Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żal za bug/lag
Autor Wiadomość
Alan_US Offline
Agent s4.craftboard.pl
**

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2013
Reputacja: 50 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Sad żal za bug/lag
Jako, że sytuacja zdarzyła mi się już drugi raz pragnę czym prędzej wylać wszystkie swoje frustracje i opisać całość zajścia, by w przyszłości uniknąć podobnej sytuacji na serwie S1 - w końcu ma to być ten najlepszy.. pokazowy (?). Z góry przepraszam za mój pretensjonalny ton, ale jestem jeszcze pełen emocji i w uniesieniu będę pisać o całym zajściu. Ad rem:
1) Loguję się po około tygodniowej nieobecności na serwerze i ponownie okazuje się, że nie stoję w miejscu, w którym stałem po wylogowaniu (zawsze pamiętam gdzie stałem, bo zawsze przy wylogowaniu stoję w tym samym)
2) Pojawiłem się na górze w punkcie "WARP FREE" i tak jak wszyscy wskoczyłem do tej dziury (niby z wodą). Problem polega na tym, że ponownie albo z lagów albo to jakiś bug WODA SIĘ NIE ZRESPIŁA! Angry
Ja wiem, że efekt spadania w dół na warp free jest bardzo efektowny i zjawiskowy, ale jestem wściekły kiedy tygodniami siedzę sobie po 15 minut wieczorkiem w kopalni szukajac złota i kiedy po ciężkim trudzie ubiorę się w piękną, złocistą (zenchantowaną) szatę mam się w czym pokazać A TU NAGLE przez jakiś lag jakiś gówniarz zabiera mi sprzed nosa cały ekwipunek, bo zabiło mnie w miejscu w którym nie miało prawa do tego dojść.

Nie proszę o zwrócenie itemów, bo mam swój honor i ambicje, ale do jasnej-ciasnej zróbcie coś z tym, bo to już drugi raz, kiedy tracę calusieńki ekwipunek przez spadanie w jakieś wasze "bezpieczne dziury z wodą na warp free". Dodam, że w ekwipunku nosiłem same najcenniejsze rzeczy z uwagi na to, że już kiedyś po dłuższym niezalogowaniu nagle zniknął mój cały dom Smile

AMEN! Koniec żali i frustracji - wracam na s4. Sleepy

[Obrazek: zdj1.jpg]
09-03-2013 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS