Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
Autor Wiadomość
ThePigPlayer Offline
Jeden z Najlepszych ^^

Liczba postów: 92
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Rekrutacja
Witam Poznań, 2013-11-11

W tym oto liście chciałbym złożyć podanie o policjanta na serwerze s6.craftboard.pl.
Dlaczego uważam że powinienem zostać policjantem? Znam zasady ortografii, nie przeklinam, codziennie wchodzę na s6, nie przezywam innych i mam vip'a (z tym vipem to nie wiem, czy to ma coś do znaczenia)
Gdybym dostał policjanta, to bym upominał graczy żeby nie przeklinali oraz żeby innych nie przezywali. codziennie będę się starał wchodził na s6 i będę pilnować aby nikt nie robił nic co nie jest dozwolone na serwerze, oraz oczywiście będę dla graczy najlepszym przyjacielem i będę im pomagać (jeśli nikt nie będzie łamał regulaminu)
Bardzo lubię wasz serwer, no i jeśli nie uda mi się zdobyć policjanta to trudno się mówi.
Pozdrawiam ThePigPlayer(Antoni)
11-11-2013 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lolej Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Rekrutacja
Czy posiadasz VIP:Nie
Twój nick:lolej
Twoje imię:kuba
Twój wiek:12 lat
Jak długo grasz w Minecrafta? Big Grinługo
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :dziennie z 1 do 2 godzin
Jak długo grasz na naszych serwerach? :od miesiąca
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :Cały czas
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Mógłbym poprawic spawn i kopalnie
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Ponieważ lubie wasze serwery, mili gracze fajni admini i wszystko. Wasze serwery są sprawiedliwe i potrzebują sprawiedliwych ludzi.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :Bardzo dużo i wymienic mi się nie chce
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : na 13 serwerach mialem admina i nikt nie narzekal lecz chwalił moje dzieła
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Mam skype i mikro
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Daje wam wybór polecam siebieBig Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-14-2013 18:38 przez lolej.)
11-14-2013 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xxXBatonXxx Offline
Pozdrawiam Babllo ;D
**

Liczba postów: 469
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 53 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Rekrutacja
Co to ma byc?? Niru to tw blysk inteligencji?..nie nabijaj sobie glupich watkow..
03-14-2016 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS