Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Założcie te tabliczki
Autor Wiadomość
GALO Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Thumbs Up Założcie te tabliczki
Bardzo proszę o założenie tych tabliczek sell diamond i emerald
tak to chociarz te diaxy które się wykopało można było sprzedawać a teraz nic no więc ja sie pytam dlaczego co jest z tym serwerm.BArdzo proszę również abyście naprawili to żeby można bylo wywalać itemy np zbroje diamentowe bo tak sie nie da grać.Kosa zagłady kosztyje 100 tysiecy jak komus chce sie kopać bruk za 15 a diamenty za 250 to proszę bardzo.Bardzo więc uprzekmie proszę żebyście to zrobili bo zaznacze jeszcze raz nie da się tak grać.A związku z tymi itemami to jest tak pomyślcie o tych co nie mają dzilk a maja pelny ekwipunek zbroj i o maja z tym zrobić stracic
06-13-2013 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Założcie te tabliczki
Chyba raczysz sobie kpić, przedmioty mają cenę adekwatną do jej wartości, żadne diamenty czy emeraldy nie będą nigdy stanowić serwerowej waluty, gdyż ekonomia serwera zszedłby na psy...
Jeśli nie potrafisz się dorobić poprzez prace to już twoja osobista porażka, radzę również zakupić słownik.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
06-13-2013 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GALO Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Założcie te tabliczki
Wszystko dobrze napisałem a co niby.Jak nie będzie można diamentów sprzedawać to obniżcie kose i zbroje o 1 zero jak tacy mądrzy administratorzy jesteście.Naprawę .Obniżcie o 1 zero to wtedy można w takie coś się bawić a nie że bruk 15 a kosa 100 tysięcy.Zebym takim sposobem tyle kasy nazbierał to chyba całą mapkę musiałbym rozwalić a co dopiero inni.Dlaczego nie napisałeś nic o wyżucaniu itemów Adminie czyżby coś się zepsuło w waszym serwerze.DOmagam się jako reprezentant innych na serwerze s2 żeby wróciły tabliczki albo wszzystko obniżone ma zostać o 1 zero w takim wypadku co wy na to ?????????????? Bardzo proszę o pozytywne rozważenie tego wspisu PS jakoś komuś wcześniej to nie przeszkadzało co !!!!!!!!!!!!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-15-2013 23:00 przez GALO.)
06-14-2013 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Założcie te tabliczki
Obniżmy ceny od razu do 10$ twoje argumenty są bezpodstawne i obie strony o tym wiedzą. Poziom Twoich wypowiedzi na forum też mówi sam za siebie.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
06-14-2013 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Założcie te tabliczki
@GALO
Zapewne wszyscy juz wiemu do czego potrzebne sa ci te tabliczki. Mapa jest juz tak zniszczona, ze nie da sie bez jakichkolwiek cheatow znalesc jakis surowcow. Itemy te mozna pozuskac jedynie kopiujac przedmiont w nieuczciwy sposob. Chcesz na tym zarobic sprzedajac diamenty w kosmicznych ilosciach i kupowac za $ przedmioty. Tymi postami pograzyles sie doszczetnie i od razu widac ze nie zarabiasz tych rzeczy uczciwie. Jestem za odnowieniem mapy gdyz bez "wspomagaczy" nie da sie zdobywac surowcow
Pozdrawiam
06-14-2013 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GALO Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Założcie te tabliczki
Posłuchaj jakbyś dalej poleciał to byś i znalazł diaxy nie czituje i nie używam żadnych modów wspomagających a ty koper myślisz że jak napiszesz takie teksty to zabłyśniesz. Odpowiedz brzmi NIE.Myślisz że cie nie widziałem jak latałeś na pvp nie nabierzesz nikogo jak tak gadasz.PS Drogi Administratorze który mi cały czasz docina ja się nie mylę na prawdę moje wpisy na ten blog są proste i szczere a nie jak wy że obijacie w bibułę i nic nie wiadomo.OK.
A po 2 dlaczego nie odpisujesz na to iż nie można wywalać itemów co odpowiedz chociaż na to i to napraw.Pozdrawiam.
Drodzy Administratorzy radzę ja również zakupić słownik ale poprawnej polszczyzny aby każdy wiedział o co chodzi .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-15-2013 23:01 przez GALO.)
06-15-2013 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koperniczek99 Offline
VIp na s2 :)

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Założcie te tabliczki
@Up
Nie gram na serwerach craftboard juz z dobre 2 miesiace. Nigdy z tb nie pisalem wiec jak mialbym ci docinac ?
Nie chcialem zablysnac, tylko ukazac ze mapa jest juz tak zniszczona nawet gdybys szukal miejsca na mapie to i tak jest znikoma szansa ze cos znajdziesz. Czytaj uwaznie posty nie napisalem ze ty uzywasz wspomagaczy, tylko ze ci ktorzy sprzedaja diamenty w ilosciach za ktore zarabiaja 2 kosy zaglady co godzine nie pozyskuja tych itemow uczciwie.
Jestes juz drugim graczem ktory wypomina mi bledy nie zwracajac uwagi ze nie gram juz na serwerach craftboard gdyz po prostu nie ma na nich nic nowego adminintratorzy i moderatorzy nie chca tknac w serwer czegos nowego
Nie chce mi sie klocic z takimi osobami jak ty wiec jest to najprawdopodobnie moj ostatni post
Chce mi sie smiac jak widze posty niektorych uzytkownikow (nie nie spinaj sie nie mowie o tb) wiec was pozdrawiam i zycze szybkiego rozwiazania sporu Big Grin
06-16-2013 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Założcie te tabliczki
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
12-02-2013 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS