
.To jest naprawdę spoko koles na serwerze s2.craftboard.pl naprawdę.Dajcie mu tego un bana,bo poprostu
chłopaczyna się zdenerwował.UNBANA dajcie uzytkownikowi Majes8.!!!!!!!
05-16-2013 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Unabana!!!!!!!!!!!
Przecież masz w regulaminie napisane "Nie przeklinamy" jest to jedna z najwazniejszych zadad serwera
05-16-2013 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Unabana!!!!!!!!!!!
Tak jak koperniczek pisał, regulamin jest jasny i klarowny odwołań od niego nie ma, zawsze może zamówić unbana smsem lub założyć nowe konto i grać uczciwie zgodnie z regulaminem.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-16-2013 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Unabana!!!!!!!!!!!
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
12-02-2013 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS