Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban dla Sedes7
Autor Wiadomość
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Ban dla Sedes7
Witam chcialbym was poprosic o skontrolowanie gracza Sedes7 gdyż jestem przekonany że ma on zawaansowane cheaty. Nie można bylo go wcale bic on walil nas na 20 kratek i takie cheaty w polaczeniu z kosa zaglady uniemozliwiaja czysta walke. Prosze nie odpisywac mi ze ma on amulety ,bo sam jestem i ich posiadaniu i nie umozliwiaja takich rzeczy ...
Prosze was o kontrole tego gracza bo przez takich ludzi wasze serwery robia sie coraz slabsze gdyz gracze je opuszczaja z powodu oczywistego "za dozo cheaterow nie ma po co grac"
Pozdrawiam
05-16-2013 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sedes7 Offline
Banned

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2013
Post: #2
RE: Ban dla Sedes7
Dzień dobry zbaczyłem to teraz bo mi powiedział Zeus69 i jeszcze jakis koper nie pamietam dokladnie nazwy że dostanę bana za to że jestem głupi i inne pisali mi na prywatym że jestem [niecenzuralne słowa].Naprawdę jest mi przykro że ktoś pisze tak bo zabiłem go na pvp.Posiadam aktualnie teraz 4 amulety szybkosci ochrony siły i ten {co ma jak złote jabłka funkcje).Nie używam żadnych czitów. Ja nie gram nie uczciwie.Tacy właśnie jak koperniczek99 rozwala tan serwer gdzyż pisze że mam jakiegos czita a przecież go nie mam.Powiedził mi Zeus69 że koperniczek99 wyśle na właśnie ten serwer temat żeby ,mnie ,,udupić".Nie używam jeszcze raz powtarzam żadnych czitów to jest przecież nie dozwolone na tym serwerze.TO zwykli użytkowcicy którzy przegrywają na pvp bo zabrałem im kosy.Jest mi przykro że ktoś che mnie w taki sposób się mnie pozbyć.Nie używam żadnych czitów.Proszę aby koperniczka99{ koperniczek ma chyba inne konto na srwerze s2 chyba Koper nie jestem pewien} i Zeusa69 aby go sprawdzić czy przypadkiem oni żadnych nie dozwolonych modyfikacji posiadali.,,Takich osób nie powwino być gdyż mydłą wszystkim oczy".Myślę że ta moja odpowiedz da coś na zastanowienie się.Jeszcze raz powtarzam żeby było jasne nie używam żadnych czitów i nie jestem cziterem.
05-16-2013 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Ban dla Sedes7
brak dowodów = brak reakcji...

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-16-2013 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Ban dla Sedes7
Ok banan zdobede dowody
Sedes7 teraz udajesz. Najpierw piszesz ze dana osoba pisala ci na msg ? Po tym stwierdzasz ze to ja. I żądasz bana dla mnie . Wiesz ze moje konto na s2 ma zupelnie inna nazwe ? Tak samo moge napisac ze grasz pod nickiem fjdsgsk i powiedziec ze to ty i żądać bana dla obu Big Grin. Ty na 100% masz cheaty i tylko kwestja czasu kiedy zdobędę dowody
Pzdr
05-17-2013 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sedes7 Offline
Banned

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2013
Post: #5
RE: Ban dla Sedes7
Po pierwsze nie używam chetów.
Po drugie nie zdobędziesz dowodów bo ja ich nie używam.
Po trzecie używam amuletów.
Po czwarte teraz cię nagram jak używasz chetów bo cię też nie raz widziłem jak
używasz profesjonalnych cheatów na arenie pvp na latanie .Myślisz że nikt tego nie widzi ?????????
.Mydlisz tylko oczy aministracji że ktoś używa jak to ty sam ich używasz.!!!
Do zobaczenia Koper.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-17-2013 15:10 przez Sedes7.)
05-17-2013 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Ban dla Sedes7
Nie chce robic spamu adminom i jak cos to moj ostatni post w tej sprawie
Po 1,2,3 Tez mam amulety i nie daja one takiego powera i takiego speeda
Po 4 Ty nawet nie wiesz pod jakim nickiem gram i nie mozesz pisac ze "używasz profesjonalnych cheatów na arenie pvp na latanie" bo nawet nie masz pojecia na kogo piszesz Big Grin

Tak jak pisalem jest to moj ostatni post w tej sprawie na forum. Mysle ze juz wystarczajaco sie osmieszyles swoimi klamstwami i nawet nie znasz mojego nicku Big Grin Big Grin Big Grin
05-17-2013 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sedes7 Offline
Banned

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2013
Post: #7
RE: Ban dla Sedes7
Po 1 nazywasz się Mister_Koper
tylko takimi wpisami ośmieszasz się, wesz o tym.Drodzy Administratorzy ten użytkownik uwzioł się się na mnie gdyż
już 2 razy zabrałem mu na pvp kosy zagłady i dlatego teraz ten dziciak się mści.Powiem ci tyle jak nie umiesz grać na pvp mały dzieciaku to nie graj na tym serwerze idz oglądać dobranocki ok .Pozdrawaim cię Koper o zobaczenia na pvp ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2013 22:27 przez Sedes7.)
05-18-2013 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Ban dla Sedes7
Widzę, ze dalsza dyskusja nie jest konstruktywna i nie ma najmniejszego sensu.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-19-2013 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
Ban dla Sedes7
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-19-2013 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS