Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Policja]Kacki007
Autor Wiadomość
Kacki Offline
Ave Ja! | Policjant S1

Liczba postów: 58
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Policja]Kacki007
Czy posiadasz VIP: Niestety, ale nie. Mam obecnie dość trudną sytuację finansową, ale myślę że jeśli bez tego się nie obejdzie na pewno uzbieram to 25 złotych.
Twój nick: Kacki007
Twoje imię: Moje imię brzmi Kacper.
Twój wiek: 14 wiosen, ale proszę Was - Nie skreślajcie mnie tylko z tego powodu, ponieważ są osoby w moim wieku które są w stanie nieść ze sobą odpowiedzialność z jaką wiąże się ranga, a inni nie.
Jak długo grasz w Minecrafta? : Dokładnie od wersji 1.0.0 z małymi przerwami.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Początkowo na 1.0.0 grałem na SinglePlayer, ale około 1.8 zacząłem grać na prywatnych serwerach. Dopiero potem kolega ze swoim serwerem pokazał mi zalety "Adminowania" i wprowadził mnie w ten "Świat"
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Ogólnie kilka miesięcy grałem głównie na s1 i s2 z resztą do tej pory tak pozostało Smile Jeśli chodzi o kilka miesięcy to z przerwami po np. tydzień - dwa.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Na prawdę zależy. Myślę że co najmniej 2 - 3 godziny dziennie bym na pewno był, a w weekendy więcej. Myślę że za mało to nie jest bo Administracja jest w miarę liczna, więc problemów nie powinno być.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Jako policja usprawniać nic nie będę, ale dyplomatyczne załatwianie spraw i konfliktów pomiędzy graczami uważam za zadanie dla siebie. Mam dużą wiedzę o pluginach kształtowaną przez wiele miesięcy aż od serwerów hamahi po ogromne 100 slotowe (pełne).
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Nie mi to oceniać, ale myślę że powierzenie mi tak ważnej rangi jaką jest "Policjant" będzie dobrym posunięciem ze względu na wiedzę i umiejętności dyplomatyczne. Oprócz tego wyróżniam się bardzo dobrą ortografią i równie dobrą interpunkcją.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :
  • WorldEdit - Plugin umożliający edycję terenu, przy pomocy narzędzia ustawionego w configu. Domyślnie jest nim drewniana siekiera. Jest to jeden z podstawowych pluginów na każdym serwerze.
  • WorldGuard - Jest to wtyczka (Plugin) umożliwiający zakładanie Cuboidów, nakładanie na nich flag które umożliwiają lub blokują w danym terenie ciekawe efekty. Do działania tego pluginu wymagany jest WorldEdit.
  • AZRank - Jest to plugin do czasowego lub permamentnego nakładania rang z PermissionsEx.
  • PermissionsEX - Plugin dodający do naszej kwadratowej gry uprawnień, oraz prefixów które pokazują rangę gracza np. [Admin] lub [Moderator].
  • MineResetLite - Jest to narzędzie umożliwające tworzenie kopalni które automatycznie lub za pomocą Administratora będą się odnawiały. Ponadto można ustawić zawartość danego materiału w %.
  • AuthMe - Ten plugin dodaje do gry przymus rejestracji na serwerze.
  • IConomy - Identyczne działanie jak Vault. Dodaje on do gry wirtualne pieniądze za którą możemy coś kupić np. w ChestShopie.
  • ChestShop - Dodaje sklepu ze skrzynek i tabliczek.
  • UltraBans - Zaawansowany system banowania. Dodatkowe jego funkcje to np. możliwość nadawania ostrzeżeń, możliwość regulowania zawartości paska głodu innych graczy oraz Automatyczne bany/warny/kicki za określone słowo, bądź ilość ostrzeżeń.
  • FigAdmin - Zaawansowany system banowania. Daje on mniej możliwości niż UltraBans.
  • LWC - Dodaje zabezpieczenia skrzynek, piecy, tabliczek i dowolnie wybranych bloków.
  • OpenInv - Rozszerzenie opcji którą daje Essentials. Za pomocą tego pluginy możemy otwierać ekwipunek innych osób i zmieniać jego zawartość.
  • Vanish - Pozwala na stanie się niewidzialnym dla graczy, oraz na "ukryte" wejście na serwer.
  • OtherDrop - Zabezpieczenie "Anty X-Ray". Dzięki temu pluginowi surowce wypadają z kamienia. Jest na to określony %.
  • NCP (NoCheatPlus) - Zabezpiecza serwer przed cheatami np. Nodusem czy Xenonem.
  • PvPToggle - Pozwala jedną komendą wyłączyć PvP na całym serwerze. Przydatne np. podczas turniejów.
  • TreasureChest - Umożliwia tworzenie skrzynek z itemami (dla każdego gracza osobno) które będą się odnawiały przez ustalony przez nas czas, lub będzie można brać ile dusza zapragnie.
  • Essentials - Podstawowy plugin każdego serwera. Jest on zróżnicowany od stawiania tnt jedną komendą (/antioch) przez stawanie się niewidzialnym (vanish) aż po patrzenie w ekwipunek innych osób (/inv)
  • EssentialsSpawn - Pozwala na ustalenie spawnpointu w danym miejscu.
  • EssentialsChat - Plugin wymagany dla modyfikacji dodających prefixy i uprawnienia np. Pex.
  • PermissionsBukkit - Podobne działanie jak PermissionsEx, lecz jest on bardziej skomplikowany i posiada więcej opcji.
  • Factions - Pozwala na tworzenie i zarządzanie własną gildią. Istnieje komenda do zarządzania czyimiś gildiami (/f bypass)
  • ButtonWarp - Za pomocą jednego guzika możemy przenieść się na ustalony wcześniej warp.
  • AutoMassage - Pokazuje wyświetlające się co jakiś czas wiadomości na serwerzel.
  • AutoSave World - Automatycznie co jakiś czas robi backupa mapy.

Pluginy napisane tu i teraz na potrzeby podania. Zakaz kopiowania ©

Wiem że mało, ale wypisałem te najważniejsze.

Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Oczywiście. Zarówno jak i na małych prywatnych tak jak i tych wielkich sieci.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Słuchawki popsute a z nimi mikro, ale gdybym się dostał pożyczę choćby badziew od babci, ale pożyczę. Ts3 mam, skype też. Ewentualnie mogę podać gg.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:
Tak oczywiście. Proszę o nie skreślanie mnie z powodu wieku czy braku vipa. Nie jestem "dzieckiem minecrafta" które chce rangę na umór.

Jeśli przeczytałeś całe ze zrozumieniem gratuluję i dziękuje.
To tyle.
~~Kacki out.

P.S pluginy są moje pisane tylko i wyłącznie na potrzeby podania w tym momencie. Zakaz kopiowania.
10-04-2013 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Policja]Kacki007
Zgłoś się do mnie na ts3 szukaj nick name КΛLІSPЯΟ
tutaj masz poradnik http://craftboard.pl/Temat-Team-Speak3-Poradnik-2005

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
Oceny: Kacki (+1)
10-04-2013 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS