Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Autor Wiadomość
Kapibor Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Hejka, tutaj Kacper ;] Miłego czytania podania.
Czy posiadasz rangę VIP?: Niestety nie, ale zamierzam kupić ^^
Twój nick: Kappaborr.
Twoje imię: Kacper :3
Twój wiek: 14 lat ;D
Jak długo grasz w Minecrafta?: Gram od wczesnej Bety, jakieś 3 lata.
Co już zrobiłeś dla naszego serwera?: Bardzo staram się pomagać innym graczom, którzy pytają się np. jak zdobyć pieniądze Wink
Jak długo grasz ogólnie na serwerach?: Od początku grałem na serwerach. Singleplayer mnie nie kręci ;]
Jak długo grasz na naszych serwerach?: Ok. Miesiąca. Zacząłem grać z moim przyjacielem, Underem.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera?: W tygodniu do 4h. W weekend mogę z 6h, jeżeli będzie trzeba :3
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze?: Zależy. Głównie dodałbym jakąś budowlę od siebie, może jakieś pluginy (MyPet) itd.^^
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany?: Przede wszystkim znam pełno pluginów, potrafię dogadać się z każdym bez konfliktów, znam zasady ortografii i interpunkcji.
Jakich pluginów znasz komendy?: O matko, wymieniałbym to ze sto lat. xD Ogólnie, to znam WorldEdit, WorldGuard, Permissions, LWC, Command Book, CraftBook, MyWarp, iConomy, Factions, Clans, NoCheatPlus, TreasureChest, AutoSaveWorld, AZRank, MagicCarpet, MobArena, SurvivalGames, Vault, PlotMe(Tutaj się nie przyda :x) SkyBlock, ItemStay, Jobs, Jail, NameTags, AuthMe itd. (Te najważniejsze według mnie.)
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje?: Taak, miałem własny serwer paintball. Grało dużo graczy, ale niestety serwer upadł. (W końcu jakie przywileje można dać na serwerze paintball? xD). Poza tym, byłem już wiele razy Adminem, moderatorem, ChatModem itd.(Napisałbym gdzie, ale nie chcę reklamować innych serwerów ;3)
Czy posiadasz Mikrofon,TeamSpeak3 lub Skype?: Tsk, wszystko mam.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Uwielbiam Minecrafta i TeamFortress2. Oceny mam dobre i moim ulubionym sportem jest piłka ręczna :3 To tyle. Pozdrawiam !

Mam nadzieję, że podanie się podobało. Pozdrawiam, Kappaborr Wink. Z góry dzięki za przeczytanie podania.Heart[/font]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-26-2013 13:34 przez Kapibor.)
10-25-2013 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Under Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Nie ukrywam że się znamy dlatego wstrzymam się od głosu, ale dodaj więcej nazw pluginów które znasz, nawet jeśli jest ich masa to wymien z 10.
Oceny: Kapibor (+1)
10-25-2013 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PierwszyPSPMcraft Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 39
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Kappaborr
1.Brak Vip
2.Zbyt Mała wiedza
3.Nie mieścisz się w przedziale wiekowym
[Być morze ze gdybyś złożył podanie na policjanta to byłoby zaakceptowane.]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-26-2013 07:10 przez PierwszyPSPMcraft.)
10-26-2013 07:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kapibor Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Ja posiadam zbyt małą wiedzę? I co, że nie mieszczę się w przedziale wiekowym. Ważne, że ogarniam. I być "morze" to było podanie na Policjanta/Moderatora. Under, to mój kumpel i został Policjantem bez VIP'a. I nie rozumiem, o co Ci chodzi z "tym brakiem wiedzy". Jeżeli chodzi Ci o komendy, to mogę wypisać wszystkie jakie znam.I wiedzy na pewno nie mam za małej, ponieważ miałem swój serwer i wiem jak moderować i znam komendy. Pozdrawiam.
10-26-2013 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
olix24 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Podanie na Moderatora by Kappaborr.
Dobre podanie Smile
10-31-2013 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS