Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny Oszust!
Autor Wiadomość
BullerJedrzej Offline
GlobalMod

Liczba postów: 441
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 107 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Kolejny Oszust!
No to degradacja Commad i tyle
Już nawet Hubi9000 został zdegradowany
10-21-2013 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
command Offline
Policja s1.smc

Liczba postów: 78
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 30 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Kolejny Oszust!
hahaha ja tak nie zrobilem druga walke od awansu stoczylem z toba karib.. Tongue Buller wierzysz mu bez zadnego dowodu? Tongue najwyzej uzylem 2 razy fly-a bo zrzucil mnie z gory i podlecialem do niego i tyle.. Hubi potwierdzi ze jest lag z vanishem: Gdy uruchomie vanisha i jakas osoba mnie nie widzi i ta osoba sie wyloguje ja wtedy wylacze /v i ta osoba lognie, to jestem bez vanisha, a ona mnie nie widzi Tongue Wtedy nie wiedziałem ze zrobil mu sie taki lag dlatego go bilem Tongue Buller wejdz na skypa to pogadamy i Ci to wyjasnie TongueP
Jak chcesz to mozesz mnie nie sprawiedliwie zdegradowac.. mam to gdzies.. i tak ta sprawa przeciagnela sie juz na reala.. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-22-2013 14:24 przez command.)
10-22-2013 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Kolejny Oszust!
Command mógłbyś wreszcie przestać kłamać, mówiłeś że nigdy nie używałeś fly a teraz że 2 razy. 2 walka?? kłamiesz że robię konta... I jeszcze zastraszałeś kamilos28 że jak nie da ci exalibur dasz mu bana... ale nie masz tej komendy...
Wiem że jest taki lag, ale ty chodzisz na /v i jak osoba piszę albo afkuje wyłanczasz /v i zabijasz i z /fly bijesz.
Hubi900 i ty command robiliście to samo jeden został zdegradowany mam nadzieje że ty też.

Pozdrawiam Karib917.
10-22-2013 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hubi900 Offline
Pogromca Cheaterów .

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2013
Post: #14
RE: Kolejny Oszust!
żal mi takiego *Policjanta* co sie tepa na Vanishu,gdy ofiara się nie patrzy on wylącza v i zabija....
Takie dzieci powinno się dekradować a nie,,
Ps: Serwer s1 to zakała a to wszystko przez Command...

Pozdro Hubi.

Buller dobrze postąpiłeś degradując go.. ale lepiej jak najszybciej bo pewnie sie dalej tepa i i zabija gości
tym sposobem...
Buller pozatym czemu zostałem zdegradowany...?


Odp..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-22-2013 14:36 przez Hubi900.)
10-22-2013 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Kolejny Oszust!
I na skype byś bullera okłamywał tak jak każdego w grze i jak w realu.Policjant do tego był ci potrzebny??

Pozdrawiam Karib917.
10-22-2013 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hubi900 Offline
Pogromca Cheaterów .

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2013
Post: #16
RE: Kolejny Oszust!
hahahahhah niema żadnego laga...
10-22-2013 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relkin Offline
[Moderator s1]

Liczba postów: 177
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 38 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Kolejny Oszust!
command pogrążasz się z każdą kolejną wypowiedzią.
10-22-2013 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Kolejny Oszust!
Dziękuje wam bardzo za posty które udowodniły to co napisałem że command jest oszustem, relkin nie grając na tym serwerze wiedział nawet xD Hubi900 trzymał jego stronę ale command ukradł mu exa i inne wartościowe rzeczy i już wszystko powiedział.Dziękuje wszystkim i pozostawiam to Administracji.


Pozdrowienia Karib917.
10-22-2013 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BullerJedrzej Offline
GlobalMod

Liczba postów: 441
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 107 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Kolejny Oszust!
Ja chcę tylko powiedzieć że ja w tej sprawie nie będę ingerował ale jak zaczyna się kłutnia i zaczynacie mnie dokładać do tej sprawy to muszę zamkąć ten wątek i usunąć fly z uprawnień policjanta.
Ostrzegałem że nie macie używat fly i inne tego typu rzeczy ale wy macie mnie za Debila.
10-23-2013 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #20
RE: Kolejny Oszust!
Nie my tylko oni xD dwóch takich się znalazło -.-
10-26-2013 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS