Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[POLICJA/Mod] Podanie szczygiel
Autor Wiadomość
szczygiel Offline
Gracz

Liczba postów: 47
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[POLICJA/Mod] Podanie szczygiel
Czy posiadasz VIP: Nie , nie posiadam, ale mogę się postarać i kupić .
Twój nick: szczygiel
Twoje imię: Oskar
Twój wiek: 13
Jak długo grasz w Minecrafta? : Od wersji 1.7.2 Beta
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Oj już długo, podajrze od lipca wzeszłego roku .
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Też już długo , od października zacząłem grę na s1 , później poszedłem na s3 .
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : 2-4 godziny w weekendy 4-6 się znajdzie chyba że mnie nie będzie w domu .
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Narazie myślę że nic , jest wszystko dobrze .
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Myślę że nadawałbym się na tak dużym serwerze na Moderatore lub Policje .
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : AuthMe , Essentials , PermissionsEx , WorldEdit , WorldGuard , AZRank , Factions , AntiRelog , ChestShop , ClearLag , NoCheatPlus , OtherDrops , Vault i jeszcze niektóre , których nie pamiętam nazw , w tych podstawowych komendach , myślę że bym sobie poradził , umiem kickować , banować , banować na IP .
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Tak popełniłem Moderatora na serwerze 60 slotowym .
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak , posiadam .
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ im więcej rąk do roboty tym wam sprawniej pójdzie. Znam się na komendach, pluginach. Jestem miłym nastolatkiem, ortografie ogarniam. Lubię pomagać Ludziom w różny sposób. Nigdy nie zmieniam zdania, zostaję zawsze przy swoim. Nie ufam ludziom bez dowodów bez tego nikt u mnie nic nie zrobi. Myślę że moje pomysły na serwer dodadzą temu serwerowi natchnienia, świeżości. Starałbym się utrzymać miłą atmosferę na serwerze . Gdybym został moderatorem likwidowałbym hackerów oraz bym pilnował żeby gracze grali uczciwie.Gdybym został moderatorem dla każdego potrzebującego gracza znalazł bym czas. Starałbym się w wolnym czasie organizować różne eventy . Przede wszystkim nie rozdawałbym itemków za FREE .
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Dziękuje i Pozdrawiam szczygiel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2013 18:15 przez szczygiel.)
06-18-2013 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
[POLICJA/Mod] Podanie szczygiel
Twoje podanie zostało odrzucone


Prawdopodobne przyczyny :
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
06-18-2013 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS