Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Skinu w Minecraft !
Autor Wiadomość
Crafter Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 24 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Zmiana Skinu w Minecraft !
Uwaga – poradnik jest skierowany wyłącznie dla posiadaczy kont beta i Alpha – darmowe konta nie posiadają możliwości zmiany skórki.

Znudził Ci się Twój standardowy skin? Chcesz wyglądać jak Twoja ulubiona postać z gry/filmu? Ten poradnik powie Ci, jak tego dokonać!

Pierwsze i najważniejsze, najpierw musisz być w posiadaniu skórki, na którą chcesz podmienić swoją aktualną. Aktualnie największa baza skórek znajduje się pod adresem: http://www.minecraftskins.com

Jeśli nie znajdziemy tam skina którego poszukujemy to Google pełne jest stron wypełnionych po brzegi skinami, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby podejrzeć, jak skórka wygląda w grze, klikamy ikonkę koszulki. Ikona symbolizująca download na dysk pozwoli na bezpośrednio ściągnięcie jej na dysk, a znajdująca się zaraz obok – na wrzucenie jej bezpośrednio na serwer minecraft.net. Polecam drugą opcję, jest szybsza i łatwiejsza.

Jeżeli jednak zdecydujemy ściągnąć się go na dysk to aby zmienić aktualny wygląd wchodzimy na minecraft.net, następnie u góry zakładkę Profile, kliknąć „Przeglądaj” i wybrać lokalizację skórki na naszym twardzielu.

BOOM!
Skin zmieniony!


A co jeśli zechcemy dodać drobnych poprawek do skórki? Zmienić kolor, dodać nick na koszulce?
Otwieramy ściągnięty plik .png dowolnym programem graficznym (chociażby w paincie) i edytować go.


Stworzenia szablonu od 0 możecie dokonać poprzez edycję jakiegokolwiek gotowego lub przy pomocy programu znajdującego się w dziale download.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2011 12:26 przez Crafter.)
05-10-2011 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kneron Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
Szkoda że potrzebne jest premuim by inni widzieli twojego skina na multi Sad
05-13-2011 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
zbigniew Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
no widziałem kilku nietypowych gości i nawed niezle to wyglądało ale żal że tylko w beta
05-17-2011 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GeleX Offline
CHEATER

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2011
Post: #4
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
Znam to ale poradnik good Smile
05-21-2011 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Emigrantes Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
Dzieki za poradnik w sumie przydatny Smile mialem problemy zeby do tego dojsc xD
06-01-2011 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DDK Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
Dzięki Smile Nigdy nie wiedziałem jak sie robi skiny
06-01-2011 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
majtek502 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
no wkoncu cos : P
06-05-2011 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mrozos Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
dzieki przydało się
06-06-2011 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Soul Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
wkoncu glupi orginalny skin zastapilem ninja Big Grin
06-10-2011 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sindbad Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Zmiana Skinu w Minecraft !
GoodShy
06-13-2011 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS