Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich na forum.
Autor Wiadomość
Alan_US Offline
Agent s4.craftboard.pl
**

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2013
Reputacja: 50 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Information Witam wszystkich na forum.
Witam wszystkich. Chyba na początku warto napisać jak się tu znalazłem i jakim cudem gram w Minecraft.

Otóż początkowo zanim w ogóle poznałem tę grę, przeglądałem różne strony ze śmiesznymi obrazkami itp. Na takich stronach często pojawiały się zdjęcia budowli zrobione w Minecraft. Zacząłem się zastanawiać co to za program. Zainstalowałem, pobudowałem troszkę.. mimo to gra nie wciągnęła mnie na tyle. Z resztą obowiązki zawodowe nie pozwalały mi na pochłonięcie przez jakąś grę.

Po pewnym czasie spontanicznie podczas lekcji moi uczniowie dyskutowali o tej grze. Podsłuchałem kawałek rozmowy i nawiązał się mini dialog. Zachęcili mnie, abym zalogował się na multiplayer. Mimo wolnego łącza wi-fi i takiego sobie komputera zalogowałem się. Serwer s4 był pierwszym, na który trafiłem i zasadniczo.. do tej pory pozostał jedynym na którym gram.

Wcześniej eksperymentowałem jeszcze na s1. Był równie ciekawy, jednak różnił się kilkoma szczegółami w zasadach i funkcjonowaniu, co sprawiło, że znane przysłowie "consuetudo ist altera natura" (tłumaczenie: przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka) sprawdziło się i już na serwerze s4 pozostałem z racji na nabyte nawyki. Sleepy

Zaś owe forum trafiłem z racji informacji, która od kilku dni widnieje przy logowaniu na serwer s4. Podany jest adres forum, dlatego zachęca to do logowania. Com też właśnie uczynił. Cool

Z tego miejsca pragnę od razu pozdrowić wszystkich graczy, których poznałem na serwerze i dzięki którym gra stała się ekscytująca i wciągająca. To naprawdę miłe odprężenie po pracy i polecam każdemu!

[Obrazek: zdj1.jpg]
05-22-2013 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Witam wszystkich na forum.
miło Nam gościć tak kulturalną i elokwentną osobę Smile

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1), ggogle (+1), mag20000 (+1), command (+1)
05-22-2013 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS