Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta Wyspa: ARKADIA
Autor Wiadomość
Alan_US Offline
Agent s4.craftboard.pl
**

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2013
Reputacja: 50 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Święta Wyspa: ARKADIA
Mam dla Was wszystkich ciekawy pomysł: zamiast robić bezużyteczne gildie zacznijcie tworzyć jakieś głębsze, ciekawsze relacje opierające się na wspólnej grze, które pomogą zregenerować mapę. Jako przykład podaję słynną już Wyspę ARKADIĘ z naszego serwera.

Historia tej "świętej wyspy" sięga jeszcze okresu wielkanocnego kiedy to w marcu po raz pierwszy zalogowałem się na serwer i osiedliłem się na tej wyspie. Od początku starałem się przywrócić ją do życia. Osiedlali się na niej kolejno Abstergit, Antagonista, Dimision, Murzyn76, Ada i inny. I tak już zostali..

Cała FILOZOFIA polega na tym, że nasze relacje NIE ŁĄCZY jakaś tam gildia tylko wyspa - dbamy o wygląd wyspy, aby wyglądała naturalnie i świeżo. Wszyscy, którzy na nią trafiają dziwią się, że coś takiego na mapie jeszcze istnieje, ale kosztowało mnie to wiele miesięcy odtwarzania fragmentów wyspy. Stworzyłem więc gildie na wyspie a ponieważ wiele z Was chce do niej dołączyć a z przyczyn oczywistych nie może, bo byście nam tę wyspę zepsuli, demonstruję Wam jak wygląda mapa naszej wyspy:

[Obrazek: 1_zps9ca9121e.jpg]

Jak widać każdy jest odpowiedzialny za inny obszar, ale w rzeczywistości pomagamy sobie nawzajem i dbamy o całą wyspę. Jeżeli ktokolwiek z Was znajdzie Arkadię przypadkowo uważajcie, bo surowo traktujemy każdego intruza na Arkadii. Sleepy

Zaś na pytanie: gdzie leży Arkadia??? A któż to Wie? Jeżeli zdradziłbym Wam tę tajemnicę czyż warta byłaby odkrycia? Wink

[Obrazek: zdj1.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2013 16:13 przez Alan_US.)
Oceny: ŻółwekNinja (+1)
08-06-2013 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Święta Wyspa: ARKADIA
szczerze, to nie tak łatwo znaleźć idealną wyspę. jak widać, wam się udało. dobry pomysł z dbaniem o nią całą, a nie tylko o gildię. dobrze też, że każdy zajmuje się inną częścią, stąd nie ma bałaganu. podziwiam.

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
Oceny: _mogi_ (+1)
08-06-2013 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Święta Wyspa: ARKADIA
pewnie jakiś śmiałek odkryje jej miejsce Big Grin zadanie godne podziwu Smile

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
08-06-2013 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Święta Wyspa: ARKADIA
Yay, rzec by można xD
Wyspa jest NAPRAWDĘ ŚWIĘTA ponieważ codziennie, 24 godziny na dobę [dosłownie <.< >.>] Stoję przy mieście i pilnuję porządku. Gdy ktoś coś zniszczy od razu odbudowuję, chyba że nie mogę użyć jakiejś rzeczy, wtedy o pomoc proszę Alana :3 Staram się, by wszystko wyglądało jak należy, a KAŻDEGO INTRUZA czeka ŚMIERĆ!!! ^^
Uwielbiam pilnować Arkadii, nie dlatego, że mieszka tam większa część administracji serwera, ale dlatego, że każdy spędzony na niej dzień jest dniem wyjątkowym, ponieważ wszyscy świetnie się dogadujemy i jest nam razem raźniej.
Niestety nie do końca lubię jej pilnować. Są takie dni, momenty kiedy zostaję na wyspie tylko Ja i boję się, że może przyjść jakiś 'gościu' z nielegalną bronią [np. włócznią] i wtedy to JA umrę, a nie ON! Wtedy może stać się najgorsze, a dzień za dniem takie obawy są u mnie coraz mocniejsze :/ Wracając do tematu, mimo, że mieszkają tam ludzie tacy jak Alan, to naprawdę szanuję tą wyspę - czuję się jakbym była wręcz jej jakąś częścią [bo przecież jestem]. NIGDY nie myślałam o jej niszczeniu, no bo po co, skoro jest taka piękna ?! A za każdym razem jak wchodzę na serwer od razu spadam na Arkadię sprawdzić, czy nic nie zostało zniszczone. Jak widać dzień na Arkadii jest pracowity ^^
Z tego miejsca chciałabym pozdrowić wszystkich Arkadian mieszkających na wyspie. ARKADIA W NASZYCH RĘKACH, KOCHANI!!! Big Grin

Z Wieeelkimi pozdrowieniami:
~Żółwek N.
08-10-2013 06:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: Święta Wyspa: ARKADIA
Boże, jaka ja wtedy niezdyscyplinowana byłam. Mniejsza, planowane jest ponowne zbudowanie Arkadii, pracuje nad tym obecny moderator Ser wraz z mniejszą pomocą samej mnie - Jullci.
/Le Close
07-09-2014 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS