Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złodziej, który ukradł itemy wycenione na 720 000$
Autor Wiadomość
DiamondDirt Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Złodziej, który ukradł itemy wycenione na 720 000$
Witam, chciałabym zgłosić użytkownika bambamprone za kradzież itemów, które były równe cenie 720 000$
W skład tych przedmiotów wchodziło:
- Kosa Zagłady (100 tys)
- Topór Tyranów (150 tys)
- Smocza Włócznia (200 tys)
- Demoniczny hełm (50 tys)
- Demoniczny napierśnik (100 tys)
- Demoniczne spodnie (70 tys)
- Demoniczne buty (50 tys)
Sytuacja przedstawia się następująco:
Otworzyłam sklep.W edycji limitowanej miałam po 1 sztuce wyżej wymienionych itemów (były to jedyne której miałam sprzedać).Zareklamowałam się na chacie po czym przychodzili do mnie klienci i dokonywali transakcji.Był wśród nich użytkownik bambamprone, jednak on nic nie kupił.Po pewnym czasie zamknęłam sklep (skończyły się produkty) , ale nadal nikt nie kupił nic z edycji limitowanej i wszyscy gracze wyszli.Nie miałam pojęcia, że ktoś ustawił sethome na mojej wyspie.Poszłam na pvp razem z moim znajomym - Starlight795Dude.Po ok 10-15 minutach wróciłam na wyspę jednak nie dostrzegłam żadnego przedmiotu z kolekcji limitowanej.Ramki także zniknęły.Następnego dnia dowiedziałam się od pewnej osoby (okazało się, że rozmawiał razem na skype z bambamprone) kto to wszystko zrobił i można powiedzieć, że mnei okradł.Był to nijaki bambamprone jak juz wcześniej wspomniałam.Wyjaśnił mnie że najpierw ustawił stehome i gdy zobaczył, że jestem na pvp wszedł na moją wyspę, a następnie za pomocą szkieleta, który strzelał właśnie do niego staną pod ramkami i szkielet zamaist trafiać w ofiarę trafiał w ramki i użytkownik sobie bezkarnie zabierał drogocenne przedmioty.Tak jakby się przyznał, bo gdy chciałam odzyskać itemy nie powiedział "nic nie zrobiłem" tylko, że nie odda mi mam na to screenshota.Moim informatorem była osoba o nicku Steven (dalej nie pamiętam) proszę o bana dla tej osoby i jeżeli można to chciałabym odzyskać choć 1/3 kosztów itemów, bo jednak 720 tys to nie taka mała sumka.Z góry dziękuje.
07-25-2013 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Złodziej, który ukradł itemy wycenione na 720 000$
Administracja nie odpowiada za stracone przedmioty, masz nauczkę na przyszłość.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
07-25-2013 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS