Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atmosfera na serwerze s4
Autor Wiadomość
Alan_US Offline
Agent s4.craftboard.pl
**

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2013
Reputacja: 50 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Thumbs Down Atmosfera na serwerze s4
Witam. Część z użytkowników narzekała na serwery. Chciałbym przypomnieć, że to od nas- czyli użytkowników zależy atmosfera. Admini robią co mogą, aby nam dogodzić. Wydaje mi się, że wina leży po stronie graczy. Kilka osób zarzucało mi, że jestem za stary na granie w Minecraft, ale każdy ma prawo do chwili relaksu po pracy, nieprawdaż?

Moim pomysłem (a zarazem apelem do użytkowników serwera s4) jest stosowanie się do kilku rad staruszka Alan_US, dzięki którym nasze koegzystowanie na tym serwerze stanie się bardzo przyjemne:

1) Po pierwsze na litość boską przestańcie żebrać o kosy zagłady! To jest naprawdę żałosne, kiedy przychodzi nowy użytkownik i zamiast dorabiać się własnym trudem o dom i ekwipunek od razu żebra o kosę.

2) Przestańcie w nieskończoność straszyć banem tych, którzy zabiją Was na arenie. Przypominam, że arena jest od walki, więc wchodzicie tam na własną odpowiedzialność. Pamiętajcie o ryzyku utraty ekwipunku. Tymczasem w realu wygląda to tak, że jakiś siusiumajtek wchodzi na arenę, zginie i nagle toczy się wojna werbalna na obelgi! Ogarnijcie się!

3) Typowy zwrot: "szukam dziewczyny ze skinem, pisac 123, tepać itp itd" Jeżeli szukasz dziewczyny w grze zamiast w realu to Ci bardzo współczuję kolego.

4) Nie rozumiem dlaczego są ludzie, którzy za główny cel stawiają sobie okraść innych lub rozwalić im dom? Na szczęście tylko raz miałem takie włamanie, jednak czyż nie lepiej by się nam egzystowało bez takich kwiatków?

Pozdrawiam: Murzyn67, Abstergit, kiss222, Dimisiona, Antagonistę, twinchina, Scisiu (jak to czytasz, to wiedz, że Cię pamiętam i żałuję, że zniknąłeś na wieki..), Najgsera, adę, magdę1 i inynch, których poznałem na serwerze s4 Smile

[Obrazek: zdj1.jpg]
05-21-2013 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: Atmosfera na serwerze s4
Jak widzisz Alan, ja stosuję się bynajmniej do wszystkich zasad. Z racji, iż to co tutaj wypisałeś jest jednym z bardziej edukacyjnych wątków pomagających w rozwoju naszego serwera i wpajaniu dyscypliny, przyklejam oraz zamykam wątek.
/Le Close
07-09-2014 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS