Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększenie FPS w minecraft !
Autor Wiadomość
Crafter Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 24 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Zwiększenie FPS w minecraft !
Zapewne gracze którzy mają dość słabe komputery mają problem z płynnością gry. Spowodowane jest to tym, że ma się mało klatek na sekundę (FPS). W tym poradniku pokaże Wam jak zwiększyć liczbę FPSów.

Wymagane programy: GameBooster Advanced SystemCare.

Krok 1: Początek
Po zainstalowaniu GameBooster i Advanced SystemCare powinieneś zacząć defragmentować swój dysk. Najlepiej użyj systemowego Defragmentatora dysków.

Krok 2: Advanced SystemCare
Włącz Advanced SystemCare i przycisk START. Program zacznie skanować Twój komputer w poszukiwaniu wirusów i nieprzydatnych plików.

Krok 3: Game Booster
Pamiętaj, aby zawsze kiedy będziesz chciał zagrać w jakiekolwiek grę pasowało by włączyć Game Boostera, aby grało Ci się komfortowo Smile
Po włączeniu programu naciśnij przycisk PRZYŚPIESZ, program wyłączy wszystkie niepotrzebne programy które działają w tle, a następnie się zminimalizuje. PAMIĘTAJ ABY NIE WYŁĄCZAĆ JAVY!

Krok 4: Optimine
Jako iż nasz kochany Notch nie zabrał się za optymalizacje Minecraft, zrobiła to za niego społeczność. Niejaki Scaevolus zrobił paczkę dzięki której gra działa o wiele szybciej. Można ją pobrać STĄD.

Krok 5: Inne
Pamiętaj aby zawsze kiedy będziesz chciał grać komfortowo (czyli zawsze, jak przypuszczam) powyłączaj wszystkie inne programy które nie będą Ci potrzebne w trakcie np. komunikatory (GG itp), przeglądarki, programy P2P (torrenty itp.) i inne tego typu programy.

W opcjach Minecraft zmień widoczność na jak najmniejszą (jeżeli masz dużo FPSów np. na Medium to nie ma sensu zniżać na jeszcze mniejszą) i zamień "Fancy" na "Speed"

Krok 6: Rezultaty!
Na moim dwu rdzeniowym procesorze (1.6 Ghz), 1,5 GB RAMu i karcie graficznej ATI Mobility Radeon X1300 FPSy zostały STALE podniesione o 30 klatek (czyli mam 60-80 fpsów) (nawet przy generowaniu mapy) przy widoczności ustawionej na short, a na medium mam 40-60 fpsów.
04-23-2011 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DDK Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Dzięki, działa Smile
04-23-2011 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
doman1191 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
thx nawet przydatne
05-25-2011 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Emigrantes Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Wielkie dzieki mi sie przydało
06-01-2011 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Skzyp Offline
Your system's Root.

Liczba postów: 86
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Po co sobie śmiecić system, jak lepiej zarzucić Optimine z Optifogiem i obciąć ustawienia wideo? Pomyślałeś może o użytkownikach nie-Windows?
06-03-2011 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Zielonek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Polecam użyć także CCleaner. Usuwa pozostałości po programach,pliki cookies itp.
Używam Co Tydzień i Mi Zwalnia około 5 GB Wolnej Przestrzeni na Dysku,Oraz
Przyspiesza Komputer.
06-04-2011 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Banan Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Polecam dziala
06-04-2011 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
GrzegorzSeb Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
Dobry poradnik Naprawdę się wysiliłeś.
06-05-2011 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
iLoveHasz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
dzięki wielkie Smile o lepiej się gra od teraz Smile
06-05-2011 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Soul Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Zwiększenie FPS w minecraft !
pieknie ladnie chodzi thx i polecam :]
06-10-2011 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS