Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enchanting
Autor Wiadomość
Baton1998 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Enchanting
o tuż chodzi o rożne itemy które maja np miecz 100 ostrość, luk który zabija kogoś kto jest w demonicznej zbroi na 2 hity w tym raz mnie zabiłAngry chciał bym żeby admin naprawił tego debuga lub zbanował wszystkich którzy to mają takie itemki np: Extreme1 lub shock_mann.
Dziękuję
05-28-2013 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Enchanting
Na bieżąco pozbywamy się wszystkich takich przedmiotów Smile jeden z pluginów miał lukę którą już naprawiliśmy, jednak przez ten czas paru użytkownikom udało się zdobyć zbyt silnie zenchantowane przedmioty.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-29-2013 07:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Baton1998 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Enchanting
No tak ale napisałem do extrema1 żeby to wrzucił do kosza a on nic a wiec powinien być ban i powiedział ze dostał ten luk (50 moc)od admina i miał mnie na 2 hity w demonicznej a wiec proszę o bana dla niego
albo o zabranie moich itemów jemu żeby on ich nie miał w tym całe demoniczne eq i kose 25
05-29-2013 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Enchanting
Jeśli ktoś zgłosi uczciwie administracji że ma kose z wyższym enchantem to zostanie mu ona wymieniona na zwykła, jeśli administracja sama kogoś nakryje to utraci ją bezpowrotnie narażając się na bana.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-29-2013 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
koloolo Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Enchanting
Rozumiem, że jest tylko jeden rodzaj kosy? Bo niektórzy chwalą się, że mają kose na 65 lvl.
Chciałbym też dodać, że pojawiły się podróbki Kos Zagłady. Gracze robią je tak: Wkładaja do kowadła motykę, dodają zaklętą książkę (Niezniszczalność)(Robi tak Remek89 od, którego kupiłem za 50k takie ,,błoto") i im wychodzi podróbka. Rozwija się w ten sposób handel Kosami przez graczy. Pewnie pomyślicie skąd ja to wiem i zaraz będziecie mnie oskarżać. Wyjaśniam: Gdy się nadjeżdża myszką to pisze: Diamentowa motyka i na dole Niezniszczalność (chyba) III.
Trochę się rozpisałem Big Grin
Pozdro Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-31-2013 12:57 przez koloolo.)
05-31-2013 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Fapacz123 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Enchanting
Remek już tak wielu osobom zrobił, a jak nie da kosy to się loga i wchodzi za parę minut.
06-02-2013 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS